Forum Polityka, aktualnościKraj

Żałoba narodowa po tragedii w Kamieniu Pomorskim

Żałoba narodowa po tragedii w Kamieniu Pomorskim

Wyświetlaj:
Ooooooooooooooo / 83.31.203.* / 2009-04-15 17:59
Najłatwiej komentować. W budynku tym nie żyli tylko pijacy, ale całe rodziny, które nie miały pracy, albo zostały "na chwilę" tam przeniesieni...i co teraz nie żyją... A komu winne są dzieci... niektóych z was naprawdę nie chce mi się czytać...żal mi was...
tramp.... / 151.92.176.* / 2009-04-16 15:59
A widziałaś tych "porzadnych" ludzi? Pokazuja jednego w kółko, którego kartoflany wygląd nasuwa sam skojarzenia a to pewnie najporządniejszy skoro ciągle pokazują tylko jego...Żenada. Dzieciom należy współczuć że mają takich rodziców a nie napadać na porządnych pracujących na takich, ludzi.
Ludzie trafiający do takich budynków nie rokują poprawy, mają ogromne długi mieszkaniowe, żyją z zasiłków z MOPS-u i są niewypłacalni bo tylko w takich przypadkach sąd nakazuje eksmisję. Nie nazwałabym tego w żadnym razie "chwilowymi trudnościami".
Przejdź się do takiego budynku w twoim mieście, przespaceruj się po nim, spróbuj nie stracić portfela, nie zostać pobita albo zgwałcona i nie podeptaj panów śpiących na korytarzu...ze "zmęczenia" oczywiście.
A dziś juz wiadomo że najbardziej prawdopodobną przyczyną pożaru było zaprószenie ognia, czyli mówiąc krótko, któryś z tych "porządnych" obywateli zasnął z petem, mając gdzieś swoje i czyjeś dzieci i możliwe że pożar się zaczął od jego oddechu...
A mnie osobiście najbardziej wkurza, oprócz żałoby narodowej dawanie im dużej kasy, darmowych rzeczy i płakanie nad tym jak też oni stracili dorobek całego życia. Czyli co? Co oni mieli???
Żal tych ludzi co zgineli i tych dzieci co straciły rodziców ale to co sie dzieje dookoła tej sprawy to istne szaleństwo w dodatku przesadzone o 100%. I jak ktoś słusznie zauważył w ten sam weekend zginęło na drogach polskich 35 (a nie 25 osób), wielu z nich nie z własnej winy i kto nad nimi zapłakał oprócz ich rodzin, którym nikt psychologa darmowego nie zaproponował...
mała niunia / 91.94.60.* / 2009-04-18 13:03
wiesz co nie masz pojecia nic o tych ludziach myslisz ze tam tylko mieszkali ludzie z eksmisjii? wcale nie tam mieszkali normalni ludzie ktorzy dostali mieszkanie i którzy wcale nie byli jakimiś pijakami czy rodzinami patalogicznymi a pieniadze którzy ci ludzie dostaja to nie na byle co tylko na odbudowe tego co czesciowo stracili w kilka minut a jak stracili bliską osobe to tego i tak nie da sie zastąpić jakąkolwiek sumą pieniędzy bo nikt nam tego nie przywróci i taki nie pisz juz wiecej głupot
nie pisz juz wiecej głupot
Halina5 / 80.54.10.* / 2009-04-14 23:09
Apel do narodu o pomoc, rozumiem Polacy to naród który umię solidarnie pomagać jeden drugiemu, ale nie słyszałam nigdy, żeby Ci multimilionerzy w rządzie sami od siebie z własnej kieszeni podarowali chociaż jedną złotówkę. Palikot np na lewo i prawo rozdawał studentom pieniądze na kampanię PO a ile zadeklarował na biednych lub na pomoc rodzinom w Kamieniu Pomorskim
andowc / 83.30.84.* / 2009-04-14 11:50
W Polsce panuje " Żałoba narodowa " na okrągło (po każdej zmianie "ustroju").
