Forum Forum dla firmKadry

Zarobki kobiet mają być wyższe

Zarobki kobiet mają być wyższe

Money.pl / 2012-03-05 17:43
Komentarze do wiadomości: Zarobki kobiet mają być wyższe.
Wyświetlaj:
mark02 / 2012-03-09 22:07
również jestem za tym by Kobiety więcej zarabiały, mam rodzinę, dzieci, wiem ile to moją żonę kosztuje wysiłku, wiec za jej stanowisko asystentki wpływowego biznesmena, powinna zarabiać co najmniej około 6 tys. miesięcznie!
Jack Mac Lase / 193.200.47.* / 2012-03-09 21:43
Jesli jakas osoba jest 5 razy efektywniejsza na danym stanowisku od innej to dlaczego ma zarabiac tyle samo? Czlowiek ktory przynosi wieksze zyski firmie powinien zarabiac wiecej.
jancio wodnik / 83.22.23.* / 2012-03-05 21:28
Jestem za!. Każdy facet mający córkę, matkę, żonę powinien być za! Powiem więcej, wszystkie żony wychowujące dzieci w domu powinny być za! Wszyscy w tym kraju powinni więcej zarabiać, a kobiety w szczególności. Najlepiej gdyby wszyscy zarabiali tyle samo niezależnie od stanowiska, wkładu pracy, zaangażowania i uzyskiwanych efektów. Może wprowadzić jedynie zróżnicowanie uzależnione od posiadanego wykształcenia bo wiadomo, że kobiety w tym kraju są lepiej wykształcone (przynajmniej formalnie) a sprzątaczka z dwoma fakultetami jest 10 razy lepsza od tej po zawodówce. Jestem również za tym, aby na stanowiskach kierowniczych i menadżerskich było co najmniej tyle samo kobiet co mężczyzn. Więc do dzieła drogie Panie, przecież nikt wam nie broni zakładania własnych firm. Weźcie sprawy w swoje ręce, zatrudniajcie kobiety płacąc im więcej niż mężczyznom. Pokażcie, że można! Jestem z wami!
maniek1086 / 178.214.22.* / 2012-03-05 21:11
A czy kobietom nie przyszło do głowy, że po prostu gorzej pracują, mniej wydajnie, raz w miesiącu mają okres, mogą zajść w ciążę itp. Wiem że to okrutnie brzmi ale taka prawda a dla pracodawcy ważne są wyniki a nie roszczenia feministek.
no comments / 83.11.203.* / 2012-03-05 17:43
Jeśli to nie jest żart, to jest to już szczyt bigoteri.. To mężczyźni muszą w takim razie wykazywać się w pracy, ciężko pracować na sukcesy zawodowe, aby dostać awans lub/i podwyżkę, a kobiety po prostu sobie wtedy poczekają pijąc kawkę, aż dostaną automatyczne zrównanie pensji, bo inaczej to będzie "dyskryminacja". Tylko kogo??? Bynajmniej nie kobiet. Nie dość, że sami musimy się starać w pracy, to jeszcze pracujemy na kobiety, które nic nie muszą teraz robić i pieniążki dostawać będą z nieba - kosztem pracy swoich kolegów.

Najnowsze wpisy