Forum Forum ubezpieczeńInne

Zaniżone odszkodowanie proszę o pomoc

Zaniżone odszkodowanie proszę o pomoc

waldek879 / 212.7.215.* / 2021-05-06 14:48
Okazało się, że miałem zaniżoną wypłatę odszkodowania i to mocno, ale nie zdawałem sobie z tego sprawy, aż do kilku tygodni temu, jak mi znajoma uświadomiła po rozmowie. Zastanawiam się teraz, czy można coś z tematem zrobić i czy ktoś z was był w podobnej sytuacji?
Wyświetlaj:
Ela Wolikt / 77.254.107.* / 2021-05-14 11:18
Zgłosiłam się do http://staempfli.pl/odszkodowanie-po-wypadku/ pomogli mi ogarnąć sytuacje.
Migot313 / 77.111.246.* / 2021-05-10 12:19
Dzwoń do 507 507 118, Europejskiego Centrum Odszkodowań w Warszawie i pytaj o odszkodowanie z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej osób uprawnionych. To bardzo popularny problem, że TU obniżają wypłaty, albo kombinują z likwidacją szkody. Głównie ubezpieczenia komunikacyjne obsługują, ale też inne z OC sprawcy, też po wypadkach w robocie, właściwie, co chcesz. Ewentualnie Cię przekierują do kogoś. To jest mój najważniejszy kontakt od lat w Warszawie, co często jeżdżę w celach biznesowych. Już dużo miałem perypetii z ubezpieczalniami i praktycznie zawsze zaniżone kwoty. Tak po prostu funkcjonuje ten rynek. Jak się nie postawisz i nie powalczysz chwilę to nici z kasy. No, ale tak jest wszędzie.
Piotr AVIVA / 2021-05-08 20:21
Odszkodowanie miało być wypłacone z jakiego tytułu? OC? ubezpieczenie mieszkania?

Najnowsze wpisy