Forum Polityka, aktualnościKraj

Zarobki zarządzających giełdowymi spółkami. Zobacz gdzie najwięcej

Zarobki zarządzających giełdowymi spółkami. Zobacz gdzie najwięcej

Wyświetlaj:
Bylec69 / 46.76.53.* / 2012-07-11 22:48
"Premie za wyniki" to droga do kryzysu. Tak własnie nieudacznicy bankierzy na świecie zrobili to co nas dotyka do teraz. Raczej powinno się nagradzać za niepopsucie wyników, a nie za ich wzrost.
igar / 195.22.98.* / 2012-07-11 15:30
to super, a ja niestety zarabiam w tysiacach i mysle nad tym jaki z tego uzytek zrobic, jak to pomnozyc z glowa
Sequ / 83.27.182.* / 2012-07-15 15:49
To i tak nie najgorzej teraz trzeba mądrze lokować środki sam mam część na lokatach i obligacjach resztę lokuję na funduszach w noble. Podstawa to dywersyfikacja.
pfff / 62.21.103.* / 2012-07-11 15:07
Media to królestwo umów śmieciowych, już widać na co idą pieniądze zaoszczędzone na wyzyskiwanych i oszukiwanych pracownikach.
skalpel / 85.221.229.* / 2012-07-11 14:11
a no tak zarządy podnoszą sobie pensje, a wynagrodzenia zastraszonej kryzysem klasy pracującej pozostają nietknięte od lat - na tym właśnie polega fenomen kryzysu... tak trzymać! do następnej rewolucji ...Hasta La Victoria Siempre!
Pyclik / 2012-07-13 04:04 / Tysiącznik na forum
To nie tylko prezesi i rozdmuchane zarządy spółek giełdowych, to także ich rady nadzorcze, to także - a może przede wszystkim pracownicy banków i instytucji finansowych wszystkich szczebli ( patrz np. http://forsal.pl/artykuly/577628,place_w_bankach_2011_pracownik_zarobi_od_5_do_55_tys_zl.html,
Ale to nie wszyscy , bo gdzie są ci różni - na procencie od obrotu, a nie od przyrostu dochodów swoich klientów.
Nie będę rozwijał, bo każdy, który jest ode mnie w tej dziedzinie lepszy, potrafi znacznie poszerzyć to grono - instytucji i ludzi w takiej komfortowej sytuacji osobistej, ale należą do nich na pewno biura maklerskie, towarzystwa funduszy inwestycyjnych, fundusze emerytalne ,a to oczywiście nie koniec.
Dziwicie się tym "oburzonym" na świecie?
To dopiero początek!

Najnowsze wpisy