Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Założenie działalności gospodarczej - wsparcie pomostowe + dotacja

Założenie działalności gospodarczej - wsparcie pomostowe + dotacja

wysoki707 / 2018-06-30 11:26
Cześć wszystkim!
Chcemy razem z narzeczoną założyć firmę, która będzie się specjalizowała w branży po części kosmetycznej, natomiast nie będzie to salon kosmetyczny. Czyli robienie rzęs, brwi etc.
Teraz moje pytanie jest takie: czy ktoś wie, gdzie i ewentualnie kiedy należy składać wniosek o przyznanie wsparcia pomostowego? Wiem, że wniosek o przyznanie dotacji składa się w momencie, kiedy pojawia się jakaś pula, stąd póki co czekamy na nią. Natomiast nie wiem, jak wygląda sytuacja w przypadku wsparcia pomostowego, bo w Urzędzie Pracy powiedzieli, że tam nie składa się takiego wniosku.
Drugie pytanie dotyczy miejsca wykonywania działalności: Jak wpisać w biznesplanie miejsce wykonywania działalności jeśli fizycznie jeszcze nie wynajęliśmy danego lokalu, bo póki nie ma dofinansowanie, to nie chcemy za taki lokal płacić? Czy da się to jakkolwiek obejść?
Wyświetlaj:
janek470 / 91.223.167.* / 2018-07-25 09:12
mi się udało otworzyć własną działalność z pomocą biura rachunkowego Gama państwa Grabowskich
Hana / 79.184.129.* / 2018-07-06 14:03
chciałabym Ci doradzić, bo też brałam dotacje jakis czas temu ale ja skorzystałam z pomocy agencji i średnio się w tym orientuje bo wszystko zrobili za mnie. mogę ci jedynie pomóc dając na nich namiar. Firma nazywa sie Aridotacje i rzeczywiście znają się na rzeczy.

Najnowsze wpisy