Forum W wolnym czasieLifestyle

Zakupy grupowe-opinie

Zakupy grupowe-opinie

Elizka 16 / 2012-02-27 13:26
Co sądzicie o coraz bardziej popularnych zakupach grupowych , przede wszystkim prowadzonym przez groupon . Czy waszym zdaniem warto robić zakup na tego typu portalach? Czy dałoby radę założyć własną firmę zajmującą się sprzedażą usług?
Wyświetlaj:
maniek225m / 78.9.5.* / 2013-08-30 09:45
niektóre rzeczy warto kupować ale trzeba sprawdzać od razu ceny np. na allegro bo często są niższe niż na zakupach grupowych.

www.artbram.pl
gość570 / 77.253.20.* / 2013-06-11 20:57
Istnieje wiele firm oferujących zakupy grupowe. Można dzięki nim znaleźć najlepsze produkty, usługi, jak również bony rabatowe i różnego rodzaju atrakcyjne promocje. Jedną z lepszych innowacyjnych platform na rynku, oferujących usługi tego rodzaju to B2B Deal. Jest to stworzona przez poznańską firmę Zakupy do Domu Sp. z o.o. innowacyjna platforma komunikacyjna dla sfery biznesu. Nowy kanał w marketingu internetowym, który kojarzy w przystępny dla klientów sposób przedsiębiorców i umożliwia im łatwe oraz nade wszystko wygodne prowadzenie transakcji handlowych. Dzięki wdrożonym w jego obrębie innowacyjnym rozwiązaniom na miarę dwudziestego pierwszego wieku, teraz w zależności od potrzeb – będzie można sprzedawać swoje towary i usługi grupowo lub kupować je od innych polskich firm. B2B Deal to idealne wręcz, doskonałe narzędzie dla wszystkich, którzy dbają o konkurencyjność i walcząc o rynek nie boją się grać cenami. Z Nami można przede wszystkim sprzedawać i kupować taniej, w obu przypadkach na tym zyskując, co najważniejsze. Korzyści z zakupów grupowych dotyczą każdej ze stron transakcji, co jest niezwykle korzystne. B2B Deal to także pierwsza w Polsce platforma zakupów grupowych dla biznesu. Teraz Twoja firma może w pełni korzystać z usług, atrakcyjnych towarów nawet aż z 90% rabatem!!! Pewnie zastanawiasz się, jak działa B2B Deal, już wyjaśniam. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, kliknij Kup Teraz. Następnie wypełnij krótki formularz podając dokładnie przepisany numer konta lub dokonaj przelewu internetowego. Istotnym elementem, aby Deal doszedł do skutku, jest określona liczba Klientów, która podana jest przy każdej ofercie. Stąd też im więcej osób o tym poinformujesz, tym Deal ma większą szansę powodzenia. Kiedy oferta zbierze niezbędne minimum klientów, otrzymasz e-mail z linkiem. Klikając w niego otrzymasz kupon B2B Deal, który możesz wydrukować. Cała procedura jest bardzo prosta i niezwykle korzystna. Więcej informacji o zakupach grupowych B2B Deal oraz korzystnych ofert znajdziesz na stronie http://b2bdeal.pl/.
gość570a / 109.243.64.* / 2013-07-29 09:15
Nie wiem czy dla sprzedających jest to taki świetny biznes skoro jest potem problem z uzyskaniem pieniędzy za sprzedane kupony.
kamkka / 79.191.179.* / 2013-03-11 20:21
Wybierając podróż z zakupami grupowymi można wybrać opcję samotnego wyjazdu, czy też całą rodziną. Wszystko dopasowane jest do naszych potrzeb. Dla rodzin z dziećmi polecane są hotele z atrakcjami dla pociech.
luiza900 / 89.72.214.* / 2013-03-09 00:09
Często razem z przyjaciółmi kupujemy na zakupach grupowych wycieczki i jedziemy wszyscy razem. Taniej wychodzi niż samodzielna organizacja i nie trzeba mieć wszystkiego na głowie.
henia / 95.49.25.* / 2013-03-09 11:57
To prawda, wyjazdy organizowane przez zakupy grupowe są profesjonalnie przygotowane. Zawsze świetnie się bawię i nigdy nie martwię o to, że coś pójdzie nie po mojej myśli.
mark02 / 2012-02-27 21:44
mogę śmiało powiedzieć ze te zakupy grupowe to świetna sprawa:) już nie raz kupiłem i jestem bardzo zadowolony w końcu płace za daną usługę o połowę taniej
Grzegorz Baryła / 2012-02-27 14:47
Fajna sprawa, często można trafić na naprawdę dobre okazje...czy biznes związany z tego typu usługami może zadziałać...wydaje mi sie że teraz nie, za duża konkurencja...

Najnowsze wpisy