Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

zapytanie odnosnie wynagrodzenia

zapytanie odnosnie wynagrodzenia

macmas / 89.241.8.* / 2012-04-07 02:23
Witam serdecznie forumowiczów
Mam do was pytanie odnośnie wysokości zarobków inżyniera budownictwa w warszawie - absolwenta.
Mianowicie będę miał rozmowę kwalifikacyjna za 2 tygodnie w wawie z przedstawicielami dość dużych firm i nie wiem co mam powiedzieć jeżeli zapytają mnie ile chciałby Pan zarabiać??
Otóż od 4 lat nie mieszkam w Polsce, studia budowlane robie w UK, nie mam zbyt pokaźnego doświadczenia odbyłem 1 staż zawodowy w pl w 2009 roku około 4 mc, a tak to ciągle robiłem male projekciki zjazdów i parkingów i dróg w PL (kolega mi podpisywał) oraz pracowałem dorywczo jako CAD Technician na umowę zlecenie w UK, obecnie kończę studia i pracuje w UK w firmie budowlanej i zajmuje się kosztorysowaniem, oferowaniem, zakupami oraz załatwianiem wszystkich formalność w urzędach etc. po prostu przygotowywanie budowy wszystko na kontrakty w PL, oczywiście zaproponowali mi pozycje graduate engineer gdyż jest im na rękę mieć polaka. Kto przybywał za granica wie jak jest i wie ze nie jest tak fajnie i kolorowo, tym samym moja Pani nie chce mieszkać w UK i ja zresztą tez.

Zatem mam do Was pytanie jeżeli mnie zapytają ile bym chciał zarabiać co powinienem odpowiedzieć, gdyż na serio nie wiem ile zarabia absolwent w PL a w szczególności Warszawie. Oraz jakich zarobków mogę się spodziewać??

Pozdrawiam serdecznie i byłbym wdzięczny za odpowiedz.

Najnowsze wpisy