Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Zamieszki w Afganistanie. Nawołują do zabijania Amerykanów

Zamieszki w Afganistanie. Nawołują do zabijania Amerykanów

Wyświetlaj:
Amerykanin / 159.205.131.* / 2012-02-23 16:01
Prezydent USA juz tyle razy przeprasza ze nawet trudno policzyc.
Vikiliks / 83.20.76.* / 2012-02-23 12:15
Jankesi - do domu - dosyć waszych zbrodni !
adam dolhan / 77.253.178.* / 2012-02-23 11:45
Dzicz fanatyków religijnych...

Asma bint Marwan, poetka z Medyny, pisała wiersze krytykujące mieszkańców Medyny "Słuchacie obcego (Muhammada) który zachęca Was do mordowania za łupy. Jesteście zachłannymi ludźmi. Czy nie ma honoru między Wami?'. Słysząc te słowa Muhammad powiedział "Kto pozbędzie się dla mnie tej kobiety?". Umayr, żarliwy muzułmanin, zdecydował się spełnić życzenie "Proroka". Tej nocy zakradł się do domu Asmy, która spała w otoczeniu swoich małych dzieci. Jedno z nich było przy jej piersi. Umayr odstawił ssące dziecko, a następnie wbił miecz w ciało poetki. Następnego dnia w meczecie Muhammad, który został poinformowany o zabójstwie, powiedział "Pomogłeś Allahowi". Umayr rzekł "Ona miala pięcioro synów, czy powinienem czuć się winny?". "Nie" - odpowiedział "Prorok". "Zabicie jej było równie nieznaczące jak dwie kozy tłukące się głowami"

Po bitwie "Prorokowi" przyprowadzono dwóch jeńców z pytaniem, co z nimi zrobić. Odpowiedź Mahometa znajduje się w 68. wersie sury 8. Koranu: "Nie jest odpowiednie dla Proroka, aby brał jeńców, dopóki on nie dokona całkowitego podboju ziemi". Mekkańczyków więc ścięto przed obliczem "Proroka". Jeden z nich, Oqba bin Abi Mu'ait, prosił o litość i płacząc, pytał: "Co się stanie z moimi dziećmi?", na co Mahomet odrzekł krótko: "Ogień piekielny".

Mahomet jednej nocy obciął głowy ośmiuset jeńcom i wziął na gwałt do swojego namiotu kobietę, w obecności której ojca i brata chwilę wcześniej zabił...

Abu Dawud, Vol. 2, #2116: Aisza powiedziała „Apostoł Allaha ożenił się ze mną kiedy miałam 7 lat” (narrator Sulaiman mówi „lub 6 lat”) „Miał on ze mną stosunek seksualny kiedy miałam 9 lat”

Źródło: potwierdzone i uznane przez muzułman dane islamskie

"Nie orientując się w swoich własnych uczuciach, aleksytymicy są również zdezorientowani, kiedy ujawniają przed nimi swoje uczucia inne osoby. Ta niemożność odbioru uczuć innego człowieka świadczy o wielkim braku istotnych składników inteligencji emocjonalnej i tragicznie wręcz upośledza poczucie człowieczeństwa, ponieważ wszelkie cieplejsze stosunki z innymi, które leżą u podstaw troski o nich, wynikają z emocjonalnego dostrojenia się, ze zdolności do empatii. Zdolność ta polega na umiejętności utożsamiania się z innymi osobami i przeżywania ich uczuć. Wymowny jest także brak empatii.
Występuje on zwykle u psychopatycznych przestępców, gwałcicieli i osób nagabujących dzieci.

Źródło: Goleman Daniel "Inteligencja Emocjonalna"

Gautama Buddha, Jezus Chrystus i Caitanya Mahaprabhu nauczali przeciw wszelkiej przemocy.

Ja osobiście nie twierdzę, że był on typem psychopaty, seryjnego i masowego mordercy, grabieżcy i rabusia, bigamisty z pedofilskim epizodem, który używał najwznioślejszych idei i świętych nauk do realizacji swoich demonicznych celów. Nie twierdzę, że był chorym człowiekiem dla którego Bóg, w sensie jego rzeczywistej i przejawionej czynami postawy, stanowił jedynie przystawkę pomocną w budowie jego bezwględnej i fanatycznej, egocentrycznej rzeczywistości. Rzeczywistości w której to, ostatecznie rolę Pana Życia i Śmierci, właśnie rolę Boga, grał jedynie on, choć powierzchownie jako Jego sługa, wciąż i wciąż powołujący się na Jego wolę. Tak więc, ja nie twierdzę tego. W żadnym wypadku nie mi jego osądzać.

Po prostu są pewne fakty, uznane i zapisane przez islamskich historyków, i warto o nich wiedzieć, dla zwyczajnego rozeznania.

