Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Zalety i wady sklep internetowy czy pozostać przy allegro?

Zalety i wady sklep internetowy czy pozostać przy allegro?

radek_frik / 2015-12-09 15:09
Szukam podpowiedzi czytając wiele wpisów, i tu i tam i nie zauważam różnicy między sklepem internetowym a Allegro.
To może radosne, ale allegro jest ogromne, mnóstwo ludzi i czy się od tego odcinać, próbować budować markę sklepu internetowego obok. Zajmować się dwoma naraz, czy może przejść tylko w sklep z dodatkiem allegro tzw. na doczepkę!?
Puśćcie mi jakąś podpowiedź!
Wyświetlaj:
wojciech_m / 89.68.148.* / 2015-12-23 23:45
Wiele osób do tego stopnia przyzwyczaiło się do allegro, że robi zakupy tylko za pośrednictwem tej platformy, także według mnie warto prowadzić tam sprzedaż. Dzięki temu sklep może zostać zauważony. Do wad sklepu internetowego na pewno należy to, że konkurencja jest duża, także pozycjonowanie to podstawa, warto zainteresować się też marketingiem mobilnym, czyli masową wysyłką wiadomości tekstowych sms.
mikika / 89.229.134.* / 2015-12-15 14:27
ja to bym na Twoim miejscu prowadził jedno z drugim na raz, zintegrował tylko w asystencie sprzedaży, żeby się z tym nie pindzolić i nie mieszać zamówień i po sprawie. Allegro wychodzi stosunkowo tanio, a zawsze można dzięki niemu dorzucić do wpływu trochę grosza.

Najnowsze wpisy