Forum Polityka, aktualnościKraj

Zasiłek dla opiekunów dorosłych niepełnosprawnych. Będzie łatwiej go dostać

Zasiłek dla opiekunów dorosłych niepełnosprawnych. Będzie łatwiej go dostać

Wyświetlaj:
jerkras / 91.226.228.* / 2016-02-25 09:11
Pan Prezydent Duda jest już prawie rok i co?????????, Wiem ,ze Panu chociaż jest w pełni sprawny usługują nie za darmo tylko za grube wypłaty, ale czy pamięta o tych co leżą w łózkach i całymi dniami wypatrują czy ktoś może dziś przyjdzie, gdyby była eutanazja , to Panie prezydencie do roku ci emeryci sami by uzbierali nie na lekarstwa tylko na zastrzyk śmierci, niech mi Pan wierzy bo mamy w rodzinie osobę , która pragnie aby ja ktoś dobił. Czy Panu by to było miło słuchać od najbliższego. Może odpowiedni redaktor pokaże Panu ten wpis.
Bo ten co ma 520 zł opiekę nie jest w stanie siedzieć cały miesiąc w domu, a musi, bo do roku tak samo umrze z głodu albo mu tak narosną długi ,że nie będzie miał innego wyjścia tylko ..... Determinacja rośnie , ci co nie mają wyjścia brzytwy się trzymają. A brzytwą to może być PO, KOD lub ktokolwiek.PIS tak pięknie mówił o zapomnianych, tylko mówił, emeryci z I grupa inwalidztwa to dzisiejsi wykleci. Uważam ,ze jest różnica między osobami niepełnosprawnymi a całkowicie niesprawnymi.
jerkras / 91.226.228.* / 2016-02-25 08:57
Na wiosnę musi być zadyma pod Sejmem w sprawie podwyżki zasiłków dla opiekunów osób niepełnosprawnych dorosłych, 520 zł to kpina, na byle bachora alkoholika dają po 500 zł za to ,że żyje a dla tych co harują, ochłapy. PIS to jest to samo co PO tylko gadać a h...a robić. Pół roku i tylko teczki, ustawy a dziadostwo jest tak jak było. Jedyne co nie zapomnieli to szybciutko poobsadzać najlepiej płatne stołki w Polsce, jak tak będą rządzić to do jesienie będzie rewolucja.
mam takie pytanie / 77.253.93.* / 2015-08-24 21:24
A co z zasiłkiem pielęgnacyjnym 153 zł nie waloryzowanym od 9 lat ???

Najnowsze wpisy