Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zapłacimy abonament za internet?

Zapłacimy abonament za internet?

c1005 / .* / 2005-05-24 11:43
Komentarze do wiadomości: Zapłacimy abonament za internet?.
Wyświetlaj:
Wściekły jak diabli / .* / 2005-05-25 21:07
Wierzyć się nie chce, że ta kretyńska rada jeszcze istnieje, nie dość że wykombinowali podatek na kinematografie, to jeszcze podatek za internet i telefon. Im się we łbach pop&^%doliło. Rozstrzelać?? - mam lepsze rozwiązanie dać im 300zł miesięcznie i niech se żyją i płacą swoje wymyślone podatki. Zobaczycie dupą by im wyszły. Szkoda, że nie mamy gdzie tych c**** zesłać - jakiś sybit by się przydał...
marzenia / .* / 2005-05-25 20:27
Internetu nie da się zbyt prosto opodatkować. To przypomina próby egzekwowania koncesji na nadawanie od... telewizji satelitarnych. Np RTL... Choćby nadawali po polsku to KRRiT moze ich ...cmoknąc. W internecie jest podobnie. Oczywiscie mozna opodatkowac użytkownika koncowego, ale na to też się znajdzie sposób, jak sie bedzie opłacało...
ful-opcja podatnika / .* / 2005-05-25 19:49
A czy ta rada płaci tym co nadają program tv przez internet. A jak to się nazywa gdy Ja wiem że On daje a Ty bieżesz i żądam za to pieniędzy. A za tv to już płacę operatorowi "kablówki" i RTV.
Przewidujący / .* / 2005-05-25 19:37
Ludzie niedługo wybory!!! wybierajcie tych samych co już byli, pieknych, inteligetnych, bardzo mądrych a napewno wprowadzony będzie podatek śmietnikowy!!!!!!!!!!!!!
jj / .* / 2005-05-27 22:44
...wlasnie sie tego boje. Ze znow zostana wybrani czerwoni kretyni. Ladnie gadajacy,obiecujacy, nabierajacy nas...
tadeusz / .* / 2005-05-25 19:32
Kasy do budżetu z wciąż podobno rosnącej w siłę (?) gospodarki się nie da, bo tam wiadomo....każdy kradnie. Trzeba więc zdzierać z Kowalskich ile można, a nawet więcej niż można.
adi / .* / 2005-05-25 19:18
Hahahahaha - ja mam modem 56k i jak mam na takim łączu oglądać TV, proszę mi odpowiedzieć?
Mariusz / .* / 2005-05-25 18:10
Dopisuję pytanie o abonament do listy tych, które zadam na spotkaniach z wyborcami. Wam radzę zrobić to samo.
MariaN / .* / 2005-05-25 18:07
Sporo komentarzy było tu o urzędnikach. Jestem urzędnikiem państwowym i zapewniam, że ani ja, ani moi znajomi nie mają z tym nic wspólnnego. Głupota tych tępaków na górze daje znać na każdym kroku!!! Ale nie jesteśmy pierwsi - rok temu głośno o tym było w Niemczech. Niestety nie wiem na czym tam stanęło. Jak widać, nasi politytcy potrafią się wzorować jedynie na idiotyzmach eurosocjalistów. Chcą ograniczyć jedyne wolne w miarę medium jakim jest Internet! Pecz pachołki!!!!
keating / .* / 2005-05-25 17:27
A ja mam pomysł jak wyprowadzić gospodarkę na prostą i to szybko. Gdzie to przede wszystkim nasze "elity", członkowie takich czy innych rad płacili by podatek. Mianowicie wprowadzić 50 %, a co tam 80 % podatek od głupoty ... i szybko stajemy się Tygrysem Europy :)
BlueSteel / .* / 2005-05-26 09:50
Niestety obawiam się, że to nie świadczy o ich głupocie. To by jeszcze można było od biedy usprawiedliwić. Myślę, że jest znacznie gorzej i bardziej niebezpiecznie dla naszych kieszeni - oni to robią celowo ze złej woli, cynizmu, chciwości, kierują się własnym interesem. Są po prostu skur... synami. I to jest znacznie gorsze od głupoty.
librant / .* / 2005-05-25 13:26
w krrit moze zalozyc trzeba paru panom czerwone krawaty.....lbr...au
Marek obtułowicz / .* / 2005-05-25 13:17
Zlikwidować kretńska radę. A fundusze przeznaczyć na rozwój kultury. Również byłych członków rady.
Wisia / .* / 2005-05-25 12:30
Już i tak koniec Waszych Rzadów, chcecie do reszty wydusić pieniądze od nas i co jeszcze wymyślicie!!!!,
SLon / .* / 2005-05-25 12:28
Zdaje się, z artykułu wynikać, że nudzący się, nadmiarowi urzędnicy naszego (?) państwa, postanowili jeszcze przed upadkiem obecnego regime-u wykazać, że są potrzebni. Wyszło z tego, że są potrzebni, tylko nie waidomo komu. Acha, samym sobie. No, i może tym, którzy chcą, aby słowo "polak" było synonimem słowa "głupek". No, to co, głupki? Kogo wybierzecie w wyborach? Znowu klikę SLD i komusze odrosty?
szwejk / .* / 2005-05-25 12:04
kazdy kto zagłosuje na partię Pani Waniek i innych geniuszy proponowanego prawa bedzie działał na własną, m oją i Twoją szkodę.Pani Waniek to SLD a ta reszta w radzie to skąd?.
wif / .* / 2005-05-25 12:03
Gdybyśmy nie pozwolili tym pijawkom ssać nasze podatki to może sposób myślenia mieliby nieco inny. KRRiT niech sibie będzie ale niech zarabuają nie więcej jak średnia krajowa w budżecie i to w złotych a nie w euro. Wtedy może zauważą żę życie kosztuje i zawsze coś jest kosztem czegoś.

Najnowsze wpisy