Jedni żałują "komunistów", drudzy "kapitalistów" (żałoba Narodowa polityczna).
Od ogłaszania Żałoby jest Sejm,- Prezydent może Sobie ogłosić żałobą po zmarłym kocie.
Skoro jest " Żałoba narodowa ",- dlaczego niema " Radości narodowej " (wszystko jednostronne).
Ostatnie "Radości narodowe" (zmiana ustroju, wybór Papieża Polaka, wejscie do UE,itd..), bez "Ogłaszania".
anon / 91.123.208.* / 2009-04-14 11:32
Ja tylko dodam, że w trakcie świątecznego weekendu, wg danych z wczoraj, zginęło na drogach 25 osób. Z tego powodu jakoś żałoby nie ogłoszono. Rozumiem że mają pecha, że nie zginęli w jednym miejscu, bo widać takie jest kryterium uczczenia ich pamięci żałobą.
anty-hipokryta UK / 86.177.128.* / 2009-04-14 10:02
co za hipokryzja w tej Polsce, najpierw ludzie slabi, inwalidzi, starzy zostawieni sami sobie w tym kraju na marginesie spolecznstwa, w kraju dzungli,gdzie przezywa tylko ten,ktory rozpycha sie lokciami i kombinaaator bez skrupolow, Kosciol koeljna mafia w tym panstwie na utrzymniu obywateli.TFUUUU ,zaden normalny czlowiek przy zdrowych zmyslach nie siedzi w tym MORLNYM i GOSPODARCZYm bagnie.
xfg / 83.16.248.* / 2009-04-14 09:45
Specjalnie podpalili hotel socjalny aby nie miec problemu.
Pilsener / 2009-04-14 08:21 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Więcej przy tym pożarze było partyjnych aparatczyków, niż strażaków. Szkoda, że interesują się tylko tymi tragediami, gdzie są obecne media. Teraz posypią się doniesienia "partia pomogła pogorzelcom", "partia dała ciepłe koce i po bułce", "partia liderem odbudowy", "partia to i tamto". Partyjne góre pewnie narzekają, że za mało jets takich tragedii i nie ma jak zabłysnąć.
n. / 151.92.176.* / 2009-04-14 08:45
Spoko, teraz będzie więcej...
Jaki sygnał poszedł do meneli i bezrobotnych lebrów, którzy całe życie żyją na koszt podatników a ich głównym zajęciem jest urządzanie imprez i awantur (jak mówiła jedna ze starszych osób która uratowała się z pożaru) ? Podpal budynek socjalny (przecież to nie ich, żal im nie będzie) a nie dość że dostaniesz kupę kasy gratis na chlanie to jeszcze ci nowy dom dadzą. Być może nawet własnościowy-znowu za pieniądze pracujących, porządnych ludzi...Poczekajcie, pożary dopiero się zaczną...
Żal tych co zgineli, ale to co zrobili z tego politycy, że nie wspomnę o super-hiper idiotycznym pomyśle durnego konusa (nie mam do niego słów-to jest SKANDAL, oczywiście musiał coś zrobić żeby przebić premiera) z trzydniową żałobą (!?)narodową to przekracza wszelkie granice wszystkiego co widziałam w życiu!
To po prostu jest tak obrzydliwe i odrażające co oni wyprawiają, że prawdopodobnie żadne wybory już mojego głosu nie ujrzą, przynajmniej dopóki nie zmienią się z dupków w polityków lub choćby w zwykłych ludzi z odrobiną honoru i serca...
98529 / 77.95.48.* / 2009-04-14 09:45
masz racje taki sam burdel jak w Kamieniu jest za moim ogrodzeniem jak tamci dostaną nowe mieszkania to moi żule zaczną szukac beczek z benzyną ,po fakcie będą płakac jak bobry i obwiniac cały świat,chłopoki mieli dobry plan tylko wykonanie jak wszystko wtym kraju do du .....

Najnowsze wpisy