zapytanie

a.mysza / 83.11.25.* / 2006-12-06 11:34
witam, dopiero zaczęłam inwestować i wielu rzeczy jeszcze nie rozumiem. Chciałabym prosić o wytłumaczenie mi jednej sytuacji. Kupiłam Mastersa PP jakiś tydzień temu. Dopiero dziś zerkam co się dzieje i patrze na info 01.12 zamknięcie notowań. Nie mam na rachunku wycyny tego papieru, nie moge sprzedać...
Wyświetlaj:
marlowe / 2006-12-06 11:57 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
Więc tak. Powiem i co ja robiłem, żeby było ok, a Ty sobie zweryfikuj czego nie zrobiłaś. Kupiłem pp, potem w Domu maklerskim zapisałem się na akcje (musiałem już z góry mieć na nie środki pieniężne), potem pp, zmieniło się w prawa do akcji ( PDA), a potem to PDa sprzedałem, choć mogłem czekać aż się zmieni w akcje.
marlowe / 2006-12-06 11:58 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
o ile wiem jeśli kupisz pp, a nie zapiszesz się na akcje, albo nie sprzedasz pp, to one przepadają. Niestety, chyba tak to wygląda w Twoim przypadku.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy