Forum Forum dla firmDotacje

"Zakazanie aborcji doprowadziło do śmierci wielu kobiet"

"Zakazanie aborcji doprowadziło do śmierci wielu kobiet"

Wyświetlaj:
WOSIK / 212.49.51.* / 2011-10-30 10:23
Należy karać miliony dojrzałych płciowo kobiet które niezepłodnione jajaczka co miesiąc wraz z tamponami wyrzucają do toalety. To samo dotyczy też mężczyzn je niezapłodnili marnując swoję s*****.
Do takich idiotycznych wniosków można dojść do wniosku że argumenty przeciwników aborcji to kompletna B Z D U R A !!!
jw5 / 193.142.210.* / 2011-10-29 23:22
dzięki takim sprzedajnym .....jest nas coraz mniej i nie łudżmy się,JESTEŚMY JAKO NARÓD DINOZAURAMI ,SKAZANYNI NA WYMARCIE
WojtekSx / 83.22.125.* / 2011-10-29 20:20
Pozwała za taki tekst dziennikarkę Joannę Najfeld i przegrała proces. Niestety proces na wniosek Nowickiej został utajniony. Dlaczego? Bo byśmy zapewne się dowiedzieli kto finansuje te jej organizację, a także inne tzw. ruchy proaborcyjne.
http://wpolityce.pl/wydarzenia/14596-joanna-najfeld-sad-zamknal-rozprawe-i-uniewinnil-mnie-od-postawionego-przez-lobbystke-aborcyjna-wande-nowicka-zarzutu-znieslawienia
Natter2 / 2011-10-29 18:59 / Tysiącznik na forum
Jakoś nigdy nie czytałem żeby jakiś poseł w sejmie przeciwnik aborcji, zapytał dlaczegi i poco giną nasi chłopcy w Afganistanie ?To samo pytanie do Hierarchów KK.
jw5 / 193.142.210.* / 2011-10-29 23:27
oporównywanie tych rzeczy jest idiotyczne i z daleka smierdzi palikotem
p.s a jakby tak ciebie wyskrobali?,przemyśl to sobie a przede wszystkim oglądnij film jak się morduje dzieci wykonując ten zabieg,ja oglądałem i od tego momentu jestem zdecydowanym przeciwnikiem aborcji!!
antyNWO / 77.237.3.* / 2011-10-29 16:28
Nowicka wychowała syna na propagatora i obrońcę komunizmu i Stalina. Czy warto słuchać takiej osoby?
.................... / 89.79.218.* / 2011-10-29 16:23
Kobieta to wybryk natury.
zzxxcc / 83.5.59.* / 2011-10-29 13:58
Aborcja jest morderstwem- bez złudzen. - Ale my wam aborcje a wy nam eutanazje. Bedzie "wesoło" na tym smutnym swiecie. Etyka biologiczno- ekonomiczna coraz blizej.
Jessica81 / 62.141.230.* / 2011-10-29 13:25
Kobiety nie chcą aborcji,tylko chcą mieć za co wyżywić swoje dzieci, utrzymać,często zostają same,bo chłopak nie dorósł, ALE to nie POWÓD DO ABORCJI.Większość z tych dziewczyn,kobiet czuje się po wszystkim zle i nie może zapomnieć. Aborcji NIE. Sama mam dziecko i nie wyobrażam sobie,żebym mogła zabić dziecko, bo nie mam pieniędzy? , bo jestem chora? Bo chłopak mnie porzucił? To jest złe i nie można na to przyzwalać. Piszecie w tytule: "Zakazanie aborcji doprowadziło do śmierci wielu kobiet" a ile niewinnych dzieci zabito? Dostępne są tabletki po stosunku (jeżeli jest wysokie ryzyko niechcianej ciąży), może więc zaczniecie uświadamiać kobiety,że są takie tabletki a nie walczycie o legalną ABORCJĘ ?? Państwo powinno bardziej "zadbać" o kobiety samotnie wychowujące dzieci, bo jest ich coraz więcej i będzie, bo to co się dzieje wśród młodzieży nie napawa optymizmem... 30-latka (matka)
WojtekSx / 83.22.125.* / 2011-10-29 21:05
Tabletki po stosunku - one powodują także aborcję we wczesnym stadium.
25 latek / 83.25.93.* / 2011-10-29 15:07
.......o kobiety samotnie wychowujące dzieci, bo jest
ich coraz więcej i będzie.......TO ZNAK ŻE CORAZ WIĘCEJ JEST GŁUPICH DZIEWCZYN.....rozumu do głowy dostają dopiero jak są w ciąży a wtedy jest już za późno........ (mam na myśli przedział wiekowy dziewczyn 16-23 lat).... reszta pań bez urazy.....
szmaja / 46.113.137.* / 2011-10-30 21:05
25 latek #A to dlatego że w szkołach zamiast ogłupiającej lekcji religii powinny być mądre i pouczające lekcje wychowania seksualnego.Tylko żeby to prowadzili mądrzy seksuolodzy a nie oszołomy religijne...
grzegorz 78 / 82.136.232.* / 2011-10-30 11:38
Aborcja to Morderstwo trzeba to jasno powiedzieć a karać morderców trzeba surowo tych którzy wykonują takie rzeczy ale jeśli taka głupia mama ogłupiona która tylko myśli o dobrym seksie wyjedzie wykonać taki zabieg za granicę też powinna ponieść odpowiedzialność druga strona medalu jest to że aborcjoniści między innymi uzasadniają zniesienie zakazu aborc.tym że nie ma w u nas warunków na godne wychowanie dzieci to prawda państwo nam jedynie kłody pod nogi rzuca ale czy to oznacza że np w takiej Holandii gdzie polityka pro rodzinna jest lepsza a ludziom żyje się lepiej w wyniku legalnego prawa do aborcji i lepszej polityki socjalnej dokonuje się mniej tych mordów ??? pewnie nie ABORCJA TO DRUGI HOLOCAUST

Najnowsze wpisy