Forum Polityka, aktualnościKraj

zamiast Orła logo PZPN

zamiast Orła logo PZPN

koccur / 2011-11-10 08:43
Co sądzicie o zmianie jaka została wprowadzona na koszulkach reprezentacji Polski w piłce nożnej? Białego Orła zastąpiono logiem PZPN-u, którego chyba nikt nie darzy sympatią! Niech godło powróci na swoje miejsce, nie chcemy na koszulkach oglądać znaku rozpoznawczego związku, który słynie z korupcji...
Wyświetlaj:
rembert2 / 2011-11-14 19:08 / Tysiącznik na forum
Jesli to prawda ze Nike namawiala PZPN do zachowania orla to pogonic te cala bande z PZPN-polska reprezentacja nie moze byc wlasnoscia grupy cwaniakow.Po Euro bo teraz juz za pozno rozwiazac wszystkie struktury PZPN-niech nas zawiesza w czlonkostwie UEFA czy FIFA ale raz rozwalic ten uklad przezarty machlojami i korupcja
Piudym / 83.23.164.* / 2011-11-14 17:48
Niech Lato poda się do demisji.Jestem prawie z jego rocznika oglądałem mistrzostwa świata z1974 pod wodzą Górskiego. Teraz Lato schańbiłeś wszystko.Niech nikt nie przychodzi na piłk e. Jesteś zwykłym szmaciażem. Jesteś jak mój syn mówi już nikim
oper / 2011-11-10 14:39
problem orła na koszulce na pewno chce zatuszować jakiś grubszy przekręt :D
adas22 / 2011-11-10 13:12
Argumentują, że takie loga mają też i inne reprezentacje, ale co mnie to obchodzi?! widocznie one nie mają takiego związku piłki nożnej jaki jest u nas, to nie duma narodowa, to wstyd!
Bazyl 14 / 2011-11-10 14:33 / Bywalec forum
Widać co jest najważniejsze dla PZPN!! Dlatego w 100 % popieram Tomaszewskiego!

Najnowsze wpisy