Forum Polityka, aktualnościKraj

Zalewski: Zarzut uległości wobec Rosji jest wzięty z sufitu

Zalewski: Zarzut uległości wobec Rosji jest wzięty z sufitu

Wyświetlaj:
Botycki / 178.42.4.* / 2011-05-20 15:31

Czy prezydent Komorowski nie powinien posłuchać głosów polityków PiS i nie jechać na spotkanie z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem?

Co da posłuchać, jak on robi w gacie ze strachu ciotka jedna? ŚP. prezydent Kaczyński trzymał ruskich krótko za mordę i to oni bali się jego. Prezydent Kaczyński gdyby żył, to rozwaliłby tę tablicę Miedwiediewowi i Putinowi na tych ich skursywyńskich ruskich łbach. A ta POwska łajza pozwoliła sobie wejść na głowę i teraz cierpimy wszyscy.
jakub2 / 31.60.54.* / 2011-04-15 22:33
Zdaje się że to pan jest wyssany z palca i to wiemy z którego, tylko szkoda ze nie wypluto pana , ale jak doszło do zapłodnienia w ten sposób?
Tokilap / 83.6.59.* / 2011-05-20 15:04
LUDZIE! Zalewski jest kiepski. kiepski jak Tusk, jak Sikorski ,gdy od pewnego momentu zgłupiał (że też ta Anka, dziewczyna z taką klasą, jeszcze go znosi, zamiast tłuc wałkiem z wieczora i z rana by pamiętał) - oni sa wszyscy kiepscy bo ich horyzont wyobraxni i mentalność ograniczone sa do rozmiarów boiska do "gały". I nawet to byloby dobre gdyby NIE RZĄDZILI i nie wkładali nam ciasnych swoich obręczy na głowy i myśli.
A co do Rosji -w globalnej rozgrywce trochę Obama namieszał podając im kroplowkę resetu. Byłoby "po ptokach" - szczegóły można wyśledzic czytając dowcipne felietony Michalkiewicza - gdzie tylko popadnie, bo tu , to tam pisuje.

ALE NIE WYZYWAJCIE ZALEWSKIEGO,że nie wiadomoe kto go nie wypluł. On też jest objęty definicją pojęcia "człowiek" i należy mu sie uszanowanie (oczywiście nie każde bydle co chodzi na dwóch nogach pod tę definicję podpada - ale Zalewski z pewnością podpada)
em96 / 151.82.35.* / 2011-04-13 00:30
"jeśli spojrzy się na negocjacje w sprawie tarczy antyrakietowej z Amerykanami, pozycje polskiego rządu w okresie inwazji rosyjskiej na Gruzję opisane przez neutralnych obserwatorów, którymi są Amerykanie - co ujawnił portal Wikileaks, to widać wyraźnie, że zarzut uległości jest wzięty z sufitu..."

I to się zgadza... Tylko, że przez wrodzoną obłudę zapomniał dodać, że to zawdzięczamy wyłącznie śp. Prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu...
fr / 83.21.88.* / 2011-04-12 21:41
zalewski kpisz z nas czy tylko z siebie
stary emigrant / 93.165.21.* / 2011-04-12 17:07
a jeszcze niedawno mowil co innego
Rossi / 91.189.73.* / 2011-04-12 15:26
Kolejny rycerz od PR-u.
Pięknie mówi, wkrótce wymini Durczoka w TVN.
ogien / 170.162.33.* / 2011-04-12 16:31
Panu optymistycznemu P-Oslowi chcialbym zadedykowac stara ale jakze aktualna fraszke Waligurskiego. Ciekawe czy zgadnie w jakiej nasze elyty wystepija roli!?

Raz ordynarny niedźwiedź kucnąwszy na łące
W dość niewybredny sposób podtarł się zającem.
Zając się potem chwalił żonie po obiedzie:
- Wiesz stara, nawiązałem współpracę z niedźwiedziem!
oborowy / 79.185.92.* / 2011-04-12 12:50
Już nie długo ten Sufit Spadnie WAM na łeb.

Ale bedzie BUL.
sibut / 85.198.196.* / 2011-04-12 12:40
NIC !!! nie robiąc też jest się winnym !!!! winnym ZANIECHANIA !!!
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-04-12 10:54
komentarz jednego z forumowiczow opisujacy humorystycznie i zarazem smutno tz brak naszej uleglosci................

"To tak, jakby wstając od pokera, bez gaci i zegarka, wydał oświadczenie: „ Nie miałem większych złudzeń, że to szuler i oszust, czytałem wcześniej kroniki policyjne i orzecznictwo sądów, wyrok na wyroku, nie licząc spraw umorzonych z powodu śmierci świadków, ale to, że oszukiwał pomimo wcześniejszych deklaracji o przyjaźni i przełomie, że dodatkowo ukradł mi kożuch i telefon, po czym jeszcze poprosił o ładowarkę i etui, jest dla mnie zaskoczeniem. Tym niemniej w imię przyjaźni, bo przecież nietrudno machać szabelką, nie na tym polega nasza polityka zagraniczna, by dać dobry przykład, ściągam spodenki i pochylam się w geście dobrej woli. Ładowarkę przyniosę jutro, bateria powinna na razie trzymać.”

Albo, schodząc z boiska, wsparty na wiernym Grasiu, kuśtykając boleśnie, udzielał wywiady zaprzyjaźnionej telewizji: „ Nie miałem większych złudzeń, wiedziałem, że nie mogę oczekiwać fair play od kogoś, kto umie grac jedynie w salonowca i kto został zdyskwalifikowany w połowie krajów świata, jednak fakt, że użył do gry bejsbola, jest dla mnie przykry. Tym niemniej, w imię przyjaźni, zgodziłem się, choć, właściwie, jak teraz o tym myślę, to on mnie nawet nie pytał, żeby w jego drużynie grało 18 zawodnikow w tym dwóch bramkarzy i czterech sędziów. Nawet się zdziwiłem, po co mu dwaj bramkarze, skoro ich bramkę wyniesiono na zaplecze, ale co tam, w sumie to u nich naturalne. By dać wyraz naszej chęci przezwyciężenia trudnych zaszłości zaproponowałem, by grać trzema piłkami i zobowiązałem się , by nasi piłkarze ich nie kopali, a jedynie turlali, skacząc na jednej nodze do tyłu. Mimo tego pokazu dobrej woli przeciwnicy wykazali się brakiem zrozumienia i szacunku dla reguł fair play, pod koniec meczu ściągając nam majtki i wsadzając w naturalne otwory tulipany. Nie może być akceptacji dla takich zachowań i będę naszych rosyjskich przyjaciół namawiał, by tego więcej nie robili, w każdym razie nie publicznie, przed kamerami, bo nam mogą słupki zjechać w dół, jak te spodenki, nie przymierzając.”
kurier z Zielonej Wyspy / 79.188.238.* / 2011-04-12 09:42
żałosne i obrzydliwe wazeliniarstwo

Najnowsze wpisy