Forum Polityka, aktualnościKraj

Zapadł wyrok w sprawie czołowych polityków PiS. Afera "madrycka" pogrąży partię?

Zapadł wyrok w sprawie czołowych polityków PiS. Afera "madrycka" pogrąży partię?

Wyświetlaj:
T. / 217.172.230.* / 2014-11-16 21:30
Kaczyński od pewnego czasu systematycznie pozbywa się filarów na których budował swoją do niedawna silną partię. Niedługo pozostanie sam zdziwiony ,że notowania PIS-u lecą na łeb i szyję ,zaś o wygraniu wyborów może już tylko pomarzyć.
ja6969 / 212.160.130.* / 2014-11-12 17:13
"dzisiaj wszyscy widzą różnicę między zachowaniem prezesa Kaczyńskiego, a Donalda Tuska czy premier Ewy Kopacz" - czyli pokazówki ciąg dalszy. Baranki na rzeź aby wilki mogły chapać dalej - oto cała prawda.
1999 / 81.246.223.* / 2014-11-11 07:04
Stosowane przepisy i procedury rozliczeniowe w sejmie chyba/ na pewno pozwalaja na zlodziejstwo, wiec poslowie kradna publiczne pieniadze.
A wiec istnieje duze prawdopodobienstwo, ze poslowie kradna zgodnie z prawem.
---
W sektorze budzetowym ludzie pracuja na jednym lub dwu etatach i pobieraja emeryture. Zgodnie z prawem, - co wedlug mnie - swiadczy o beznadziejnosci polskiego rzadzenia.

Emeryci powinni miec tylko prawo dorabiania w sektorze prywatnym.
Oooooooo / 78.131.154.* / 2014-11-11 06:45
Zwiefka, Miro, Rycho i Zdzicho, Chlebowski, Sienkiewicz, Nowak, Parafianowicz, Szejnfeld, Sawicka. Przewały na stadionach i autostradach, na cyfryzacji i kamienicach. Ośmiorniczki, wołowe policzki, cygara i sukienki dla żony Ot zdemoralizowane, odarte z przyzwoitości i normalności państwo Tuska.
1999 / 81.246.223.* / 2014-11-11 06:45
Gdyby polscy parlamentarzysci rozumieli pojecia: 'pieniadz publiczny' , 'panstwo i jego funkcje' inaczej by wygladowalo zarzadzanie nim m.in. w systemie zdrowotnym, systemie emerytalnym itp.
Alik kot / 89.70.48.* / 2014-11-11 00:25
A kto to ten dziadziuś z fotografii ?
Edek Niemiec / 46.59.161.* / 2014-11-11 00:13
Wyrok?????????????????
Wyrok to powinien zapaść w sprawie Nowaka i jego żony (ustawki urzędu skarbowego),
kolacji SIkorskiego (prywatne jeżeli chodzi o treść,państwowe płatności kartą).
polak485 / 79.186.148.* / 2014-11-10 22:28
[...] Polska upadła...

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
debos / 95.49.104.* / 2014-11-10 23:21
Dlaczego? Wyszło tylko szydło z worka. Na tym forum od zawsze pisałem kim są pisiaki. Ty na prawdę myślałeś, że w tym wszystkim o prawo chodzi i sprawiedliwość?
dyziomarzyciel / 83.4.130.* / 2014-11-10 21:28
Gdyby wywalić z sejmu, senatu i ministerstw wszystkich co naciągają budżet na kasę (jedni wprost inni w postaci posadki dla żonki, syna, członkostwo w radzie nadzorczej) mielibyśmy spokój z całą tzw elitą polityczną.
Ba mielibyśmy spokój nie tylko z elitą centralną ale i z tą na dole. KTO i KIEDY WSZYSTKICH ROZLICZY???
[...] ale się rozmarzyłem

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Floyd / 2014-11-10 23:40 / Tysiącznik na forum

Ba mielibyśmy spokój nie tylko z elitą centralną ale i z tą na dole.

Ci na górze i ci na dole nie spadli z Księżyca, są jednymi z nas.

KTO i KIEDY WSZYSTKICH ROZLICZY???

A, jak już ich rozliczymy, to zaczniemy się rozliczać między sobą.
Ja mam na widoku kilku których chętnie bym rozliczył. Także na Twoim miejscu nie liczył bym za bardzo na spokój, bo i Ciebie pewnie ktoś chciałby rozliczyć, naiwniaku marzący o spokoju.
FK_ / 195.78.238.* / 2014-11-10 21:08
> - Dla nas sprawa jest zamknięta.

Jak duzo czasu trzeba aby 'po chrzescijansku' im wybaczono? ;)

> "kierownictwo PiS, na wniosek rzecznika dyscyplinarnego Karola Karskiego"

Czy to ten od wozka golfowego i zniszczen za 10k Euro na Cyprze podczas prac podkomisji praw człowieka Zgromadzenia Rady Europy w 2008???
chichot dona / 164.127.69.* / 2014-11-10 20:40
Posłowie z PiS-u dali ciała, ba ponieśli surowe konsekwencje , prawie niemal natychmiast.
Póki co nie ma zbyt wiele albo wcale podobnych przykładów u innych partii, które obecnie wieszają przysłowiowe psy na Pis-ie.
A tu akurat PiS postąpił najlepiej jak tylko było można, natychmiast usunął delikwentów z partii, choć nie byli to (zwłaszcza jeden z nich) szeregowi członkowie/posłowie.
Ciekawe jak wypadną badania wyjazdów innych posłów na zagraniczne delegacje, często o wiele kosztowniejsze od tych obecnie nagłośnionych?
Ciekawe jak postąpią partie , kiedy okaże się, że i ich posłowie czynili podobnie do posłów z (byłej już dla nich partii czyli ) PiS-u?
Póki co , propagandowo korzystają, ale kij ma dwa końce i ich obecne oświadczenia szybko zostać mogą przypomniane przy aferach z udziałem ich członków.
Z tego co obecnie można obserwować, chory jest sam system .. może potrza więcej zmienć niż tylko kosmetyczne popraweczki? Tylko czy beneficjenci korzyści .. obecni "wybrańcy" .. zechcą ?
Co wybiorą? Wyższe wartości ? Prywatę?
dużaStopa / 37.248.255.* / 2014-11-10 20:06
Sprawa posłów PIS jest niczym w porónaniu z aferą podłuchową i innymi (PO-PSL) ale pokazuje jak powinno się zachowywać z takimi osobami. Niestety w Peło i Peesel mają wywalone na zasady i wartości etyczne i przedewszystkim na obywateli. Uważam że ta sprawa może pomóc PISowi a nie zaszkodzić (nieważne co o nas mówią w mediach ważne że nie przekręcają nazwiska - PO rządzi w mediach).
okt / 37.31.111.* / 2014-11-10 19:57
Ja jak jadę gdzieś w delegację to mój szef płaci mi za bilet PKP drugiej klasy. Jak chcę jechać pierwszą to dopłacam z własnej kieszonki. I tak samo powinno być z posłami. Państwo powinno im zwracać koszt najtańszego dostępnego środka transportu.
Gabriel584 / 95.49.248.* / 2014-11-10 19:55
~"kapelanie_XL" !!! Zapomniałeś, że " A w Ameryce to biją Murzynów..." Mali urzędnicy to jadą pociągiem, nie głoszą innym morałów, nie mają pełnej gęby wazeliny , nie stanowią prawa , nie zarabiają kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i nie udają jedynych prawych i sprawiedliwych...:(
kapelan_XL / 31.61.131.* / 2014-11-10 19:38
A małe urzędniki jadą w delegację jednym samochodem a rozliczją się osobno i mają stówkę do kierzeni.
Każdy orze jak może. Kto jest bez winy niech pierwszy....
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy