Forum Forum finansoweBanki

"Zakończcie bankowe oszustwa". Manifestowali przeciwko nadużyciom banków

"Zakończcie bankowe oszustwa". Manifestowali przeciwko nadużyciom banków

Wyświetlaj:
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-17 10:58
Kaczynski obraził się na unie .Dlaczego wy dajecie się oszukiwać ? Bo przez 8 lat tyle PO PSL nabrało z tej unii i jemu mało co zostało.Oni rozkradli te dopłaty .To wyjdzie jak rozliczą,A Teraz najlepiej wycofywać się. Tak właśnie postępuje katolicki kraj Polska .Nie ładnie teraz uciekać .To wasz kraj wasi politycy .Krzyczeliście że sami wiecie jak rządzić ok,Teraz wychodzi jak rządziiście wy wszyscy.Niema prawa bo niema konstytucji i to ich zwalnia z odpowiedzianości ,Tak uważają .Chyba że udowodnicie że unia wiedziała o tym że dawali nie wam ,Tylko przestępcom którzy nie postępowali według konstytucji Jednak sami wychodziliście i krzyczeliście Łapy precz od Polski,No i gnoicie kraj na który koniec nadciąga .Zasada jedna spytajcie się Dudy czy wiedział na co przysięgał? Czy obowiązuje go przysięga składana na coś co nie szanuje? A złodziei rozliczać osobno,Musiała by komisja śledcza europejska być powołana która udowodni kto i gdzie i jak okradał Polskę .Ale wam nie pasuje .To znaczy tym co rządzii i rządzą To się topcie i wypisujcie bzdury Chrzest obchodziliście jelenia Mieszka.Bo ja się ni czuje ochrzczony ,Sam zadecyduje czy chcę .Każdy miał prawo się pomylić Zmuszono Ojca mego tym że byłby prześladowany wśród katolików jakby nie ochrził dzieci .A To się nie liczy,Tak jak niektórzy twierdzili ze zmuszono ich by do PZPR się zapisali,Prawo da każdego równe
Redziosław / 89.79.170.* / 2016-04-17 10:52
W polityce monetarnej jest totalny socjalizm, a Ci wychodzą na ulicę bo chcą jeszcze większego :-)
Klimen / 89.65.111.* / 2016-04-17 10:45
Wszystko wymienić,urzędników,dyrektorów. Nowi będą super.do czasu.co do banków to zawsze stawały warunki ponieważ pieniądze to najważniejsze w życiu człowieka.nie praca która powinna zapewnić byt a pieniądze z kredytów.największa władza to forsa.nawet religie oddają cześć zakonie.
Jaija / 83.28.255.* / 2016-04-17 10:38
Ograniczmy ilość kart, kont i korzystanie z usług banków! to zaboli ich najbardziej. Po co w rodzinie parę kart i kont?
Muaib / 77.115.109.* / 2016-04-17 10:37
Manifest CWANIAKÓW !!! Trzeba było wspierać Polską gospodarkę !!!!
ABC Fran / 80.53.238.* / 2016-04-17 10:53
Lepiej pisać głupoty jak Ty... Pewnie nie wiesz, że w Polsce to banki kroją swoich klientów najbardziej w Europie. W krajach skąd pochodzą już dawno zabroniono tych złodziejskich praktyk, a opłaty za prowadzenie konta są czterokrotnie mniejsze.
Ewa813 / 88.156.20.* / 2016-04-17 11:04
OK masz racje w tej czesci. Ale jesli chodzi o pomoc frankowiczom to sie nie zgadzam na to poniewaz jak brali te kredyty, to znam takich co sie z innych nabijali, ze sa tacy głupi i biora kredyty w zlotowkach a oni cwani byli i teraz z miesiaca na miesiac placa mniejsze raty.