KARA ŚMIERCI ZA APOSTAZJĘ CZYLI ODEJŚCIE OD RELIGII POKOJU, MIŁOŚCI, TOLERANCJI

Sahih Bukhari 9:89:271 ”Mężczyzna przyjął islam i wrócił do juidaizmu. Mahomet powiedział: „Nie usiądę dopóki nie zabijecie go, bo taki jest wyrok Allaha i jego Apostoła”.

Sahih Bukhari 4:52:260 „Ali spalil trochę ludzi [a dokładniej ateistów – 9:84:57) aczkolwiek Prorok powiedział „Nie każ nikogo karą Allaha (ogniem) jeśli jednak muzułmanin odrzuci swoją religię – zabij go!”

plus extra bonus

Jednym z bardziej znanych „apostatów” był Abdullah ibn Saud, osobisty skryba Mahometa (analfabety).

Abdullah doszedł do wniosku, że to Mahomet, a nie Allah był autorem Koranu i z tego względu postanowił opuścić islam. Reakcją było szybkie zamordowanie go przez rzezimieszków "Proroka".

Islam made in "Prorok" to zamach na kulturę Człowieka, to zamach na kulturę Boga, pod którego ten piekielny drań się podszywał, jak i jego dawni i obecni zwolennicy. Mleko zatrute jadem jest gorsze niż sama trucizna. Pijesz, bo ma wszelkie znamiona uzdrawiające, jest białe i pachnie, a zabija.

Koran to pospolity miks jego demonicznych zapędów, przemocy, zabijania w imię Boga, oraz dobrych rzeczy z innych pism świętych, z których treść po prostu ukradł.

Dobrzy ludzie urodzeni na tamtych terenach są w bardzo trudnej sytuacji i najbardziej ponoszą kons
wq2 / 83.5.108.* / 2012-02-23 12:20
To chyba jest wymyślone przez TALMUDÓW ... nie jesteś przypadkiem TALMUDEM ??? .... to jest niemal tak samo radykalne jak to co wyznaje wasz SANHEDRIN ...
adam dolhan / 77.253.178.* / 2012-02-23 12:48
Nie wiem o co Tobie chodzi. To są dane z arabskich Hadisów. Jest to moje zdanie. Poczytaj, poznaj historię, wyciągnij wnioski. Ja nie muszę mieć propagandy, aby mordowanie mnie odrzucało. Pozdr
adam dolhan / 77.253.178.* / 2012-02-23 13:24
...tak mordowanie arabskie, jak i amerykańskie.
Hanibal12 / 2012-02-23 14:56
Wcześniej chceili mordować Rusków, teraz przyszła pora na Amerykanów...jak dla mnie do kolejny Wietnam , wojna bez zwycięzców!!
adam dolhan / 77.253.178.* / 2012-02-23 12:08
Dobrzy ludzie urodzeni na tamtych terenach są w bardzo trudnej sytuacji i najbardziej ponoszą konsekwencje, z obydwu stron, od okupantów zewnętrznych, i od tych znacznie gorszych, wewnętrznych prześladowców, fanatyków religijnych, spadkobierców potępieńca.

Matka Mohameta, praktykowała okultyzm, była pobudliwa z natury, często mówiła, że nawiedzana jest przez duchy i dżiny. Według wczesnych muzułmańskich przekazów, młody, pogański Mohamet doświadczał "cudownych" wizji. Mamy więc wiarygodne zeznanie Mahometa, według którego niebiańska istota rozcięła mu brzuch, zamieszała wnętrznościami, po czym zaszyła go!

W encyklopedii McClintock & Strong czytamy co następuje: Mohamet był nerwowego usposobienia i był obdarzony bujną wyobraźnią. Nie było niczym niezwykłym dla niego uznać się po jakimś czasie za powołanego przez Boga do budowania nowej wiary wśród swego plemienia.

Jak donoszą najstarsze i najbardziej wiarygodne przekazy, Mohamet był epileptykiem, a stąd uważano go za opętanego.

Na przykład Mała Encyklopedia Islamu wydana przez Uniwersytet Cornell na stronie 274 pisze, że same hadisy opisują "na wpół nienormalne stany ekscytacji jakie go opanowywały." Należy przy tym pamiętać, że w kulturze arabskiej za czasów Mahometa ataki epilepsji były postrzegane jako religijne symptomy demonicznego opętania albo niebiańskiej wizytacji. Początkowo Mohamet rozważał obie możliwości jako wytłumaczenie swego stanu. Możliwość demonicznego opętania doprowadziła go do próby popełnienia samobójstwa.

Dla zainteresowanych oparty o materiały islamskie materiał źródłowy:
http://chomikuj.pl/Quantomix/Dokumenty/religia_pokoju_i_tolerancji_podrecznik_antoni_ibrahim_alkud.pdf
polak3 / 80.241.130.* / 2012-02-23 09:09
no i co tu zrobić jak już sie wszystko układało dobrze .......... spalić świętą księgę Islamu ....... wojna musi trwać bo to niezła kasa ...........

Najnowsze wpisy