Forum Polityka, aktualnościKraj

Zamach we Francji. Otoczyli podejrzanego

Zamach we Francji. Otoczyli podejrzanego

Money.pl / 2012-03-21 08:21
Komentarze do wiadomości: Zamach we Francji. Otoczyli podejrzanego.
Wyświetlaj:
proisrael / 193.111.166.* / 2012-03-21 17:12
Izrael będzie produkował więcej legalnej marihuany

IZRAEL I MARIHUANA
Ministerstwo zdrowia utworzy specjalną komórkę do nadzorowania uprawy konopi indyjskich, wytwarzania z nich marihuany i dystrybucji tego specyfiku.
Resort zdrowia, na którego czele formalnie stoi sam premier Benjamin Netanjahu (na zdjęciu), zapowiada, że Izrael zwiększy produkcję marihuany, ponieważ jej sprowadzanie jest dziesięciokrotnie droższe.

Na czele ministerialnej komórki ma stanąć osoba wybrana w publicznym konkursie. Na to stanowisko wymagane są umiejętności menedżerskie, natomiast nie jest konieczne przygotowanie medyczne. Wydział marihuany zacznie działać od początku przyszłego roku.

Obecnie w Izraelu zgodę na użycie marihuany jako lekarstwa podejmuje dr Jehuda Baruch, psychiatra rządowego Centrum Zdrowia Psychicznego Abarbanel w Bat Jam pod Tel Awiwem. Na mocy jego decyzji, zawarte w marihuanie kannabinoidy uśmierzają ból i przynoszą ulgę już sześciu tysiącom chorych w Izraelu. Marihuanę dostarczają autoryzowane miejscowe plantacje.

Zdaniem resortu zdrowia, rezultaty kuracji są tak dobre, że za pięć lat liczba osób nią objętych może już sięgnąć 40 tysięcy. Na upowszechnienie medycznej marihuany naciska Izraelskie Stowarzyszenie Farmaceutów, domagając się, by ten psychoaktywny specyfik był dostępny w aptekach na receptę.

