Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Zakup samochodu pokontraktowego

Zakup samochodu pokontraktowego

nemka / 2023-08-29 16:13
Witajcie. Chodzi mi po głowie obecnie zakup samochodu pokontraktowego. Konkretnie w firmie Master1. Czy ktoś może tam kupował? Czy przed decyzją powinienem taki samochód sprawdzić sobie jeszcze dla pewności w serwisie? Z tego co wiem to firma master1 oferuje serwis przed oddaniem samochodu, ale z drugiej strony to używka i może warto samodzielnie sprawdzić?
Ile takie oględziny mogą kosztować?
Wyświetlaj:
nemkaa / 69.16.147.* / 2023-09-05 10:10
Widziałem, ze mają również w ofercie najem długoterminowy, może brać najem zamiast kupować?
Wieczerski / 176.67.87.* / 2023-09-05 09:40
Tak jak pisałem, moim zdaniem nie warto. Ogolnie nie sprawdzi Ci 25% tego co powinno się sprawdzić przed zakupem zwłaszcza przy kalibracji urządzeń - już bardziej szczegółówy będzie raport jaki dostaniesz w master1. Poza tym kupienie takiego auta jest tutaj bezpieczniejsze niż kupowanie od jakiejś randomowej osoby z olx. Niby w obu przypadkach masz jakąś tam gwarancję, ale gwarancja w master1 jest dłuższa, no i firma nie miga sie od naprawy. Jak coś się stanie to naprawiaja.
Heeerrrr / 185.97.16.* / 2023-09-05 08:45
Ogólnie zależy od mechanika. Jeśli coś nie będzie Ci odpowiadalo, zawsze możesz poprosić o poprawkę. Jeśli będzie to w ramach gwarancji, mozesz również wybrać rekompensatę pieniężna - i ewentualnie naprawić we własnym zakresie.
nemkaa / 185.108.106.* / 2023-09-05 09:35
A warto jest brać ścieżkę diagnostyczną SKP?
nemka / 2023-08-31 09:32
No rozumiem, ze mogły być w aucie jakieś naprawy. Ale ciekawi mnie jak to jest z jakością tych napraw w master1.
Wieczerski / 185.97.16.* / 2023-08-30 19:13
Ogólnie z tym serwisem to jak chcesz. Chcesz być na 100% pewien w jakim stanie jest auto to bierz serwis. Aczkolwiek moim zdaniem nie jest to konieczne. I tak procedura sprawdzi stan auta może w 25%, a resztę zobaczysz w praniu. Master1 również robi przegląd (a kontroluje drobiazgowo aby nie musieć potem bujac się z klientami).. Na samochód pokontraktowy obowiązuje gwarancja, tak więc jeśli coś wyjdzie, to bedziesz mógł liczyć na naprawę.
Heerrr / 185.97.16.* / 2023-08-30 15:05
Dobrze jest na pewno poczytać sobie opinie o różnych firmach, wiadomo, ze każda firma ma lepsze i gorsze opinie, ale jednak w przypadku master1 więcej jest tych pozytywnych.
Można znaleźć na pewno tańsze oferty ale jeśli chodzi o mnie to wolałbym zdecydować się na auto w dużej sprawdzonej firmie.
lemski / 176.67.87.* / 2023-08-30 11:11
No wiesz, coś tam zawsze może wyjść. Kupujesz samochód używaany i musisz się z tym liczyć, ze nie jest to nówka. Aczkolwiek master1 to raczej bezpieczny i sprawdzony wybor. Jest to jedna z większych firm oferujących samochody pokontraktowe i nie będą Cię oszukiwali na historii pojazdu. Poproś sprzedawcę o pełną historię pojazdu - powinien Ci ją przedstawić.

Najnowsze wpisy