Forum Forum finansoweBanki

"Zakończcie bankowe oszustwa". Manifestowali przeciwko nadużyciom banków

"Zakończcie bankowe oszustwa". Manifestowali przeciwko nadużyciom banków

Wyświetlaj:
adaś7005 / 83.30.111.* / 2016-04-17 08:48
...nie stać mnie to nie biorę kredytu, a nie szukam gdzie indziej np. w parabankach... , nie dostał w złotówkach poszedł po franka a my mamy jeszcze pomagać w spłacie, chyba im się coś pop......
Marcin 333 / 188.146.71.* / 2016-04-17 08:48
Właśnie biorę kredyt na budowę domu. Za 5 lat będę protestował bo bank mnie oszukał i każe mi spłacać raty.
alehanka / 195.26.22.* / 2016-04-17 08:45
Czytam czytam i nigdzie nie znalazlam informacji w jakim kraju na swiecie panstwo pomaga splacic prywatne dlugi nawet mniejszej czesci ,niz w Polsce, obywateli.Uwazam ze takich potrzebujacych pomocy w spatach pozyczek jest w Polsce wiecej i majac na uwadze jakas rownosc obywateli naszego kraju np.wobec prawa,panstwo powinno im tez pomoc. Ale czy mi cos umknelo czy nareszcie w czyms jestesmy pierwszym krajem na swiecie.?
rm4000 / 83.31.149.* / 2016-04-17 08:44
toto-lotkowicze frankowi niech się martwią sami. cwaniacy z miodem w uszach.
gowiś / 82.145.220.* / 2016-04-17 08:44
bogdan19734, masz rację!!!!!. Pan prezydent razem z Panią premier mieli teczkę cudów dla wszystkich a w sumie dostał tylko Rydzyk a reszta w du....ie :). Podobno kto daje i odbiera ten się w PIEKLE poniewiera :) . Obiecywać to wszyscy potrafią ale Pis robi to najlepiej, igrzyska zamiast chleba , to program na najbliższe lata
bogdan19734 / 80.60.177.* / 2016-04-17 08:34
Przestańcie rozmawiać bo niema z kim.Składał Duda przysięge na coś co nie istnieje ,i nie przestrzega tego .Na konstytucje ,Skoro jest ona zła a się na nią przysięga ,To przysięga niema wartości nie jest on Prezydentem Polski ,Nawet jak też przysięga się na Bibllie z Łamie się zasady tam zapisane nie jest się katolikiem.
petro825 / 82.145.220.* / 2016-04-17 08:29
A niby czemu mamy pomagać w spłacie kredytów ?. Nie dostał w złotówkach bo nie miał płynności to wziął we Frankach . Wiedzieli o ryzyku to z jakiej racji teraz ten płacz. Spłacajmy każdemu kredyt to w tedy będzie sprawiedliwie, rozgonić to towarzystwo do domu i tyle
Andrzej z Warszawy / 89.71.127.* / 2016-04-17 08:52
A niby czemu mamy pomagać w spłacie kredytów ? Każdy dorosły człowiek biorąc kredyt zwłaszcza w obcej walucie powinien sobie zdawać sprawę z niebezpieczeństwa gwałtownej zmiany kursu. A teraz lament, bo nie zdawali sobie sprawy co robią. Niepotrzebnie tylko obiecano im pomoc, bo trzeba było "łapać" punkty. Nikt nie powinien się teraz frankowiczami zajmować. Dlaczego nie wychodzili na ulicę, jak płacili mniej niż za kredyt złotówkowy. Wtedy śmieli się z tych, którzy mieli kredyty w zł, a teraz krzyk, bo jest okazja wymigać się od płacenia. Pogonić to towarzystwo na drzewo. Ja też miałem kredyt we frankach. Świadomie podpisałem umowę. Bank informował mnie o zagrożeniu związanym ze zmianą kursu. Przez dłuższy czas płaciłem raty niższe niż za kredyt złotówkowy. Po pewnym czasie (ok. 6-7 lat) raty wzrosły i to stopniowo o ok. 30 - 40%. Płaciłem nadal i nie przyszło mi do głowy, aby żądać, by ktoś za mnie spłacał. Dla czego Ci, którzy sami spłacili takie kredyty, mają teraz płacić, za cwaniaków.
O CO CHODZI FRANKOWICZOM / 83.9.164.* / 2016-04-17 08:20
Dlaczego nie jada do Brukseli,przeciez to bylo za Tuska.Krzycza na nowy Rzad i Prezydenta a jednoczesnie popieraja Petru,ktory tez mial w tym niemaly udzial.Wynika z tego,ze frankowiczom nie tak chodzi o frank jak o przyczynienie sie do obalenia Rzadu,ja nie kiwnela bym nawet palcem w ich sprawie.
hgc / 83.25.107.* / 2016-04-17 08:17
Po to dali te 500 plus żeby poszło m.in na kredyty bankowe, większość wniosków zlozono przez banki
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ola363 / 188.146.133.* / 2016-04-17 08:12
TU nie chodzi o frankowiczów...wiele osób z trudem splaca kredyty hipoteczne , gotówkowe itp.
A ja pytam - jak banki oceniają ryzyko jeśli ludzie nie mają żadnego wlasnego wkladu i nagle dostają 300-400 tyś
do dyspozycji?.....i bank się nie boi ? czy to nie jest tak ,że powinni mieć 30-40 procent wlasnych środków ??
kupują domy, mieszkania...inwestują w nie a w razie problemów ....komornik wszystko zabierze za bezcen....
....ale taka jest moda obecnie ..mlodzi muszą mieć domy , samochody ....tylko na dziecko ich NIE STAĆ..
Ok! / 88.156.226.* / 2016-04-17 08:09
Jak czegoś nie rozumiem i podejmę złą decyzje (wybór banku, kredytu..) to wina całego świata (oszuści) a nie moja :D
hipi / 188.146.133.* / 2016-04-17 08:21
....jeśli to TY zdecydujesz -TAK ale jeśli doradzi CI zle bankowiec to już zostaleś namówiony ...
babunia425 / 82.145.220.* / 2016-04-17 08:34
To według twojej logiki jest tak : sam się powiesiłeś to jet to samobójstwo ? ale jak ktoś powie idz się powieś to już jest morderstwo ? . Nie męcz głowy bo to Ci najwyrażniej szkodzi
Barbara597 / 84.104.52.* / 2016-04-17 07:58
Dlaczego wszyscy szturmują banki ,wyzywają od oszustów, a probanki jak provident, Optima i wielu innych jak oszukują to dopiero lichwa lichwa pogania i rząd nic nie robi w tym kierunku którzy bogacą się na tych najbiedniejszych
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
upi831 / 188.146.133.* / 2016-04-17 08:18
......WIELE innych firm dziala na zbójeckich zasadach ...a ich przedstawiciele masowo okradają klientów i odchodzą z kasą....
polak822 / 77.254.193.* / 2016-04-17 07:51
Powiedzmy sobie szczerze jakim trzeba być imbecylem żeby brać kredyt w obcej walucie zarabiając w PLN czy nie zdawali sobie sprawy że taka waluta może zdrożeć, niedługo wyjdą ci co brali w dolarach bo jak brali to dolar był po 3.00 a teraz jest po 3,78. ZA GŁUPOTĘ TRZEBA PŁACIĆ PANOWIE I PANIE!
an ordinary man in the street / 79.173.26.* / 2016-04-17 07:36
Kiedy mój znajomy brał kredyt we frankach na budowę domu z nutką cynizmu komentował, że "w blokach to tylko bidota mieszka a NORMALNI ludzie maja swoje domy"...Teraz płacze, że musi spłacac kredyt i żąda pomocy od państwa. Ja swoje kredyty na zakup mieszkania spłaciłem sam, bez niczyjej pomocy, dlaczego więc mam "dokładac się" do spłaty jego chorobliwych ambicji? Jestem PRZECIW dofinansowaniu "frankowiczów"! A jeśli państwo polskie ma ich finansowac, niech także umorzy mi np.połowę ceny za zakup nowego samochodu...
lukruz / 89.75.135.* / 2016-04-17 08:52
Ciekawe czy państwo pomogło ci kupić mieszkanie w systemie MDM. Ja tego nie neguje, ale wielu z was wzięła kredyt w pln i programie MDM gdzie ogromna część spłaca państwo, a dofinansowanie tego programu poszło między innymi z podatków płaconych przez Frankowiczów. (ŚMIERDZI MI TU HIPOKRYZJĄ)
greg212 / 77.65.58.* / 2016-04-17 09:03
zbut duzo sobie dopowiadasz ... MDM to po momoc była na max 7 lat w spłacie 50% odsetek, realnie w MDM przez 7 lat płacili 3/4 raty
lukruz / 89.75.135.* / 2016-04-17 09:15
to teraz trzeba policzyć ile ludzi wzięło kredyt z pomocą MDM i ile na ten cel przez 7 lat poszło pieniędzy, Coś mi się wydaje że kwoty pomocy kredytobiorcą płacącym w obcej walucie i osobą korzystającym z MDM będą podobne i ...... BARDZO DOBRZE!!!! Problem nie tkwi w pomocy państwa tym osobom!!!!
PROBLEM TKWI W TYM ŻE PAŃSTWO POMAGAJĄC W PROGRAMIE MDM DAJE KASĘ BANKOM, A W PRZYPADKU POMOCY FRANKO-EURO-DOLARO-JENO-ETC-WICZOM, CHCE ABY BANKI W TYM PARTYCYPOWAŁY (TZN ODDAŁY CZĘŚC SWOJEGO ZYSKU!!!!!!), I CI SAMI BANKSTERZY TERAZ WAS PRZERABIAJĄ JAK NAS GDY BRALIŚMY KREDYTY W OBCEJ WALUCIE wmawiając wam że to idzie z waszych podatków, że podniesiemy wam opłaty bankowe i wiele wiele innych. TAK SAMO PIORĄ WAM TERAZ GŁÓWKI!!!!
jankry1989 / 85.178.187.* / 2016-04-17 07:31
Chcieliście kapitalizmu, macie go, takie są prawa kapitalizmu, i niczego z nimi nikt nie wygra, i to nie tylko w Polsce, tu w Niemczech to samo jest - Starsi pamiętają, jak za komuny nas uczyli, Kapitalista, prywaciarz itp. to są tacy, którzy wykorzystują robotnika, pracownika, czyli nie masz żadnych praw, masz robić a nie myśleć, chce to przyjmie do pracy a chce to zwolni, tu w Niemczech, z Polski, jako Niemiec, został zwolniony, nie przepisowo, sprawę wygrał, został przywrócony do pracy ale inni robotnicy tak mu podkładali świnie, dokuczali, że sam poprosił o zwolnienie - A Frankowicze, na umowie pisze i podpisaliście - Bank nie odpowiada w razie zmiany kursu walut, jestem świadomy i podpisuję, w takich bankach siedzą najlepsze głowy finansowe, wspierani przez adwokatów

Najnowsze wpisy

Konto firmowe - najlepsza oferta: