Forum Forum finansoweKarty

zalety i wady kart kredytowych

zalety i wady kart kredytowych

matiszu / 2012-06-22 09:33
Jak to jest z tymi kartami kredytowymi, warto się w to bawić? dostałem teraz propozycję z banku, chca mi dać jedną, ale nie wiem czy się decydować, boję się trochę, że będę wydawał bez opamiętania. A czy taka karta jest płatna w ogóle?
Wyświetlaj:
saad / 91.213.162.* / 2012-06-22 10:07
zależy od banku czy jest płatna czy nie, pierwszy rok dostaniesz pewnie za darmo. karta zależy co kto lubi ja karte posiadam i fajnie mi się zniej kożysta, kartyy mają wiele profitów(jakieś rabaty, ubezpieczenia itp.) dodatkowa to też buduje Ci historie kreydtową i jak kiedyś bedzies chciał jakiś kredyt to łatwiej go dostaniesz i na lepszych warunkach. i sporo można na tym zyskać. najważniejsze przy karcie kredytowej jest to że powinno sie z niej kożystac zamiast własnych środków, a nie obok i wtedy wszystko będzie ok. przeciwnicy kart kredytowych to albo Ci ludzie którzy znich nigdy nie korzystali i nie wiedza jak to działa wg mnie nie ma się czego obawiać.
isa / 2012-06-22 10:03 / Bywalec forum
ja jestem zadowolona z karty, bo jak nei mam wypłaty robię debet, pózneij spałacam, a ok 1-szego znów debet, nei stresuję się, że nie mam kasy, a historia kredytowa się tworzy, zatem są plusy
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy