Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Założenia do projektu budżetu na 2016 rok. Ekonomiści o rządowych prognozach

Założenia do projektu budżetu na 2016 rok. Ekonomiści o rządowych prognozach

Wyświetlaj:
KYSZ / 194.8.14.* / 2015-06-09 10:17
propaganda sukcesu ! ale czy lemingi jeszcze się na to nabierają? nie sądzę!
Wyborowy / 159.245.16.* / 2015-06-09 10:16
czy wybory mają być już za tydzień?
Mirk / 194.8.14.* / 2015-06-09 10:15
A skąd takie ładne tabelki i cyferki - power point przyjmie wszystko :)
Już naprawdę słabe są te propagandowe teksty, coraz słabsze. Naprawdę przestańcie już bredzić bo my Polacy żyjemy w tym kraju i wiemy jak jest, a nawet wielu z nas zdarzyło się być zagranicą i naprawdę nie trzeba być ekonomistą żeby wiedzieć jak ZUS i polskie państwo doi przedsiębiorców. Także skończ waść wstydu oszczędź!
Wyborca1030 / 78.10.63.* / 2015-06-09 10:11
Przestańcie już bredzić i manipulować ludźmi tymi kretyńskimi tabelkami NIEPRAWDY. Do końca swojej kadencji jesteście szczurami, razem z tym swoim szczurkiem. Widać, że strasznie nienawidzicie Polaków.
45dsf / 31.182.76.* / 2015-06-09 10:08
W III RP zarządzanej przez ekipę Platformy Obywatelskiej uprzywilejowane podatkowo są przede wszystkim banki oraz wielkie sieci handlowe. Ten Balcerowicz jest tym samym co PO...
gość1 / 178.252.25.* / 2015-06-09 10:07
Ciekawe ilu idiotów łapnie się ten blamaż PO.Zeby choć 5% z tych obiecanek sie spełniło to byłoby dobrze.A tak jesteśmy dziadami Europy,gdzie pensje i emerytury obecnie nie wystarczają na wegetację.Mam w dokumentach obiecanki PO sprzed lat i co???Obiecanki to obiecanki dla naiwnych i hejterów.
karnawał trwa / 188.116.35.* / 2015-06-09 10:07
PO postanowiła "zagospodarować" wszelkie nadwyżki-stąd ostatnia hojna waloryzacja,obietnice podwyżek w sferze budżetowej, zmiany w zasiłkach,teraz pewnie obniży VAT i podwyższy kwotę wolną.
PIS na jesieni stwierdzi że kasa pusta i nie bardzo jest co rozdawać.
Dla gospodarki takie rozdawnictwa na kredyt są szkodliwe i w sumie nieważne kto rozdaje.
Pozostaje nadzieja że PO to rozdawnictwo robi w celu zablokowania jeszcze bardziej szkodliwego rozdawnictwa PISu czy Kukiza.
A131313 / 83.14.127.* / 2015-06-09 11:04
No właśnie takie rozdawnictwo jest szkodliwe. PIS za swoich rządów obniżył podatek dochodowy i składkę rentową. Niestety nie obniżył wydatków z budżetu. Prof. Gomułka oszacował zmniejszenie wpływów do budżetu na ok. 40 mld. i dlatego rząd PO-PSL musiał niektóre podatki podnosić gdyż w przeciwieństwie do rządu PIS jest to rząd dość odpowiedzialny.
kowalski 1111 / 87.206.204.* / 2015-06-09 10:29
Trollu PIS wcale nie twierdzi że kasa jest pusta tylko że jest rozkradana lub roztrwaniana przez rządzące mafie a resztę banksterzy wywożą za granicę.[bez opodatkowania].!
wasz odmieniec / 194.152.51.* / 2015-06-09 10:05
Co wy liczycie jakieś wskaźniki jak ekonomia to prostota? Cała ekonomia świata opiera się na okradaniu dzieci to matematyka. Złodzieje sobie emeryturki pozałatwiali płacąc rzekomo składki na nie, ale składka na swoje dzieciństwo stanowi dla złodziei czarną magię, dlatego dzieciństwo jest kradzione innym dzieciom. Życie człowieka ma 2 okresy nieprodukcyjne to dzieciństwo i emerytura i nie wystarcza tylko na jeden z nich zapracować a drugi ukraść dzieciom. ZUS nie jest od tego by wam tumany emerytury zapewnić od emerytur są wychowane przez was dzieci to matematyka. Dlatego ci, co nie wychowali dzieci nie powinni mieć emerytur niech złodzieje żyją na emeryturach z tego, co inni wydali na dzieci wszak musiały im te pieniądze zostać. Rodziny z dziećmi też płacili podatki ZUS jak bezdzietni i dodatkowo wychowali dzieci a to właśnie od tych dzieci jest emerytura to te dzieci płacąc ZUS OFE na swoje dzieciństwo nie mylcie tumany z emeryturą wam ją zapewniają to matematyka! Czy wy tumany wiecie, że żaden ojciec matka nic nie daje dziecku? Dobrze jak ojciec matka dzieci nie okradnie to matematyka. Jeśli ja wychowam dziecko dokładniej zwrócę mu to, co sam dostałem rzekomo od rodziców a ono to odda swojemu dziecku to tylko tuman lub profesor nasze ekonomii może nie wiedzieć, że ja mu nic nie dałem, bo ono było istotą samo finansującą się to matematyka z tej matematyki wynika, że ci, co nie oddają dzieciom swojego dzieciństwa tak jak płacą składki na swoje emerytury to złodzieje. Oni rzekomo składki emerytalne już zrozumieli, ale składka na swoje dzieciństwo stanowi dla złodziei czarną magię jeszcze!
ukta / 77.253.0.* / 2015-06-09 10:03
Działanie pod presją, czyli niepoważne.
Borsuk01 / 80.54.48.* / 2015-06-09 10:02
Ja na miejscu Kłamczuchy wcale bym nie tryskał tak wielkim optymizmem. Zarówno Dondolino jak i Kłamczucha na optymizm mieli niespełna osiem lat podczas sprawowania swych (nie)rządów. Optymizm ten zaprzepaścił wielki uczony i światowej sławy pseudo ekonomista Janek Vincent, będący przez wiele lat głównym księgowym III RP. Zamiast spodziewanego optymizmu nastąpił katastrofalny stan polskiej gospodarki i znacznie obniżył się poziom życia społeczeństwa. Tak więc do projektu budżetu na 2016r. odnoszę się z wielką rezerwą i sądzę, że stanie się on wielkim niewypałem. Myślę, że po jesiennych wyborach parlamentarnych nowy już rząd w trybie pilnym będzie musiał uchwalić nowelizację przyszłorocznej Ustawy Budżetowej. Czas Platformy powoli się kończy i niebawem znajdzie się ona na śmietniku historii. Wszystkich drani i łajdaków, którzy doprowadzili większość społeczeństwa do niespotykanego dotąd ubóstwa będzie trzeba rozliczyć i postawić przed Trybunałem Stanu. Niech nie śpią spokojnie niezależnie od tego gdzie się znajdują i jakie pełnią aktualnie zaszczyty, nie wyłączając Kaszuba z Trójmiasta, który stał się niekwestionowanym królem biedaków i bezdomnych III RP.
Polucjant / 83.31.184.* / 2015-06-09 10:05
Vincynty był też komendantem Głównym Policji. Z jego pomysłu liczono wpływy do budżetu z mandatów.
mat273 / 82.139.24.* / 2015-06-09 09:57
Pan po lewej szef MF nic nie znaczący figurant. Pani po prawej - uosobienie polskiego burdelu. Czego się dotknie MZ, Sejmu czy Premierostwa, to skucha.
kowalski 1111 / 87.206.204.* / 2015-06-09 09:56
Czyżby ekipa Kopaczowej znów reaktywowala "ruchomy horyzont dobrobytu dla lemingów IIIrp."
norbi215 / 217.99.13.* / 2015-06-09 09:52
Jak rząd PO tryska optymizmem to znaczy , że kolejny przekręt szykują i okradną obywateli
kowalski 1111 / 87.206.204.* / 2015-06-09 09:58
Pewnie myslą o wprowadzeniu już [skrycie ]przygotowanego podatku katastralnego

Najnowsze wpisy