!@# / 84.38.220.* / 2016-04-17 11:15
Chodzi o pomoc prawną a nie finansową (tą akurat dostawali złotówkowicze w programach MDM i Rodzina na Swoim). Nie wysokość raty jest problemem tylko saldo zadłużenia i nielegalne klauzule w umowach. Cwane to były i są banki tworząc takie produkty i nabijają się teraz ze wszystkich napuszczając jednych na drugich żeby nic się nie zmieniło a miliardy nadal płynęły.
ABC Fran / 80.53.238.* / 2016-04-17 11:14
Pewnie byli i tacy jak piszesz. Niestety to KNF dawał rekomendację, że wzrost CHF nie będzie większy niż 20 procent. To państwowe instytucje powinny dbać o to, aby w umowach nie było klauzul niedozwolonych, a oni co...nic. Można przecież zastosować rozwiązania islandzkie, niemieckie, angielskie. Wszystkie one zabraniają dojenia obywatela przez banki. W Polsce są to zagraniczne banki, które wypompowują bardzo grubą kasę z naszego kraju.
ccvcvrg / 160.83.30.* / 2016-04-18 09:38
KNF także forsował rekomendację S ograniczającą udzielanie kredytów w walutach obcych, czemu sprzeciwiały się ówczesne władze PiS (bo to było w latach 2006-2007) i założę się, że wówczas pan Pawlicki, tak samo jak dziś przeciw CHFom, tak wtedy darł ryja tylko, że należy zwiększać dostęp do kredytów we frankach.
Macccccccccc / 66.102.9.* / 2016-04-17 10:35
To wasz problem.... było nie brać kredytu jak Cię nie stac i wynajmować jak ja ... teraz nie miałbyś problemu ... A MOŻE TERAZ JA MAM SPŁACAĆ TWOJE DŁUGI? Dlaczego zamiast na szpital moje podatki mają trafić na spłatę twojego kredytu .. bo ty chcesz mieć swój dom a nie wynajmować. ...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ABC Fran / 80.53.238.* / 2016-04-17 10:56
Może jak Ciebie ktoś okradnie to zmądrzejesz. Ja nie chcę płacić podatków, żeby np. policja ścigała tych, którzy być może wleją trochę oleju do Twojej główki...
olllo / 78.88.253.* / 2016-04-17 10:33
każdy ma swój rozum. nie mozna tłumaczyć kredytów we frankach pazernością banków. Wódkę, czy narkotyki też można kupić. Inni stracili na funduszach inwestycyjnych i co? Tez państwo powinno pomóc odzyskać stracone pieniądze? A rodzinom alkoholików wyrównać straty za to co zostało przepite zamiast przeznaczone dla rodziny?
Masz kredyt we frankach to sprzedaj mieszkanie, kup mniejsze i po kłopocie.
Swoją drogą kiedyś aby dostac kredyt we fr. trzeba bylo miec duzy dochód. Ci co mieli mniejszy to tylko pln pozostawał...
Stary dziad / 178.36.65.* / 2016-04-17 10:32
Kochani sprawa z kredytem we frankach jest prosta głupi lud dał się nabrać na sprytne zagranie bankowców. Wypromowano w mediach przy pomocy " specjalistów" historię o stabilności franka i potem poleciało lawinowo. To nie jest przypadek, że frank zdrożał, to była z góry zaplanowana akcja
crvx / 109.196.153.* / 2016-04-17 10:39
Zaplanowana akcja?! Brak słów...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
george891 / 95.40.247.* / 2016-04-17 10:26
Do diabła ! Niechże Belka i cala ta banda z RPP przestaną wreszcie modlić się nad bankami, które BEZCZELNIE okradają państwo i społeczeństwo - chyba, że siedzą w bankierskich kieszeniach, czego nie wykluczałbym. Wtedy jednak CBA musi włączyć się do ostrej akcji.
Macccccccccc / 66.102.9.* / 2016-04-17 10:39
Było trzeba nie brać kredytu i wynajmować stacje jak ja....dlaczego teraz moja kasa z podatków chcesz spłacać swój dom..... TO TWÓJ PROBLEM
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ABC Fran / 80.53.238.* / 2016-04-17 10:58
Jesteś człowieku chory z nienawiści i zazdrości. Powodzenia. Życzę Ci abyś jak najszybciej zmądrzał/dojrzał.
leex / 176.97.81.* / 2016-04-17 10:23
Uważam, że jest to nietrafne żądanie domagające się zmiany urzędników bankowych. Natomiast trafnym byłoby żądanie zmiany właścicielskiej banków tj. ich wlaścicieli, którzy traktują polskę niczym dojną krowę, transferująz za granicę zyski banków. Byłoby wskazane, by zyski te inwestować w polsce, to po pierwsze. Po drugie banki powinny "partycypować" w ryzyku udzielanych kredytów, tak jak to się praktykuje w USA. Natomiast u nas oczywiście za przyzwoleniem byłych rządów w tym szczególnie Balcerowicza, przyzwolono na takie praktyki, które w rezultacie OGAŁACAJĄ polskich obywateli i podmioty gospodarcze. Polscy politycy za garść SREBRNIKÓW gotowi są na wszystko, co sprowadza do określenia, że pomiędzy politykiem a najstarszym zawodem świata nie ma różnicy.
plemnipotent / 31.1.139.* / 2016-04-17 10:22
Czy ktoś takich zmuszał do brania kredytu we frankach ? Nie podpisywali umów ? Byli niesprawni umysłowo i dlatego nie zdawali sobie sprawy z ryzyka kursowego ?
leex / 176.97.81.* / 2016-04-17 10:44
Hola, hola, dlaczego bredzisz? Pewnie zapomniałeś jak to banki "propagowały" ową "szczęsliwość" . Społeczeństwo jest ufne. Gorzej jest gdy trafią na CWANIAKÓW bankowych, sprawiających wrażenie WIARYGODNYCH banków. Takie działania, skrywające się jakoby za działaniami rzetelno-wiarygodnymi, są po prostu działaniami PERFIDNYMI. Smutne jest przy tym to, że często na czele tych banków i rad nadzorczych stoją polacy, którzy za takie nikczemne działania, pobierają MILIONOWE WYNAGRODZENIA. Dla mnie w wymiarze moralnym i etycznym, jest to ŚWIŃSTWO spreparowane polakom, właśnie przez polaków. Żeby nie ta GARŚĆ SREBRNIKÓW, byłoby całkiem inaczej.
xsscdccczzxwdwd / 160.83.30.* / 2016-04-18 10:09
To raczej Ty nie pamiętasz jak było... jaki raban się podniósl, gdy banki chciały ograniczyć kredyty walutowe... to przypomnę ile osób protestowało i nie mów mi, że ludzie nie wiedzieli, zostali oszukani itd. Jest prosta zasada- nie znam się, to się nie wypowiadam, a jeśli ludzie tak drą ryja, to znaczy, że wiedzą co robią... jak nie wiedzą/nie rozumieją i nadal drą ryja, to tylko świadczy o głupocie. www.money.pl/forum/pozwolcie-polakom-decydowac-jaki-chca-kredyt-t136860s2.html
Andrzejqwerty / 77.252.179.* / 2016-04-17 10:12
Naród nie chce pomagać frankowiczom- cwaniakom
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ABC Fran / 80.53.238.* / 2016-04-17 11:00
Z tego co wiem, to nie chodzi o pomoc narodu. Nikt nie chce, aby do jego kredytu dokładali się inni. To banki mają ponieść konsekwencje za swoje oszustwa i pazerność
obłudaEuropejska / 146.185.28.* / 2016-04-17 10:44
Tak. Naród chce pomagać bankierom-oszustom wyłudzającym ostatnie pieniądze, wprowadzając w błąd i manipulując informacją, którą jako profesjonaliści mają obowiązek podać podczas informowania o warunkach kredytu, po to by trusk, skretyna, kropacz, pietruś z kolesiami mogli wyeksportować dorobek narodu na opłacenie własnych posadek za granicą...
Macccccccccc / 66.102.9.* / 2016-04-17 10:41
Bo mądry naród jak go nie stać wynajmuje .... a głupi sądzi ze przez 30 lat będzie miał pracy co dzień i bierze kredyt i kończy się jak się kończy .... JA NIE KUPIŁEM MIESZKANIA BO MNIE NIE STAĆ. .. 16 LAT JUZ WYNAJMUJE .... CHCIAŁEŚ MIEĆ SWOJE TO PLAC TERAZ... TO TWÓJ PROBLEM
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
tommmm / 85.164.232.* / 2016-04-17 13:40
zobaczymy jak stracisz prace to kto ci zaplaci za te twoje wynajmowanie chyba ze dzieci narobiles i 500zl na glowke to na wynajnowanie z moich podatkow bedziesz mnial
nh / 79.191.28.* / 2016-04-17 10:02
gdyby frank spadł do 1zł to bankierzy by wyszli na ulicę strajkować ? z drugiej strony jeśli ktoś brał kredyt pod hipotekę to powinien mieć dług do wysokości jej wartości.
obłudaEuropejska / 159.253.145.* / 2016-04-17 10:54
Gdyby frank miał spaść to bankierzy nie daliby Ci takiego kredytu: "...nie ma takiego kredytu...". - Byłby dostępny wyłącznie dla wybranych działaczy PO.NOWOCZESNA-PSL... analogicznie jak w czasie PZPR-u paszporty były dostępne wyłącznie dla agentury rządzącej - ich protoplastów.
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-17 09:59
Dlaczego dozwolone inne oszustwa ? Bo oni mieli prawo nadali je sobie,Nie chcecie dopuścić do siebie tej prawdy że dawaliście się nabijać w butelkę.Nie możliwe jak to nasi wybrani oszuści >Macie wyniki tego zawsze mówili jest demokracja każdy ma prawo wiedzieć i będzie wiedział cy rządzimy dla dobra narodu. Teraz macie wyniki.Prawda jest taka Ci politycy modlili się Ojczyznę dojną racz nam dać Panie ,i oni uważali że ta ojczyzna to Unia europejska ,Teraz PiS pokazuje że ma gdzieś unie ze to wina ich Tak trochę jest bo jak tu muwią trzeba było ich co miesiąc rozliczać z tych pieniędzy.Ale też mówią ufaliśmy im że nie będą oszukiwać bo to na ich kraj idzie Macie wyniki,Oszustwa na każdym kroku za zgodą waszych wybranych Ale jak ich nie obowiązuje konstytucja to przysiegi nie było mogą robić co dla nich dobre nie dla was Dlatego wszyscy tam rządzą żydzi też Każdy ciągnie do siebie A WY szaraczki.No cóż kłócić sie nadal który mądrzejszy ,Oni nabijają się z was
A12A / 89.73.156.* / 2016-04-17 09:59
Kiedyś tam dawno temu, kiedy frank był naprawdę interesującą walutą grono polaków brało w tej walucie kredyt niestety nie myśląc, że sytuacja może się zmienić . Frank zdrożał i teraz jest problem. Inni brali w złotówkach i śmiano się z nich. Ja swój kredyt spłaciłam i nie mam zamiaru finansować pomocy dla frankowiczów. Jednym zdaniem można to określić. Widziały gały co brały.
Maxxxxx / 66.102.9.* / 2016-04-17 10:43
Ja 16 lat wynajmuje ... tez chce mieć swoje jak PiS da im ta kasę to ja też chcę KASĘ NA DOM od panstwa ... wzięli kredyty 5O ich problem
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy

Konto osobiste - najlepsza oferta: