Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zapłacimy abonament za internet?

Zapłacimy abonament za internet?

c1005 / .* / 2005-05-24 11:43
Komentarze do wiadomości: Zapłacimy abonament za internet?.
Wyświetlaj:
Waniek na Prezydenta / .* / 2005-06-06 18:16
W internecie czerwoni nie maja wiele do powiedzenia i go nie rozumieja. Nic wiec dziwnego ze chca opodatkowac a najlepiej zamknac i rozdac koncesje swoim. Co wiecej - maja racje! Dzieki temu ze internet jest wolny kazdy moze napisac w nim wszystko - a w gazetach czy gazetach pisa tylko to co odpowiada Grupie Trzymajacej Wladze. Trzeba wiec zrobic w internecie porzadek. Rozdac go Czarzastym i pociotkom Lenina a Ci beda dbali o moralnosc (tak jak dbaja koncesjonowane stacje TV gdzie kroluje przemoc i glupota).
Mackenzi / .* / 2005-06-02 18:04
No to już jest skandal... Jak dalej będą siedzieć na takich stanowiskach takie przygłupy to niedługo przyjdzie nam zapłacić za wieczorne grrrr-grrr... z własną żoną i tylko po to żeby ta banda miała na jakieś swoje zachacianki i wydatki no ale oficjalnie na wpieranie np. publicznej telewizji, krajowej kinematografi itp... Powiem Wam tak... jestem młodym człowiekiem, polakiem i jestem z tego dumny ale jak widzę, słyszę i słuchał o takich chorych pomysłach to poprostu zostawiłbym w cholerę ten cały powalony kraj, wyjechał na drugi koniec świata i nie przyznawał się że jestem polakiem w obawie że będą się ze mnie śmieli że mamy takiech "ambitnych" polityków... Ide na fajkę bo jak czytam takie idjotyzmy to mnie krew zalewa... Przepraszam wszystkich ale nerw mi skoczył!
IREK / .* / 2005-05-31 23:56
MY INTERNAUCI POLSKI MAMY MÓZGI WIĘC MOŻE ZNAJDZIE SIĘ JAKIŚ PRAWNIK ,KYÓRY SPRAWDZI ILU GŁOSÓW PRAWDZIWYCH POLAKÓW POTRZEBA ABY ROZWALIĆ TO POSTKOMUNISTYCZNE MONSTRUM.DO URN RODACY-ROZ........DO URN BO MAMY GŁOS-ROZ......A ZA POWIETRZE ,WODĘ I TAK PŁACIMY JUZ PODATKI!!!!!!!!!
dziunia / .* / 2005-05-31 19:44
To jest skandal, już mi się zbiera na wymioty od ICH pomysłów... Jak do tego dojdzie, to z pewnością zrezygnuję z internetu..... Myślę,że opodatkować można by było wszystko- chodniki, powietrze, słońce, plażę..... Oj, kto to nad nami jest.......
krritkiller / .* / 2005-05-30 10:18
śmierć dla KRRiTśmierć dla KRRiTśmierć dla KRRiTśmierć dla KRRiTśmierć dla KRRiTśmierć dla KRRiT
untrue / .* / 2005-05-29 21:30
oddawanie moczu ... a najlepiej opodatkujcie swoja glupote, najwoecej zarobicie...
ricca / .* / 2005-05-29 09:05
a to s********* tylko ciągle kasy im mało
gapa / .* / 2005-05-28 22:49
Ja zlikwiduję internet. Jeżeli zrobicie to samo to zbaczymy jakie tego będą skutki.
G / .* / 2005-05-28 22:23
na Śląsku mówimy po prostu: CIULE!!!!!!!!!!!!
Koral Owiec / .* / 2005-05-27 15:42
Do broni, bracia, do borni!NIech zawisną na drzewach i latarniach,Niech lud przestaną okradać!Zazdroszczę Ukraińcom - mają rząd, który jest całym sercem oddany narodowi. U nas jedynie karierowicze. Szlag mnie trafia.Oni się naprawdę kiedyś doigrają. Jak na razie efektem działań rządu jest wypędzanie ludzi z własnego kraju - w poszukiwaniu normalności i godnego życia.Jest nas więcej niż tych popaprańców. Czas wziąć sprawy w swoje ręce i zrzucić skurczybyków z ich ciepłych stołeczków.
SPOŁECZEŃSTWO / .* / 2005-05-27 10:24
won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodzieje, won złodziejeDO PRACY SIĘ WZIĄĆ, DO ŁOPATY, ZŁODZIEJE
hansiu / .* / 2005-05-26 22:43
Czytam i nie wierzę !!Płacę już abonament za internet - operatorowi u kórego mam wykupione łącze.Z jakiej PAKI mam płacić podwójny abonament za to samo ??Telewizja naziemna i radio naziemne - OKW przypadku telewizji cyfrowej nie płacę już do wspólnej puszki - tylko opertorowi który mi ją dostarcza.Za komórkę także płacę abonament operatorowi.Czy podwójne opodatkowanie jest w naszej kochanej polsce dopuszczalne ??Jeśli takie internetowe radio będzie musiało wykupić koncesje to przeniesie się na serwery poza granicami polski. Będzie to wtedy radio zagraniczne, więc w polsce nie będzie musiało płacić koncesji PROSTE ??Pani Waniek. Dla Pani kolejny podatek to pestka. Zarabia Pani korcie 10000 a może nawet więcej.Przeciętny polak zarabia 600 - 1000 na rękę, a tych "przeciętnych" jest u nas większość - 60%.Ładnie to tak sięgać po ostatnie grosze do kieszeni ludzi którzy utrzymują Was darmozjadów (bo KRRIT z tego co widzę nie robi nic dla dobra ogółu) ?Ładnie to tak ?? Wstydu nie macie. Życzę Pani oraz Pani kolegom i koleżankom z KRRIT żebyście kiedyś spadli z luksusowych salonów do poziomu przeciętnego polaka. Może wtedy oczy się Wam otworzą jak będziecie musieli się liczyć z każdą złotówką, a Wasi koledzy i koleżanki będą Wam dowalać kolejne podatki ...Bardzo Wam wszystkim bez wyjatkow życzę byście posmakowali smaku przeciętnego życia.Bo niestety nasze pieniążki, które ida z podatkow na Wasze pensje za bardzo Wam uderzyły do głowy i staliście się już za bardzo zachłanni.Wasze ciepłe stołki sa zagrożone, to trzeba sobie szybciutko nowe zrobić ....TYLKO JAKIM KOSZTEM !!!???KOMPLETNY BRAK WSTYDU I ROZUMU !!!Mam nazwę dla tej nowej instytucji: Krajowa Rada Rąbnietych Imbecyli Telekomunikacyjnych
wodzu / .* / 2005-06-11 11:25
Pani Waniek zarabia przynajmniej 50000 miesięcznie, a poza tym jako pracownik KRRIT pewnie jest zwolniona z płacenia abonamentu za radio i telewizję.
Ola / .* / 2005-05-30 00:47
Podwójne opodatkowanie jest w Polsce!!! Popatrz na emerytów. Oni w banku podatek od % płacą.Wpłacali całe życie do ZUSu zamiast sobie na konto. Ja nie płacąc ZUSowi, tylko robiąc lokaty miałabym już kupę forsy. A taki emeryt po 70? Mógłby odbyć lot w kosmos jakimś promem, stać by go było, a tak? Chleb z masłem i zdychać w samotności.
Tadeusz / .* / 2005-05-26 09:51
Pani Waniek mialem Panią za mądrą kobietę, ale to już przeszłość.
andrzej / .* / 2005-05-30 11:16
Cieszy mnie że zmądrzałeś. Lepiej późno niż wcale. Gdzie to mądra kobieta? Mądre kobiety to te, które za 1500 potrafią utrzymać dom i jeszcze porządnie wychować dzieci. Waniek to jest wybrakowany wyrób Pana Boga; albo się zdrzemnął, albo miał w tym dniu dużo pracy.
George / .* / 2005-05-27 08:00
Dobry żart. Stara, komunistyczna purchawa mądrą kobietą - boki zrywać
jj / .* / 2005-05-27 22:40
komunistyczna purchawa-wyrwać chwasta!!!!
Wladyslaw / .* / 2005-05-26 09:43
To się czyta i nie wierzy się wlasnym oczom. Co za bzdury. To jest wytępowanie przeciwko społeczeństwu i zamach na demokrację przez KRRiT. Jest takie przyslowie "pies jak niema co robić to sobie jaja liże"
Assasello / .* / 2005-05-26 09:07
i tak mamy strasznie drogi internet, wiele drozszy niz w krajach starej UE to jeszcze go chca opodatkowac... Nie wszyscy tak jak to Towarzystwo na gorze potrzebuje dostep do internetu po to zeby sobie ogladac telewizje... niepubliczna z reszta... Po prostu nie rozumie z jakiej racji im mamy za to placic.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy