Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Zamach w Afganistanie. Zabili cywili, bo Amerykanie spalili Koran

Zamach w Afganistanie. Zabili cywili, bo Amerykanie spalili Koran

Wyświetlaj:
cz4ja / 87.250.179.* / 2012-02-27 09:28
tak tak... usa = imperium zla...
co za DEBIL to pisze komentujac takie donieienia ?.

ja spale koran to ty w odwecie zabij 7 osob.
i nazwij mnie jankesem... imperium zla...

brak slow.
konrad policmajster 34 / 212.14.47.* / 2012-02-27 10:43
Co za debil myśli że mozna bez wypowiedzenia wojny najechać wolny kraj, bombardować bezustannie obiekty cywilne [i przepraszać za omylkowe zbombardowanie domów, samochodów cywilnych, lini energetycznych, meczetów, szpitali etc.] , dokonywać nocnych bandyckich napadów na domy Afgańczyków, w skrytobójczy sposób mordować autorytety moralne i religijne i oczekiwać że ludność będzie to przyjmowała w spokoju bo okupant chce im zafundować swój system spoleczno - polityczny oraz swoją "syf" kulturę. Trzeba być debilem z USa aby myśleć że wolne narody Azji kupią okupację w opakowaniu z blyszczącej folii aluminiowej i będą się uśmiechać i zatykać kwiatki w lufu karabinów zabijających ich partyzantów.

USA = Imperium Zła i debili
fiku miku na patyku / 212.14.47.* / 2012-02-27 09:21
Bo Janki zamordowali kilkaset tys. Afgańczyków bezpośrednio a pośrednio poprzez zniszczenie Afganistanu spowodowali ciężkie choroby lub śmierć kilku mln. Afgańczyków. Spalenie ksiąg Koranu to był tylko "języczek u wagi", nie dość że zabijają Afgańczyków to jeszcze profanują ich przedmioty kultu religijnego.

USA = Imperium Zła
ajhbergen / 2012-02-27 09:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Psychopaci. Spalmy biblie w Polsce, zobaczymy czy sie od nic roznimy. Ach, nie, nie roznimy sie: casus Nergal!
i co wy na to / 87.251.252.* / 2012-02-27 15:25
To co innego, kiedy my sami, lub jakiś nasz "artysta" , niszczy Biblię.

Ciekawe, że nawet tym ateistycznym specom z ZSRR takie pokazowe spalenie Biblii nie przyszło do głowy, choć wymordowali naszych oficerów w Katyniu.

Najnowsze wpisy