Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zapłacimy abonament za internet?

Zapłacimy abonament za internet?

c1005 / .* / 2005-05-24 11:43
Komentarze do wiadomości: Zapłacimy abonament za internet?.
Wyświetlaj:
Celin / .* / 2005-05-24 22:17
A co mówi na ten temat prawo Unii? Skoro jesteśmy w Unii , to powinno obowiązywać i być egzekwowane jej prawo. Ponadto KRRiT to nowotwór z czasów komuny , więc precz z komuną.

...

Diabolum / .* / 2005-05-24 22:06
Ja się pytam, gdzie my żyjemy? Skoro tak bardzo szukają pieniędzy to niech opodatkują swoje diety poselskie i urzędnicze!!! Problem tkwi w tym, że te imbecyle są całkowicie oderwani od rzeczywistości i otaczającego ich świata! Żyją sobie szczęśliwie w tych swoich kur**dołkach i zastanawiają się komu tu jeszcze dołożyć swoimi decyzjami!Niestety jest to żenujące...Polska natomiast z taką ekipą rządzącą nie będzie już 20 lat za krajami rozwijającymi się... lecz dużo duuuużo wiecej!Jak to mówi mój wujas - dopóki tam nie zaczną być rozsyłane paczki z bom(bk)ami do tych pajaców to porządku nie będzie!Pozdrawiam wszystkich!
czytelnik / .* / 2005-05-24 21:36
Moja propozycja to zmniejszenie etatów w KRRiT,aby wzięła się za prawdziwą pracę a nie wymyślała bzdurne ustawy. Wzmianka już jednej jest .Efektem jej jest osadzenie Wspaniałego Filnowca w więzieniu na 2 lata. Czyżby KRRiT miała nastepnego ,,osła".
marlowe / .* / 2005-05-24 21:16
Nie chciałbym by być teraz w skórze informatyków KRRiT - hakerzy urządzą sobie zapewne małe polowanko - życzę im powidzenia!!!
jarek / .* / 2005-05-24 21:12
Moja propozycja ukarania przygłupów udających wykonywanie przeogromnej pracy jest, wygnanie ich na BANICJĘ i na golasa, niech czują się goli, tak jak my się czujemy po wdrażaniu w życie ich skretyniałych pomysłów. Brak mi słów aby opowiedziec jak bardzo nienawidzę chytrości tych wyuzdanych gęb, obżartych i z nadwagą. TO ŚWIŃSTWO CHCIEC BYC TAKIM WIEPRZEM!!!!!!!!!Chce mi się krzyczec, nie chce mi się z Wami gadac OPRAWCY
emily / .* / 2005-05-24 21:05
To jest chory pomysł. W taki sposób nasz kraj zawsze będzie w dalekim tyle w dziedzinie informatyki. Jak ludzie mają poszerzać wiedzę w tej dziedzinie, skoro sprzęt i oprogramowanie jest ochydnie drogie w naszym kraju, a dostęp do internetu zdrożał i są głupie pomysły na doatkowe opłaty. To jest złodziejstwo!!! Państwo nas obskubuje z ciężko zarobionyh pieniędzy a w zamian g.... daje.I ciekawa jestem jakim cudem mamy się kształcić, rozwijać i "dawać" nowych obywateli. To ostatnie - po co? Jaką przyszłość będą mieli młodzi ludzie skoro już teraz jest tragicznie, a rząd myśli tylko o sobie. Gdzie troska o obywateli, gdzie chęci żebyśmy się rozwijali, szczególnie w dziedzinie informatyki?, co jest przyszłością; To jest żałosne i nic dziwnego że najlepsi wyjeżdżają za granicę, tu nie mają ani szans na normalne życie ani na rozwój, ani na pracę - na nic....
Jeremy / .* / 2005-05-24 20:53
Jesli za pieniądze podatników mają powstawać takie debilne pomysły to ja wzywam do rozpędzenia tych pasożytów!
jj / .* / 2005-05-24 20:22
Nie ma ze boli! Kto za czesto oddycha,za duzo emituje CO2! Wiec musi placic podatek ekologiczy! Ha! I juz! Prosze, niech ktoś się jakoś pozbędzie tych kretynów z KRRiT, Belek z Ministerstwa Finansów, i innych skończonych idiotów. Bo juz całkowicie ten kraj ściągną na DNO.
Jacho / .* / 2005-05-24 21:06
Co ty masz do Belki przecież KRRiT to nie on
jj / .* / 2005-05-24 20:25
..zapomniałbym dodać- i jak zwykle debilne uzasadnienie swojej teorii przez urzedasów- :dodatkowy podatek z uwagi na konieczność ochrony małoletnich i godności ludzkiej w internecie.." W JAKI SPOSOB TEN PODATEK BEDZIE ICH CHRONIĆ?!?!?! Pożal sie, Boże..
rokka / .* / 2005-05-24 20:01
całe nieszczęście naszej klasy politycznej (oprócz pospolitych przypadłości jak złodziejstwo, głupota i pycha) to zły kierunek pseudomyślenia - zamiast się skupiać na tym jak upraszczać, ułatwiać, rozjaśniać kombinują jak nagmatwać i dołożyć. Najgorsze, że ma to postać wyścigu - co który się dorwie do stołka od razu chce się wykazać jeszcze głupszymi pomysłami niż poprzednik.Postuluję by w każdej instytucji państwowej cieć wyposażony był w młotek i co rano każdego urzędnika walił tym młotkiem w łeb na "dzień dobry"...
Egzekutorka / .* / 2005-05-24 19:41
Wyliczyć średnią. Na wszelki wypadek opodatkować również sex pozamałżeński (a co - darmo nie ma nic).W ogóle opodatkować podatki.Opodatkować bezrobotnych za to,że nie pracują.Opodatkować wszystkich którzy nie mają dzieci - kara za niski przyrost naturalny.Opodatkować rodziny wielodzietne - kara za nadprodukcję.Opodatkować emerytów pow. 70 roku życia (69 lat życia wystarczy) - niech im ziemia lekką będzie.Opodatkować ateistów (bezboznicy jedni).Opodatkować wierzących za fanatyzm religijny.I jeszcze ocenzurować ten internet - za wpisy niepoprawne politycznie.Albo opodatkować te wpisy.
ppp / .* / 2005-05-24 20:58
Seks pozamałżeński jest już opodatkowany tylko jeszcze nikt nie zaczął go egzekwować. W PIT jest tzw świadczenie nieodpłatne. Obie strony otrzymują od drugiej świadczenie nieodpłatne i powinni go zgłosić do Urzędu Skarbowego i opodatkować.
baz6573 / .* / 2005-05-24 19:33
banda złodziei i przygłupów..... co jeden to głupszy... ale przy korycie tak już jest....jak najwięcej się nakraść aby starczyło już do końca życia bo drugi raz społeczeństwo może już nie wybrać....
Ocet / .* / 2005-05-24 19:29
To już jest jakaś paranoja totalna!!! Widać że "wielmożnej pani" Waniek poprostu się nudzi i zajęła się radosną twórczością! Naturalnie jest to już normą, że tego typu dokumenty piszą ludzie kompletnie niekompetentni, tworząc buble prawne. I że niby ma to być, cytuję: "wzmacnianie pozycji mediów i twórczy rozwój???" - chyba ktoś ma nie pokolei w głowie! Podsumowując: jest to pomysł na następne, bezczelne wyciąganie pieniędzy od zwykłych Polaków, którzy i bez tego podatku płacą za internet najwiącej na świecie w porównaniu z zarobkami.
asahi / .* / 2005-05-24 19:26
Po co jest ta Rada? KRR i T jest chyba najbardziej kretyńskim organem w Polsce a na jej stronach znajdują się chyba największe kretynizmy w internecie. Oczywiście popieram rozstrzelać wszystkich członków rady.
inter / .* / 2005-05-24 18:57
Mało wam urzędasy.Proponuje wprowdzeni abonamentu za kretynstwo wańkowej.Niech płaci jej rodzina
intrnauta / .* / 2005-05-24 18:55
Precz z Waniek

Najnowsze wpisy