Forum Forum inwestycyjneFundusze

Zapytanie - Prosze o odpowiedz.

Zapytanie - Prosze o odpowiedz.

Xebrii / 2006-08-21 18:21
Witam Serdecznie!
Mam pewnie pytanie czy lepiej jest jak zainwestuje sume jednorazową czy co miesiąc powiedzmy inwestowac w plany oszczednosciowe? Mysle u sumie 4/5.000 tys zł?
Prosze o odpowiedz jaka jest różnica pomiedzy wpłatą jednorazową a co miesieczną jest pewniej co miesiąc? Prosze o odpowiedz, chce oszczędzac przez 33 lata.
Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
sts / 83.11.237.* / 2006-08-21 19:05
Szanowny Panie XEBRII
Robisz sobie Pan jaja z ludzi na forum
Niech się Pan wreszcie zdecyduje co Pan chce , raqz ma Pan zamiar inwestować 6 000 miesięcznie przez 20 lat, drugi raz 500 000 jednorazowo, trzeci raz żąda Pan 45 % stopy zwrotu , pyta Pan o Skandię , ja uważam że jest Pan niepoważny i prowokuje Pan na forum do głupich polemik. Podziwiam tych którzy chcieli Panu dobrze doradzić -naiwniacy dali się nabić w butelkę , kiedy podejmie Pan decyzję proszę dać znać forumowiczom bo zapewne są ciekawi.
Ja proponuję Panu fundusz Super fund C może Pana czegoś nauczy.
Xebrii / 2006-08-21 19:13
przepraszam, ale chyba pan jest do tyłu, nie oczekuje stopy 45% to po pierwsze, po drogie chodzi mi o rade bo panu sie dobrze mowi bo nie dysponuje pan tym kapitałem i to dla pana jest niczym, bo pan nie ryzykuje, a jak chce pan doradzic to prosze ale prosze nie pisać mi tutaj takich głupot;] oszustów jest duzo a ja jestem uwazny.
sts / 83.11.237.* / 2006-08-21 20:31
przepraszam za pomyłkę stopa zwrotu miała być 35- 40%, myśli Pan że na tym forum znajdzie Pan dobrą radę. Mogę Panu doradzić jedno skoro zadaje Pan tematy do dyskusji to znaczy że ma Pan obawy w przypadku samodzielnego inwestowania dlatego warto znaleźć kogoś kto Panu w tym pomoże i będzie decydował co robić w przypadkach hossy i bessy .
Mogę polecić mojego specjalistę który mnie obsługuje i wiele mnie nauczył defakty rownież pisze na forum.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy