Forum Polityka, aktualnościKraj

Zarzucają Kaczyńskiemu strach i kpią z nieomylności

Zarzucają Kaczyńskiemu strach i kpią z nieomylności

Wyświetlaj:
Zły / 89.151.16.* / 2011-07-11 17:42
A na drzewach zamiast liści będą wisieć folksdojcze i postkomuniści...zły
heniek14 / 77.252.32.* / 2011-03-09 20:57
Tylko człowiek honoru potrafi przyznać się do błędu.Nie jest naganne popełniać błędy.Głupotą jest przy nich trwać.Czasy,że wyśmieszaniem innych zyskacie POklask,to już historia.Zmieńcie sobie płytę.
aVox / 178.181.154.* / 2011-03-07 21:45
Money pl boi się, że PO przegra wybory, ich kłamstwa wyjdą na jaw, a byli SB-cy ich TW zostaną bez ochrony.
PO boi się uczciwych wyborów, bo oni są specjalistami od nocnych oszustw: chcą zgotować mam NOCNY CUD NAD URNĄ. Kumple Sobiesiaka - Miro i Zbycho z ferajną PO - za nic mają prawo; depczą Konstytucję RP, która mówi jasno, że wybory wyznacza się na dzień wolny od pracy (nie tydzień). Oszuści za nic maja prawo, za nic mają też ogromne koszty organizacyjne, ale najważniejsze; za nic mają bezpieczeństwo kraju. Zmanipulowanych wyborów nasz naród MOŻE NIE UZNAĆ i co wtedy? - zamieszki i palenie komitetów PO? Czy destabilizacja kraju to jest wyjście awaryjne dla Tuska i Komoruskiego? Może oni już uzgodnili z Putinem warunki przywracania ładu nad Wisłą - ostatnio gwałtownie się zaprzyjaźnili z ościennym mocarstwem! Może w tym celu te konsultacje z Jaruzelskim - specjalistą od prowadzenia wojny z własnym narodem?
Mestwin3 / 83.25.205.* / 2011-03-07 19:08
Ten"pan" ma czelność w tak cyniczny, wyrafinowany sposób prowokowa ć swoini konfabulacjami narod , by druga
strona była spostrzegana jako któ? Wyciągnijmy z tego wnioski i wybierzmy racjonalnie przedstawicieli Państwa

hamsko przekonywać społeczeństwo aby tkwiło w błędzie, niewiedzy.zakłamaniu ?
szaren / 213.108.119.* / 2011-03-07 16:27
Może jednak, warto zastanowić się, czy PiS nie ma troche racji.
W innym newsie przeczytałem, że PO panicznie boi sie przegranej, dlatego zastosuje wszelkie mozliwe tricki oraz ponagina prawo gdzie tylko sie da, aby do maksimum zwiekszyuć prawdopodobieństwo własnej wygranej.
Zapewne PiS działa w kierunku zwiekszenia prawdopodobieństwa swojej wygranej.
Ale wracając do tego czym PO chce osmieszyc prezesa PiS.
choćby takie "kwiatki" Politycy PO podkreślają, że konstytucja stanowi, iż wybory odbywają się w dzień wolny od pracy. Sobota i niedziela są dniami wolnymi od pracy - dodał Halicki.
mnie zastanawia od kiedy dzień oznacza dwa dni, nawet wolne od pracy , jeden po drugim?
PO nie zgadza się też z twierdzeniem, że głosowanie przez pełnomocników byłoby złamaniem zasady, iż wybory są bezpośrednie. Trzeba dać szansę osobom, które czują się wykluczone, bo nie mogą same wziąć udziału w wyborach - przekonywała Małgorzata Kidawa-Błońska (PO).
Od kiedy głosowanie poprzez pełnomocnika , jest głosowaniem bezpośrednim? Nie neguje checi, umozliwienia chorym lub niedołeznym uczestnictwa w wyborach, ale pełnomocnictwo to jednak nie bezposrednie oddanie głosu.
Podobno kiedys znaleziono rozwiazanie ... do niedołeznych i chorych, docierała urna wraz z przedstawicielami komisji wyborczej.
Jak to zorganizowac .. ano pomyslcie.
kaczorek ma motorek / 2011-03-07 15:36 / Tysiącznik na forum
A Panu Andrzejowi Halickiemu proponuje żeby w końcu wyjaśnił sprawę ważną dla Polaków. Czy Komorowski faktycznie ukradł herb i czy tytuł hrabiego jakim się posługuje nie jest tytułem przywłaszczonym
" Jak Komorowscy “załatwili sobie” tytuł hrabiowski i herb Korczak "
http://minakowski.pl/jak-komorowscy-wyludzili-tytul-hrabiowski-i-herb-korczak/#ixzz0sSo5G6Kx
kaczorek ma motorek / 2011-03-07 15:31 / Tysiącznik na forum
To jest dość wyrafinowany psychologiczny sposób prowokowania drugiej strony celem by druga strona była spostrzegana jako pieniacz i paranoik
Od dawna tą metodę stosuje Sąd w procesach cywilnych i karnych gdzie przed wyrokiem wyrok jest przesądzony.
Np powoda zmusza się pismami o wniesienie zaświadczeń które już są w aktach albo na zażalenie podejrzanego który zwraca uwagę że złamano procedury odpowiada sąd nie na temat.
w tę sposób akta puchną w zastraszającym tępię
Ma to oczywiście swój cel bo akta stają się zagmatwane i nieczytelne a organ kontroli i apelacji z lenistwa tylko czyta uzasadnienie sądu pierwszej instancji
huszu / 80.150.85.* / 2011-03-07 14:37
Nie taki diabel straszny jak go Tusk maluje.
A swoja droga do rzadzenia i malowania pan Tusk
sie niech nie zabiera lepiej sobie pokop bo glowkowac
to tez nie umiesz.
Obama = terrorysta / 77.237.3.* / 2011-03-07 14:17
Jeszcze tylko głosowanie internetowe wprowadzą i PO będzie miała zawsze 51% głosów.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-03-07 14:23

Jeszcze tylko głosowanie internetowe wprowadzą

Głosowanie listowne już wprowadzili a to się niewiele różni od internetowego.
Ryszard W / 95.48.168.* / 2011-03-07 14:14
"Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby skądinąd łagodny i liberalny rząd, kiedy zabraknie mu pieniędzy " - to powiedział przed laty Alexis de Tocquevill.
Powrót Chlebowskiego, Drzewieckie panowie nie nastraja PiS optymistycznie. To są złapne PO przekrętasy.
demokracja [po warszawsku / 79.188.238.* / 2011-03-07 13:54
zbliżamy się do Białorusi !
Jaruzelski znowu na salonach politycznych PO
do miłego / 79.188.238.* / 2011-03-07 13:52
Donald Tusk
DZIESIĘĆ ZOBOWIĄZAŃ PO
Polska zasługuje na cud gospodarczy
Podpisanych w ostatnim tygodniu kampanii wyborczej 2007r

1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy
emerytury i renty
3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych,
mostów i obwodnic
4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i
zlikwidujemy NFZ
5. Uprościmy podatki – wprowadzimy podatek liniowy z
ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do
domu i inwestować w Polsce
9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.
#
"Czasem mam ochotę powiedzieć prawdę, ale - to zabrzmi dziwnie - w tej mojej funkcji mówienie prawdy nie jest cnotą. Nie za to biorę pieniądze i nie to powinienem tam robić". ("Przekrój", nr 15 z 2005 r.)
To dość osobliwe oświadczenie Donalda Tuska, jako wicemarszałka Sejmu, zawarte z jednym w wywiadów dla Przekroju

mówienie prawdy nie jest cnotą
jliber / 2011-03-07 14:05 / Tysiącznik na forum
Jedno zobowiązanie PiS:
1. Jezus Królem Polski
huszu / 80.150.85.* / 2011-03-07 14:31
BINGO przyjacielu.
Ale na pewno jak widac nie twoim, a wiec
zyj dalej tymi haselkami PO i karm sie tym.
residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-03-07 15:35
po co w ogole komentujesz wypociny czytelnikow jedynej slusznej gazety z czerskiej? :-)
@@@ / 87.207.29.* / 2011-03-07 13:46

Trzeba dać szansę osobom, które czują się wykluczone, bo nie mogą same wziąć udziału w wyborach - przekonywała Małgorzata Kidawa-Błońska (PO).

I pewnie jakims dziwnym trafem ci wszyscy wykluczeni beda glosowac przez pelnomocnikow na PO. :)

Tylko co to ma wspolnego z konstytucyjna zasada bezposredniosci?
tesa1959 / 2011-03-07 14:15 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie wszyscy, bo ja w imieniu mojego męża na pewno nie zagłosuję na PO. Mam lokalnego kandydata do Sejmu, który sprawdza się od lat i tak zostanie.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-03-07 14:21

bo ja w imieniu mojego męża

To Pani mąż czuje się wykluczony?
Ktoś go wykluczył?
tesa1959 / 2011-03-07 14:27 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Nie czuje się wykluczony, tylko jest inwalidą I grupy. Choroba go wykluczyła.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-03-07 14:38
Współczuję.
Jeśli nie może chodzić to w myśl obowiazujacego prawa nie może głosować.
Uważam jednak że wprowadzenie głosowania przez pełnomocnika wymaga zmiany konstytucji.
Aby nie zmieniać konstytucji można wprowadzić ruchome komisje wyborcze.
luter69 / 89.77.222.* / 2011-03-07 16:03
Możesz sobie uważać, bo jak narazie nikt nie zakwestionował głosowania przez pełnomocnika i chyba raczej nie zamierza...
tesa1959 / 2011-03-07 14:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Tak, nie jestem przekonana co do słuszności głosowania przez pełnomocnika, bo mogą być tu głosy oddane zupełnie na kogoś innego niż dana osoba sobie życzy. Myślę, że należałoby pomyśleć o innym rozwiązaniu. Osoby niepełnosprawne, może niekoniecznie dlatego, że nie mogą chodzić (mój mąż jakoś tam się porusza), ale nie lubią pokazywać się w miejscach publicznych, czują się zagubione nawet w obecności bliskiej osoby.
Orliki są super / 79.188.238.* / 2011-03-07 13:57
na rycha, zdzicha, zbycha, grzecha
na spółdzielnię gdańską i wrocławską

na walkę z korupcją i szukaniem dorszy za bezrobociem,bee głosował na fajne PO.
opamietanie / 77.255.236.* / 2011-03-07 13:44
Pod wodza PO Polska schodzi na dziady!

Wywalic z rzadu cale to dziadostwo!
marynarz098 / 2011-03-07 15:02 / Tysiącznik na forum
wyrzucmy, hej.......aaa na to miejsce, kogo posadzimy?
indiana jones IV / 79.188.238.* / 2011-03-07 13:58
a wszystko zaczęło się w Jaworzu i w Magdalence !
sisley / 213.108.153.* / 2011-03-07 13:43
Panie Halicki,

Przestań pan gadać bzdury wykazując wyjątkowo bezczelny tupet. Jeżeli, ktoś uważa, że popełnił błąd i próbuje z niego wyjść, to pan masz czelność przekonywać aby w błędzie tkwił. Nie masz pan szacunku do inteligencji Prezesa Kaczyńskiego? a może panu brakuje dobrego wychowania bądź buta zalała panu mózg.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy