Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Zakup mieszkania od dewelopera

Zakup mieszkania od dewelopera

Błażej12 / 2012-10-03 13:58
Zamierzam w końcu zakupić mieszkanie. Na oku mam dwa lokale, jeden u dewelopera z nowo wybudowanego osiedla, drugie mieszkanie w bloku. Czy możecie mi doradzić czy opłaca się kupować mieszkania od dewelopera ?
Wyświetlaj:
aadam / 46.186.9.* / 2013-02-21 19:50
kupiłem mieszkanie od dewelopera u bardzo mi się podoba, mogłem sobie całe zaaranżować jak chciałem. Odpadł remont wstępny (bo nigdy nie wiadomo jakie warunki zastaną nas w mieszkaniu z rynku wtórnego). Ceny mieszkań deweloperskich teraz nie są bardzo wysokie, w Warszawie można znaleźć fajne, nowe mieszkanie za mniej niż 5 tys za m2 (taką ofertę znalazłem u jw construction, u innych jest sporo drożej)
samik / 178.56.54.* / 2012-11-26 12:50
A duża jest różnica cenowa? Przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania, zwróciłbym uwagi jeszcze na lokalizację, infrastrukturę, itp. Jeśli są porównywalne, bardziej kierowałbym się w stronę podjęcia decyzji o zakupie mieszkania od dewelopera. Sam jakiś czas temu nabyłem mieszkanie od dewelopera na Osiedlu Intenso i nie żałuję.
wodzu23 / 2012-10-03 15:33
a to w bloku masz bezpośrednio od właściciela? jeśli tak i jeśli jest w dobrym stanie, to ja bym zdecydował się na to mieszkanie w bloku jednak
addoo / 79.163.154.* / 2012-11-29 08:34
Ja też, chociaż to zależy - przede wszystkim od tego czy to mieszkanie od dewelopera już faktycznie istnieje, czy dopiero masz je wyrysowane na papierze. Jeśli ta druga opcja, to bierz używane mieszkanie, bo sprawa z tym deweloperskim może się bardzo przeciągać, a ty będziesz czekał i czekał. A tak masz gotowe mieszkanie, najwyżej trochę odświeżysz.

Najnowsze wpisy