Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zapłacimy abonament za internet?

Zapłacimy abonament za internet?

c1005 / .* / 2005-05-24 11:43
Komentarze do wiadomości: Zapłacimy abonament za internet?.
Wyświetlaj:
Antydebil / .* / 2005-05-25 11:45
Najlepiej opodatkować całą KRRiT podatkiem dochodowym od osób fizycznych w wysokości 100% ich dochodów a za głupotę dołozyć jeszcze 40%
zulcia / .* / 2005-05-25 11:25
a pogieło ich już z tymi podatkami!!!!!!!! cholerni złodzieje!!! szukają tylko sposobu żeby jeszcze ludzi ograbić przykrywając się dobrem państwa!!!!!! a może opodatkujemy polityków od głupoty i od tego że są politykami ????????
Realista / .* / 2005-05-25 10:56
Jako że KRRiT ma tyle wspólnego z internetem co ja niech lepiej nie psuje go a jedynie nadal korzysta.Jeżeli się do internetu przyczepi to proponuję stworzyć program antytelevizyjny, który nie dopuści telewizji do korzystania z internetu. Niech się zajmą tworzeniem programów i filmów, które dadzą się sprzedać na świecie i przyniosą ich upragnione, ciągle za małe miliardy!!!!!!!!!!!!!!
kmm47 / .* / 2005-05-25 10:24
A może by tak opodatkować głupotę urzędniczą, wtedy można było by obiżyć parę innych podatków i na dziurę budżetową też by starczyło
kmm47 / .* / 2005-05-25 10:02
A może by tak opodatkować głupotę urzędniczą, wtedy można było by obiżyć parę innych podatków i na dziurę budżetową też by starczyło
omega / .* / 2005-05-25 09:05
Pani Danuta W. to powinnna wziąźć się za regulację "strategicznego poziomu swojej własnej głupoty" a nie blokować i uniemożliwiać rozwój wymiany informacji w necie. Tak jest jak kowal zabiera się do naprawy zegarka !!!
karim / .* / 2005-05-25 08:53
Żenujace to, że ci ludzie niewiedzą co robią. Mam wrażenie, że pazerność urzędników przekracza wszelkie granicy przyzwoitości. W państwie z taką władzą każdy podatek przynosi więcy szkód niż pożytek po wpływy od podatków idą na pensje i wygód.Dla urzędasów śpiewa się " w tym kraju jest jak w raju"
Dingod / .* / 2005-05-25 08:36
I to my wybieramy tych durniów do władzy a oni obsadzają stanowiska debilami którzy nie potrafią nawet wejść do Internetu. Kochani, zbliżają się wybory...
omega999 / .* / 2005-05-25 10:52
Społeczeństwo nie ma na razie żadnego wpływu na wybór właściwych ludzi, dopóki wybierać będą: Milery, Lepery, Giertychy i Kaczyńscy. To jest pseudo demokracja która nie ma nic wspólnego z właściwą. Całe zło bierze się z "paskudnej" ordynacji wyborczej, która promuje partie i szubrawców. Polityka nie idzie w parze ze zdrowym rozsądkiem i ekonomią a rządzi się swoimi prawami. Partyjne kliki idą do wyborów po to żeby załatwić sprawy swoich kolesi a wyborców to mają w "głębokim poszanowaniu". Do parlamentu powinni trafić ludzie ze społecznym zacięciem chcący coś zrobić dla kraju. Dopóki to się nie zmieni to nie mamy szans na naprawę Rzeczpospolitej.
Polak / .* / 2005-05-25 08:52
Zbliżają się wybory i co? Startują w nich Ci sami złodzieje tylko pod zmienionymi szyldami. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem na dzień dzisiejszy jest fizyczna eksterminacja tej bandy, która mieni się polityczną elitą kraju.
demos / .* / 2005-05-25 08:04
Banda bebili co dzien nam pokazują ze ich głópota jest większa niż można to sobie wyobrazic, proponuje zeby KRRiT troszke uprzykszyc zycie wyslijmy im troszke e-mail, jesli bedą wiedzieli geniusze jak je odczytac :))))))))))))))
eurosceptyk / .* / 2005-05-25 06:58
od dziś jestem ZA EUTANAZJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sądząc po efektach pracy urzędników - strasznie męczą ! SKRÓĆMY IM CIERPIENIA. EUTANAZJA!EUTANAZJA!
Wojtus / .* / 2005-05-25 06:57
Składka dla Hakierów.Podobno wirus blokujący dowolny dokument Pani Waniek to cena ok 200$USAHakierzy do roboty .kto sie składa.Powodzenia
wuem / .* / 2005-05-25 06:35
Liczę na to, że nowa ekipa rządząca rozgoni to towarzystwo wzajemnej adoracji z KRRiT, wraz z ich głupimi pomysłami.Mam lewicowe poglądy, ale tego znieść nie mogę!Dosyć szkodzenia polakom przez to ugrupowanie.
hymus / .* / 2005-05-25 06:12
Pani Waniek na prezydenta, brawo internetu w Polsce już nie ma a co dopiero zrobi z naszego niby netu kolejne obciążenie, dzieki bogu nie mam telewizora, a kontroler fachowiec ni cholery nie mógł odgandnąć co to takie małe czarne kwadratowe na biurku, żona powiedziała że tuner TV, to nie zrozumiał co to znaczy tuner i poszedł :)Kocham POLSKĘ !
Andrzj / .* / 2005-05-25 06:08
Moja "Lodówka" ma wbudowany fabrycznie monitor "displej" na którym można oglądać programy TV oraz słuchać niektórych stacji radiowych.Czy ja rónież będę płacił podatek?Widziałem wczoraj w "Castoramie" miskie klozetową nowej generacji w której również można coś zobaczyć?Czy również Pani Waniek to opodatkuje?Pozdrawiam.
Jurek / .* / 2005-05-25 06:27
Moja kuchnia gazowa również posiada monitor z mozliwością podglądania dorobku naukowego Pani Waniek.Również podatek.Pozdrowienia
Andrzj / .* / 2005-05-25 06:01
Moje "Lodówka ma wbuown abcznie monior 'displej" na którym mozna oglądac pogram oaz słuchach niekóych sacji raiowych. Cz ja równiez będę płacił podaek?idziałem wczoraj w "Casoramie miskie klozeowa w którj tez mozna coś zobaczyc.Czy równiez Pani Waniek to opodatkuje.Pozdawiam

Najnowsze wpisy