Forum Polityka, aktualnościKraj

Zaskakujące wyroki w sprawie śmierci generała Papały

Zaskakujące wyroki w sprawie śmierci generała Papały

Wyświetlaj:
NAWRÓCONY / 31.60.149.* / 2013-07-31 22:33
BRAWO SEDZIEMU OBNAZYŁ SŁABOŚĆ WYMIARU SPRAWIEDLIWOSCI, A ZWŁASZCZA ,PROKURATORÓW,I POLICJI >>>TAKICH MAMY SZERLOHOMSÓW>WSTYD HĄŃBA ,ŻE TACY NIEUDACZNICY TCHÓRZE PRACUJĄ W WYMIARZE SPRAWIEDLIWOSCI>>>
ron2000 / 83.24.54.* / 2013-07-31 21:07
I kto zostanie skazany ??
Ginie generał policji i nie ma winnych ? Żarty z nas wszystkich..
kenyy / 109.241.35.* / 2013-07-31 20:20
Uciekam z tego kraju i wam też radzę. Mafia ma wszystko w łapach. Kumoterstwo na potęgę
ajhbergen / 2013-07-31 14:13 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Prokuratura warszawska wylosuje teraz kolejnego domniemanego sprawce. A moze dac kazdej z prokuratur wojewodzkich dac szanse odgadnac zabojcow Papaly. Kto trafi, dostanie nagrode. Co na to policja? czy udalo im sie choc raz znalezc dowody zbrodni wskazujace na sprawce, czy tez zawsze probuja naklonic kogos, zeby sypnal w zamian za zmniejszenie kary.
autor widmo / 178.182.25.* / 2013-07-31 14:00
Kolega brr widać wie najlepiej. Nie życzę Ci abyś kiedykolwiek w reżimie musiał udowadniać swoją niewinność. Z góry zakładac winę to właśnie myślenie reżimów. A nawet idąc Twoja logika by mafia musiała udowadniać niewinnosc to najpierw udowodnij że mafia istnieje. Bo samo oskarżenie można wytoczyć każdemu.
brr555 / 78.145.34.* / 2013-07-31 14:20
Panie widmo, Twoja logika ma charakter błędnego koła.... przypatrz się procesom Norymberskim tam jest najlepsza wykładnia prawa - nawet Gering, ktory był bezsprzecznym zbrodniarzem zapędzał amerykańskich oskarzycieli w kozi róg, cały demokratyczny system oparty na udowodnieniu winy jest przeżytkiem, bo zawsze można powiedzieć nie masz dowodów to ja tego nie zrobiłem, nie złapałeś mnie za rękę, guzik na mnie masz. Winny nigdy się nie przyzna, bo ma w Dużym poważaniu system, który go sądzi. Musisz sobie sam odpowiedzieć na pytanie co jest lepsze dla społeczeństwa... Mnie się nie podoba taki system, w którym jawni bandyci chodziliby wolno po ulicach, nie po to płacone są podatki na utrzymanie tego bałaganu.
brr555 / 78.145.34.* / 2013-07-31 13:28
farsa z wymiaru sprawiedliwości - mafia się może zacieszać, widać że prokuratura pokpiła sprawę, a Sąd się wybielił... widać jak na dłoni że przestępcy trzęsą tym krajem... i nikt im nic nie zrobi.... Nie wiem jaka jest logika wymiaru sprawiedliwości - "niezawisłego Sądu", ale to nie mafii powinno udowadniać winę, tylko mafia powinna udowadniać że jest niewinna, ale jak się ich traktuje jak praworządnych obywateli to są właśnie takie rezultaty - stracone pieniądze podatników. Szkoda tylko, że sędziowie i prokuratorzy, nie znaleźli się akurat w miejscu tej ustawki, wyrzucając np. śmieci i czy nie zostaliby odstrzeleni, jako świadkowie morderstwa? O taką Polskę chodziło ?
i to by było na tyle / 83.30.250.* / 2013-07-31 12:50
A co w tych wyrokach zaskakującego?

Najnowsze wpisy