Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zamiast meldunku rejestracja. Rząd przyjął projekt

Zamiast meldunku rejestracja. Rząd przyjął projekt

Wyświetlaj:
betty_boop / 2011-06-09 14:18
Wynajmuję mieszkanie, nie jestem w nim zameldowana. Żeby wykupić miejsce parkingowe w strefie zamieszkania muszę przedłożyć dokument świadczący o zameldowaniu, a od sierpnia obowiązek meldunku ma być zniesiony. Czy w sierpniu ZDM ma prawo wymagać ode mnie takiego dokumentu? Nie wystarczy umowa wynajmu? Będę wdzięczna za odpowiedzi.
Prawnik____ / 78.30.74.* / 2009-01-21 02:12
No i nic się nie zmieniło. Nadal trzeba się meldować, ustawa się zmieniła, ale nie w kwestii meldunku.
Jokes / 77.254.245.* / 2008-11-17 20:35
Albo niedoczytaliście całego tekstu, albo kogoś poj..bało. Jak bez mojej wiedzy ktoś może podać mój adres jako swój bez mojej wiedzy. To ja podajeę swój adres do korspodencji i prowadzenia działalności - pałacyk prezydencki w Warszawie. Ale się lesio zdziwi. No ja pie..olę.
uczulony na Polskę / 78.152.26.* / 2008-11-04 18:34
To co? Teraz mogę podać Twój adres, jako miejsce prowadzenia działalności gospodaeczej? To gratulacje. Ktoś, komuś ładną świnię podkłada. Rejestracja pod rygorem odpowiedzialności karnej. Bzdura. Jak będę chciał coś zbroić, to podam, swiadom odpowiedzialności. Może rząd niech szeroko wyjaśni, o co chodzi. Bo jak mam się bronić przed nalotami Policji i innych ciał?
uczulona na Polskę / 83.24.77.* / 2009-03-18 09:24
kłopoty z głową to choroba!!!!! nasz ustawodawca ma zapewne jakiś interes lub dotyczący paru mieszkańców tylko, że takie buble wydaje!!!!! kto wreszcie odpowie za bezprawie - Pani Minister Pitera przecież po wysadzeniu Jej samochodu na waszawskim Mokotowie już nie działa!!!! Polaku broń się przed sanatorium dla wariatów!!!!! przecież te warchoły zamiast uprawiać rolę noszą koszulki i brak głowy!!! a rozum nawet w pigułkach nie podzxiała!
ostrosz / 89.76.48.* / 2008-11-04 18:19
Czy to znaczy że ktoś będzie mógł zglosić u mnie mjejsce zamieszkania bez mojej wiedzy ?
bez nicku / 83.24.74.* / 2008-11-26 23:43
Jeżeli ten ktoś będzie u ciebie mieszkał wówczas świadom odpowiedzialności karnej będzie miał prawo zgłosić w Urzędzie Gminy, że u ciebie mieszka i absolutnie twoja zgoda do tego nie będzie potrzebna. Nie sądzę jednak, żeby komuś przychodziły do głowy "bzdety" zgłaszania rejestracji pod adresem gdzie nie zamieszkują bo będą kłopoty z uwagi na to, że zgłoszenie w Urzędzie miejsca zamieszkania bedzie równoznaczne z tym, że Urząd automatycznie o tym fakcie powiadomi wszystkie możliwe Urzędy i instytucje (np. Skarbowy, Policja, Prokuratura, Sąd, ZUS itp) i od chwili zgłoszenia nowego miejsca zamieszkania korespondencja będzie dostarczana właśnie pod ten adres itp.

Najnowsze wpisy