Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zarzuty wobec Gazpromu nie takie straszne. "Kommiersant" studzi emocje

Zarzuty wobec Gazpromu nie takie straszne. "Kommiersant" studzi emocje

Wyświetlaj:
ja677 / 83.28.157.* / 2015-04-24 12:38
Dalszy ciąg ośmieszania się tej zafajdanej ue śmiechu warte. A jak Rosja sprzedawała za pół ceny gaz do czechna węgry na ukrainę to było dobrze.Jużdawno powinno się roz.....pszyć ten klub dyskusyjny z Brukseli pod przewodnictwem ,,fachowca" Donka
Bolko510 / 46.229.157.* / 2015-04-24 09:35
Gazprom i Rosja nie należą do UE więc Gazprom sprzedaje gaz komi i jak chce. Chcą brać niech płaca nie chcą niech spadają. Unia wie doskonale ze nie podskoczy Gazpromowi bo Gazprom jak i Rosja są nieprzewidywalni. Jedno polecenie i kurki z gazem zamknięte. I co wówczas? Nie jestem żadnym rusofilem czy rusofobem. Ot zwyczajna zimna kalkulacja.
Igor JAnkes / 93.179.234.* / 2015-04-24 10:32
Bolek..nie widzisz że to Gaspromowi zależy na odbiorcach europejskich?Europa ma skąd brać i gas i ropę w dobrych cenach i niepotrzebuje w ogóle kacapów (oj chcieliby całkowicie uzależnić UE ..)...skompromitowałeś się najzwyczajniej w świecie buracku :D
lolaaal / 213.156.108.* / 2015-04-24 13:34
to ty się kompromitujesz swoją niewiedzą i ignorancją. Pewnie nie masz pojęcia o tym , ze Gazprom podpisał kontrakt z Chinami a jest to o wiele bardziej chłonny rynek od UE...Zacznij myśleć samodzielnie a nie to co w GW lub TVN podają
omj / 46.186.81.* / 2015-04-24 17:35
BŁAGAM! WEŹ NAS WSZYSTKICH NIE ROZŚMIESZAJ! Jak tak kochacie Chiny to czemu wstrzymaliście prace nad budową tego gazociągu? ON NIGDY NIE POWSTANIE, CHINY BY WAM PŁACIŁY ZNACZNIE MNIEJ NIŻ EUROPA!
JAPIX / 78.11.14.* / 2015-04-24 07:31
po pierwsze dostaje 1300 a nie 1000, napialem w prznosni ze musze oddac cala wyplate na ogrzanie , zreszta jak by nie patrzył to zostanie mi na paliwo bo do pracy mam 14 km dziennie.

Po drugie mamy najdrozszy gaz w calej europie - kto temu jest winny ? nasz rzad!!!

Po trzecie, przecietny niemiec zarabiajacy tak jak ja 8zł za godzine - 8 euro za godzine jedzie na stacje gdzie tankuje paliwa po jednej zwyklej dniowce 6 litrow a ja jade szukam pieniedzy w portwelu i za dniowke zatankuje sobie 1,5 litra.... przeciez to jest zenada... to samo jest z gazem placa prawie przez pol jak nasz kraj.. a w przeliczeniu na ich zarobi to jest cały ch....uj...!

Po czwarte nie napisalem ze gazprom jest winny tylko ze cala ta sytuacja jest po....na! i ze chcialbym zaplacic mniej i zyc godnie a nie z miesiaca na miesiac martwic sie co bedzie jutro... !!!
Jarek Nocaj / 185.28.193.* / 2015-04-23 13:29
Ten cały kłamliwy dziennik pisze tylko brednie, aby optymizm wobec głupoty narodu rosyjskiego podtrzymać.
JAPIX / 78.11.14.* / 2015-04-23 11:18
CHCIAŁBYM ZA SWOJE OGRZEWANIE DOMU NIE WYDAWAĆ CAŁEJ MIESIECZNEJ WYPLATY TYKLKO PLACIC TAK JAK INNE KRAJE EUROPY. DLA NIEMCA ZAPLACIC MIESIECZNY ZACHUNEK ZA OGRZANIE DOMU TO TAK JAK ZATANKOWAC AUTO NA STACJI. JA MUSZE ODDAC 1000ZŁ ;/ W POROWNANIU DO ZAROBKOW PRZECIETEGO NIEMCA DO PRZECIETNEGO POLAKA TO PRZEPASC I TO GŁEBOKA......
rewa401 / 31.0.1.* / 2015-04-23 16:12
1000zl to nie cale 300 euro,nie jest to duzo na miare EU.Wiec o co chodzi? Gazprom jest winny ze dostaje Pan za malo kasy.Moze rzad powinen dorownac wyplate Polakow do standartow EU?
Emigrantino / 194.55.195.* / 2015-04-24 10:24
Ludzie, co wy macie za piece, ze tyle placicie za gaz? Ja w swoim domu (szeregowka) 125 qm za ogrzewanie + ciepla woda place 600 Euro rocznie. To jest 50 Euro na miesiac. Sezon grzewczy w tamtym roku: wrzesien - 30. czerwiec.
heh / 78.11.14.* / 2015-04-24 10:59
Dom 145 metrow w parterze. calosc ogrzeeanie podlogowe. ocieplony 10cm styo./ , 20 cm welny na stropie. wentylacja grawitacyjna. za grudzien 900zł za miesiac, styczen 800zł luty 600zł ,marzec 450zł . ogrzewanie plus ciepla woda. Piec Vailant eco tech plus. temp w domu 23 stopinie przez caly sezon bez zmian temp na czas nocny.

Ludzie co ogrzewaja stare domu dwupietrowe gazem placa jeszcze wiecej przynajmniej o polowe.

teraz ty pochwal sie swoim super ocp0elonym na bardzo dobrych materialach o z*****....wspolczynniku...domu. bomieszkajac w niemczech mozesz sobie pozwolic na lepsze materialy a w pl robisz tak zebys placil kredyt nie 20 lat bo za duza rata wyjdzie tylko 35....

ciekaw jestem jakie materialy uzyles do budowy, jakie do ocieplenia , jaki piec i jaka temp masz w domu...
JAPX / 78.11.14.* / 2015-04-24 07:32
po pierwsze dostaje 1300 a nie 1000, napialem w prznosni ze musze oddac cala wyplate na ogrzanie , zreszta jak by nie patrzył to zostanie mi na paliwo bo do pracy mam 14 km dziennie.

Po drugie mamy najdrozszy gaz w calej europie - kto temu jest winny ? nasz rzad!!!

Po trzecie, przecietny niemiec zarabiajacy tak jak ja 8zł za godzine - 8 euro za godzine jedzie na stacje gdzie tankuje paliwa po jednej zwyklej dniowce 6 litrow a ja jade szukam pieniedzy w portwelu i za dniowke zatankuje sobie 1,5 litra.... przeciez to jest zenada... to samo jest z gazem placa prawie przez pol jak nasz kraj.. a w przeliczeniu na ich zarobi to jest cały ch....uj...!

Po czwarte nie napisalem ze gazprom jest winny tylko ze cala ta sytuacja jest po....na! i ze chcialbym zaplacic mniej i zyc godnie a nie z miesiaca na miesiac martwic sie co bedzie jutro... !!!

Najnowsze wpisy