Policja nie kwestionuje leczniczej przydatności marihuany, ale próbowała przekonywać do jej importowania, co - zdaniem stróżów prawa - ograniczałoby ryzyko niedozwolonego użycia substancji.
staryrezun / 83.9.96.* / 2012-03-21 16:51
Mnie jedno zastanawia. Żydzi są dumni ze swego żydostwa i niech im będzie. Co prawda nie wiem nic o ich dokonaniach na polu gospodarki. Jakoś nie wpadł mi w oko żaden zaawansowany produkt made in Israel ale może tam coś mają. Nie mówię o samochodzie, nawet o rowerze ale choć hulajnodze. Jedyne co widziałem to cytrusy i kartofle w lutym. Ale ja nie o tym. A o tym dlaczego ci dumni ludzie w naszym Kraju nie wrócą do swoich nazwisk i imion, nie włożą na głowy mycek i nie wyjdą na ulicę. Jakiś tam gostek ukrywający się za nickiem proisrael a wyzywający Polaków i ich obrażający jak wylezie z roboty to nie paraduje dumny z pejsami w mycce tylko kryje się między nami i udaje Polaka. Ja jestem dumny ze swego pochodzenia i go nie ukrywam. A oni co.....?
hihihi / 193.111.166.* / 2012-03-21 17:24
salomondrugi / 83.9.96.* / 2012-03-21 17:16 .+ popieram - neguję 0 usuń Zgłoś do usunięcia .Śmieszni są ci eksperci. Spojrzy taki pod nogi i już widzi ile litrów ropy jest do głębokości kilometra w głąb, albo jaki jest zasięg złoża imbecytów od warsiawki do młocin. Jak się czasami mawia, kto słucha głupiego ten samo sobie winien. Ocena zasobów musi być potwierdzona nie jednym czy dwoma odwiertami. To złożony proces i bardzo drogi. Oczywiście najtaniej wznieść oczy i strzelić coś tam o tak sobie albo wziąć wahadełko czy różczkę. Dzisiaj wiara w analizy naukowe powinna być zdecydowanie mniejsza niż wiara w analizę moczu. Kto płaci ten wymaga, więc można udowodnić każdą tezę. Więc jak mawiali starożytni Słowianie wschodni pożywiom uwidim.
....
proisrael / 193.111.166.* / 2012-03-21 17:08
nie jestem Żydem to tylko nick. A ja nie kestem dumny z bycia Poalkiem czytając takie obelgi i schematyczne brednie pod adresem Zydów. Pozdrawiam
salomondrugi / 83.9.96.* / 2012-03-21 18:04
Nie piszę obelg pod adresem nikogo. No, powiedzmy czasem wkurzony na jakąś zbyt, moim zdaniem niewłaściwą, łagodnie mówiąc opinię trochę mnie ponosi. Nie rozumiem też Twoich aluzji co do jakoby bredni wypisywanych pod adresem Żydów. Ani świętego, całkiem moim zdaniem niesłusznego oburzenia na Polaków. Czy to w Polsce zarządzono pilnowanie wszystkich żydowskich szkół i synagog? Nie, tak się stało w światłej Francji i od dzisiaj we Włoszech. Bywam co roku na wakacjach w Niemczech i trochę znam opinię wielu z nich. Na użytek zewnętrzny króluje politpoprawność ale w rozmowach prywatnych, uwierz mi jest całkiem inaczej. Więc nie opowiadaj głupot i w głupoty nie wierz, że jesteśmy bardziej anty niż inni. I nie bij w cudze piersi. Trochę się interesuję tymi sprawami, a i z wykształcenia jestem w temacie, więc powiem krótko. Niech we własne piersi uderzą się ci których znienawidzili i sąsiedzi i wszyscy którzy się z nimi zetknęli. Niech zbadają własne winy i nie szukają ich u innych.
janekek / 195.205.193.* / 2012-03-21 12:09
trzeba teraz otoczyc izrael i zmusic do poddania za mordowanie przez dziesiatki lat palestyńskich dzieci.
elevinas / 46.169.116.* / 2012-03-21 11:00
Polecą bomby na Palestynę.
proisrael / 193.111.166.* / 2012-03-21 10:27
Kula zbliża się nieuchronnie do jego łba.... na złość tym wszystkim cholernym antysemitom !!!!
Neturei Karta - Polska / 83.9.96.* / 2012-03-21 13:36
Jak co dzień pleciesz. Zajmij się czymś pożytecznym hasbarowcu. Tu nikogo nie przekonasz. Izrael to szatański pomiot i jako taki ma szczeznąć. I zginie niebawem w piekielnym ogniu.
proisrael / 193.111.166.* / 2012-03-21 14:44
kolejny zakompleksiony prostaczek.... polaczek
lollo / 83.9.96.* / 2012-03-21 15:22
Ty się lepiej do roboty przykładaj, bo wielki Srul w tym waszym S.A pogoni z kartonowym pudłem. I nie pomoże marzenie o awansach to na kierownika sali to na wejście w prezesy. I nie będziesz miał okazji znęcać się nad goim.
Benedykt22 / 2012-03-21 15:09 / Bywalec forum
A czemu nie mówi się o tym że codziennie giną dzieci w Palestynie? Czemu za to Izrael nie odpowiada?! Bo ma za sobą USA!!
Jak to na wojence ładnie / 81.219.26.* / 2012-03-21 09:40
(Baruch Goldstein postanowił dokonać makabrycznego czynu. 25 lutego 1994 r., a więc w dniu święta Purym, wziął ze sobą karabin maszynowy M-16 i udał się do Groty Praojców – miejsca, gdzie według tradycji znajdują się groby czczonych przez wyznawców wszystkich trzech religii monoteistycznych postaci biblijnych: Abrahama, Sary, Izaaka, Rebeki i Jakuba. Następnie otworzył ogień do modlących się tam Palestyńczyków.
Zdążył wystrzelić 119 pocisków. Od strzałów żydowskiego fanatyka śmierć na miejscu poniosło 29 Palestyńczyków, a wielu innych zostało rannych.http://kalendarium.polska.pl/wydarzenia/article.htm?id=35312)
##### / 83.29.207.* / 2012-03-21 09:13
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
kolossus / 83.9.210.* / 2012-03-21 08:44
Za chwilę się okaże, że to syn Bin Ladena. Głupota ludzka nie zna granic, tak jak nie ma granic manipulacji ludźmi.
ciężki sprzęt wojskowy? / 195.117.255.* / 2012-03-21 08:21
może taktyczna bomba jądrowa byłaby odpowiednia

Najnowsze wpisy