Zasady forum Uznanych Graczy

Redakcja forum / 2006-06-10 11:36
By wydobyć z zalewu informacji, opinii, wypowiedzi głos Uznanych Graczy Giełdowych - tworzymy forum zamknięte - dla tych właśnie osób. Wypowiedzi innych forumowiczów będą usuwane.
Uznani Gracze Giełdowi mogą proponować rangę dla kolejnych forumowiczów, doświadczonych inwestorów giełdowych - tak by krąg Uznanych Graczy się rozrastał.

No to próbujemy.
Wyświetlaj:
paseo / 2006-07-30 13:20 / Bywalec forum
tworzenie zamknietych kregow NIGDY sie nie sprawdza.To zykla reglamentacja.TZW.uznani nie maja monopolu na madrosc.Powiem wiecej:sam fakt,ze tyle czasu poswiecaja na pobyt tutaj i wzajemne porady swiadczy o tym,ze raczej niewiele osiagneli.
Odcinajac doplyw swiezej krwi tylko pogarszacie sytuacje.
Ogromnie jestem ciekaw,jak dlugo mozna wytrzymac w gronie kilku tych samych osob na zagubionej wyspie.
roman63 / 2006-06-21 10:32 / Bywalec forum
jestem raczej obserwatorem tego forum niz jego aktywnym uczestnikiem ,czesto korzystalem z rad uznanych graczy wtedy nimi nie byli, pomysl dobry za wiele ostatnio sie pojawilo dziwnych wypowiedzi
bonzaj / 83.6.203.* / 2006-06-19 09:58
wg mnie jest to bardzo dobry pomysl z tym forum ... tylko prosze droga redakcje o zablokowanie mozliwosci pisania na tym forum mi, jak i brydzi, bo ona zasmieci je swoimi nostalgicznymi postami ... a ja ... a ja naprawde juz nie wytrzymuje i musze jej nawrzucac, wiec bedziemy smiecic po2jnie i to wszystko z jej winy ;] pozdrawiam !
Pablo / 2006-06-16 22:50 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Prośba do Redakcji czy dało by radę tak zrobić aby temat, który utworzył Hajdi zmienić na wzór pozostałych tzn. pierwszy komentarz to tylko nazwa spółki (powtórzenie tematu) a resztę komentarza Hajdiego umieścić w komentarzu do tematu.
Sorki Hajdi że tak się wtrącam w Twój temat ale tak by lepiej to wyglądało.
Redakcja forum / 2006-06-19 09:36 / Administracja forum
Zrobione.
Redakcja forum / 2006-06-19 09:37 / Administracja forum
Prosimy, by Uznani gracze propoponowali kolejnych formowiczów do tego tytułu.
hajdi / 2006-06-18 19:51 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Spoko to dobry pomysl
Pablo / 2006-06-16 14:29 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Jakoś nikt nie chce się przyłączyć do zabawy. To podforum jest zbyt mało wyeksponowane, przydałaby mu się jakaś akcja promocyjna.
Redakcja forum / 2006-06-16 10:14 / Administracja forum
Zapraszamy Uznanych Graczy - miejsce na Wasze uwagi i dyskusje.
Redakcja forum / 2006-06-11 09:13 / Administracja forum
Dziękujemy Pablo za inicjatywę - będziemy wspólnie pracować nad rozwojem tego podforum.
dżeju / 2006-06-11 13:31 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
nie żebym był łasy na pochwały, ale tak się czuję trochę, hmmm, niedowartościowany (niezauważony?) bo to ja pierwszy zaproponowałem czas jakiś temu osobne forum dla "starej gwardii"
ale co tam, grunt że wreszcie jest
Redakcja forum / 2006-06-11 18:50 / Administracja forum
Pamiętamy dżeju, pamiętamy. I zapraszamy
Pablo / 2006-06-11 13:40 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Dżeju może Redakcja wymyśli coś extra dla Ciebie.
dżeju / 2006-06-11 13:56 / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
boję się tylko, że w obecnej sytuacji to forum będzie martwe, bo co tu pisać, co radzić jak wszystko leci? ja w dodatku piszę z doskoku, bo nie mam internetu w domu
pozostaje dzielić się emocjami, czyli coś czego chcieliśmy uniknąć
może w takim razie kontrakty? założysz Pablo taki temat?
Pablo / 2006-06-11 16:32 / "Uznany Gracz Giełdowy"
temat jest założony
ja raczej w tym temacie nie mam za wiele do powiedzenia ale zrobiłem go z myślą o innych.
jest jedna rzecz, którą ktoś zauważył, że trzeba obserwować teraz spółki i to co się wokół nich dzieje, bo kiedy przyjdzie fala wzrostów będziemy mieli już wcześniej wybrane spółki do zakupu. Tak więc skłaniał bym się ku temu aby na tym podforum dydkutować właśnie na temat informacji wokół spółek i reakcji kursów konkretych spółek właśnie teraz w tych gorszych czasach.
Pablo / 2006-06-10 16:02 / "Uznany Gracz Giełdowy"
osoby z poza grona uprzywilejowanych nie powinni mieć możliwości wpisania nowego tematu lub postu, ponieważ jeżeli taka osoba wpisze coś mądrego to trudno będzie po czasie ocenić czy to warto usuwać czy nie. I nie sądzę aby komuś chciało się usuwać te komentarze. Dlatego lepiej od razu stworzyć pod względem technicznym takie rozwiązania, które pozwolą uniknąć nieprzyjemnych sytuacji. Bo z pewnością nie jedna osoba się obrazi gdy będą usuwane jej wypowiedzi.
Pablo / 2006-06-10 15:56 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Utworzyłem kilka tematów. Fajnie by było gdyby Redakcja mogła je uporządkować alfabetycznie lub aby temat na którym wpisano ostatni komentarz był wyświetlany w jako pierwszy od góry. W ten sposób zachowana by była chronologia wpisywanych komentarzy i w łatwy sposób bez wyszukiwania byłoby widać, które tematy zostały skomentowane jako ostatnie.
Pablo / 2006-06-10 15:23 / "Uznany Gracz Giełdowy"
dobrze by było aby na stronie komentarzy był jakiś link do tego podforum.
Pablo / 2006-06-10 15:18 / "Uznany Gracz Giełdowy"
Proponuję tworzyć na tym podforum tematy wg spółek np. wg nazwy spółki: AMICA, ELEKTRIM, BIOTON, PEKAO itd. tak jak kiedyś to opisywałem.
delete / 83.27.35.* / 2006-06-10 12:19
Gratuluję dobrego pomysłu tym bardziej, że skożystać z rzetelnej wiedzy będą mogli wszyscy forumowicze. Wypowiadają się natomiast tylko Wybrańcy.
Może to zaoszczędzić wielu graczom, ciężkich stresów, w tych niepewnych czasach.
Życzę powodzenia
hajdi / 2006-06-17 10:21 / "Uznany Gracz Giełdowy"
To prawda bo powiem szczerze ja juz naprawde nie czytalem wszystkich postow bo to ogolnie byl belkot. Fajnie ze takie forum zostalo stworzone. Zobaczymy jak sie ono rozwinie.

Najnowsze wpisy