Forum Polityka, aktualnościKraj

Zakaz zakrywania twarzy. Do Sejmu trafił prezydencki projekt

Zakaz zakrywania twarzy. Do Sejmu trafił prezydencki projekt

Wyświetlaj:
LwG / 217.153.224.* / 2014-01-16 14:08
Ciekawe, jak urzędnicy zinterpretują uroczystą paradę Harleyowców w kaskach typu "orzeszek" i chustach na twarzy ;-) Względnie kaskach zasłaniających całą twarz. Oby te przepisy były na tyle wyraźnie sformułowane, że nie wrzucą do jednego worka demonstracji ulicznych (marszy, itp.) ze zorganizowanym przejazdem kolumny pojazdów...
rycho wlkp / 83.22.42.* / 2013-11-18 22:54
a co z muzułmankami, a jak Grodzka zostanie muzułmanka. Płec jest wyborem , religia tez. No, bedzie problem dyskrymninacyjny.
Frantz Hamburg / 109.47.80.* / 2013-11-18 21:29
No w końcu nie będzie "dziwnych" grup atakujących "wybrane" cele podczas marszu. Przyjechałem specjalnie do Warszawy (rodzinnego miasta) z Hamburga, gdzie corocznie 1 maja dzieją się cuda i to co widziałem w Warszawie to przedszkole i pełna kultura .Zdecydowana większość uczestników marszu nie miała żadnych kominiarek itp., Jedyne jakie widziałem to przy ulicy Ks. Skorupki potem przy Hożej no i przy ambasadzie na YT ,bo ja byłem już za bramą główną ambasady rosyjskiej,której marsz był regularnie blokowany przez siły policyjne bez powodu ,aż do uzyskania właściwego "efektu".Teraz będzie łatwiej znaleźć prowokatorów,dlatego już rok temu mieli to wprowadzić , anie zrobili tego.

Najnowsze wpisy