Forum Polityka, aktualnościKraj

zakupy świąteczne gdzie najkorzystniej

zakupy świąteczne gdzie najkorzystniej

Magda S / 2012-12-10 10:50
Nie da sie ukryć, że czas świątecznych zakupów zbliża się nieuchronnie i tzreba powoli robić zakupy świąteczne, gdzie najkorzystniej wg je zrobić? czy normalnie w tradycyjnych sklepach, czy moze online?
Wyświetlaj:
anija / 31.174.153.* / 2012-12-10 15:47
Ja chyba wolę iść do stacjonarnego sklepu niż zamawiać z neta... Towar mam na czas i nie martwię się tym, co znajdę w paczce. Nawet jak wczoraj byłam w empiku, bo książki dla mamy, to przy okazji dokupiłam dla dzieciaków gry planszowe i jakieś drobiazgi do pakowania ;) Jakbym to kupowała on line to nie dość, że czas oczekiwania dłuższy, to jeszcze koszt wysyłki doliczyć trzeba. A tak to wszystko na miejscu i za jednym zamachem kupiłam ;)
turlamy / 5.174.143.* / 2012-12-14 00:59
Przez dłuższy czas wolałam robić zakupy w normalnym stacjonarnym sklepie. Ceny dostaw zawsze mnie odstraszały, ale ostatnio widziałam gdzieś reklamy zakupów internetowych w tesco i przyznam, że intensywnie kuszą cenami dostaw. Robiłam też zakupy w ich stacjonarnym sklepie, więc tak naprawdę to czemu nie? Przynajmniej uniknie się tych makabrycznych przedświątecznych kolejek.

Najnowsze wpisy