Forum Polityka, aktualnościKraj

Zaskakujący skład debaty, marszałek zmienił zdanie

Zaskakujący skład debaty, marszałek zmienił zdanie

Wyświetlaj:
rotor / 84.144.91.* / 2010-06-14 13:19
"ZGODA BUDUJE" ale ublizac TVP od GNIAZDA OS to mozna.
PAJACYK!!!!
TVN to jest dopiero grunt dla KOMORUSKIEGO.
Wsrod komunistow czuje sie jak ryba w wodzie.
Nic nie zostalo z tych lat internowania.
Zmienia zdanie???? jak schizofrenik
KRRIT / 188.146.56.* / 2010-06-14 13:35
Tak wygląda wolność słowa według PIS.

http://news.money.pl/artykul/komorowski;przyjde;do;programu;mimo;sprzeciwu;tvp,220,0,632284.html

Zdjeli program lisa z dniem dzisajszym bo TVP nie zezwoliło LIsowi na rozmowe Komorowskim. Myslałem ze PIS mnie juz niczym nie zaskoczy ale jednak sie myliłem. Słuchajcie symatycy PIS pzejrzyjcie wy wreszcie na oczy nikt nieche dla was zle ale odcicie gałezi na której wszyscy siedzimy, tylko po to wykonczyc nas kosztem siebie to kompletna głupota i znak choroby psychicznej.
@@@ / 89.74.168.* / 2010-06-14 16:14
A czy Pan Lis planowal przed wyborami takie same spotkania z pozostalymi kandydatami, lub przynajmniej z tymi czterema najwazniejszymi?
Jesli nie to ja sie nie dziwie ze TVP mu zabronilo spotkania tylko z jednym kandydatem.
hryniu / 2010-06-15 09:54 / Bywalec forum
a jednak wywiad z Bronkiem był u Lisa... hehe i co głupio Wam
Elendir / 2010-06-14 19:57 / Łowca czarownic
A czy Kaczyński zgodziłby się na wizytę u Lisa? Raczęj wątpię.
dsad / 199.67.203.* / 2010-06-14 12:48
Pomyslcie jak oni musza miec przerabane :))) Musze obiecac cos lewicy, obiecac prawicy, obiecac sasiadom, obiecac Kosciolowi, mniejszoscia....i tych grupek mozna wymieniac i wymieniac. Ja czekam, az ktorys kandydat pokusi sie wreszcie o odwazniejsze postanowienia i deklaracje...niech pokaze ze ma jaja, a nie taki konformizm i myslenie jakby tutaj kopa w zad kontrkandydatowi zadac.

Przyznaje nie ogladalem debaty - a poogladac reklamy. Tyle samo tam zachwalania pewnie bylo...
Osobiscie moge zaglosowac na kazdego kandydata oprocz Jarka. On juz pokazal jaka Polska moze byc.....teraz poczekam do ciszy wyborczej, az ktorys kandydat narazi sie wszystkim innym i tego wybiore :)
aaaj / 148.81.137.* / 2010-06-14 16:15
JKM. Mówi to co myśli i uważa za prawdziwe, i co? Poparcie na poziomie błędu statystycznego...
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-06-14 12:39
Porównanie Jarosława Kaczyńskiego z kandydatem ekipe Tuska daje do myślenia.
Dla mnie Pan Kaczyński jest przede wszystkim uczciwym człowiekiem. Oczywiście, to jest dojrzały polityk, erudyta, organizator, patriota...
- jednak jak dla mnie to jest przede wszystkim autentyczny, dobry CZŁOWIEK.
KRRIT / 188.146.56.* / 2010-06-14 12:47
Ja miałbym takie jedno pytanie do twojego kandydata które ne daje mi spokoju może ty albo ktoś z twoich znjomych znacie odpowiedz. Jedyny majatek jaki on ma w tym wieku to połowa domu jaki dostał od swojej matki oprócz tego niema konta samochodu ani nawet prawa jazdy ale ma dług w wysokosci 15 tys. Jak on to robi?? Czy taka niezaradnosc życiowa to trzeba wyuczyc czy sie z tym rodzisz??? Czy moze cała swoja pensje posła (11 tys) wpłaca na swoje ,,ulubione radyjko,,??
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-06-14 13:08
To są osobiste sprawy Pana Kaczyńskiego. Jestem głęboko przekonany, że swoje pieniądze Pan Kaczyński pożytkuje godziwie, a dla kraju lepsze jest jego zaangażowanie w działalność dla dobra wspólnego, niż gdyby miał zostać jeszcze jednym dorobkiewiczem (tych dość jest w PO). Obawiam się, że Twoje zainteresowanie tą sprawą wynika może z ... (przepraszam) wąskiego horyzontu myślowego. Ludzie mają różne cele, różne hierarchie wartości - na szczęście tak jest , było i będzie; rzecz w tym, żeby te różnice przyjąć jako normalne i uszanować.
enthusiasums / 20.133.1.* / 2010-06-14 12:50
pewnie w zyciu tego nie pojmiesz ale dla niektorych ludzi sa rzeczy wazniejsze niz kasa. to jest czlowiek ktorego nikt nie kupi i w tym wzgledzie cala peowska banda nie dorasta mu do piet.
KRRIT / 188.146.56.* / 2010-06-14 12:56
Czyli co robi z tymi pieniedzmi??? Spórbuj mi wytłumaczyc moze dam jakos rade to zrozumiec. Mam nadzieje ze nie pali nimi w komiku bo skoro niema konta musi je fizycznie dostawac do reki. Albo jest komplentym paranoikiem i nie ufa bankom i trzyma kase w skarpecie albo ja na cos wydaje??? Pyanie brzmi na co mozna wydac taka pensje zeby nie została ci nawet złotówka w portfelu??? Przy udzielaniu odpowiedzi pamietaj ze on ma tylko kota na utrzyaniu i on napewno tyle nie kosztuje.
AntyTusek / 82.143.151.* / 2010-06-18 15:53
Za dużo chciałoby się wiedzieć czy to jak wydaje pieniądze, lub na co nie jest jego prywatna sprawą??
hryniu / 2010-06-14 14:41 / Bywalec forum
to musi chyba konwij po wypłacie zamawiać z taką kasą po ulicach chodzić? A w ogóle to weżcie przeliczcie takie pieniądze przy kasie - pani w okienku jest utrzymywana tylko dlatego ,że Kaczyński nie ma konta i osobiście raz w miesiacu odbiera,dwie godziny liczy przy okienku - taką nowoczesną Polske chce nam wprowadzić... TO JA PIE***LE TAKA NOWOCZESNOŚĆ...
p.s. albo mama każe mu do domu całą wypłate przynosić :P
enthusiasums / 20.133.1.* / 2010-06-14 13:05
Moze sobie nawet nimi podcierac tylek i niczyja to sprawa.
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-06-14 13:11
zwięźle powiedziane :-)
KRRIT / 188.146.56.* / 2010-06-14 13:39
Ta super powiedzaine obraza na niewygodne pytanie z wami tak sie własnie rozmawia albo trzeba wam przytakiwac albo siedziec cicho broń boze jakies slowo krytyki. Tyle ze zmiatanie problemu pod dywan nie rozwiazuje go tak samo jak tego pytania. Pozdrawiam
jt / 78.8.59.* / 2010-06-14 14:21
Człowieku,czy Ty się zastanawiasz o co pytasz?.Co Ciebie obchodzi co kto robi ze swoimi pieniędzmi?.Martw się o swoją kasę.
Twoje pytanie nie jest niewygodne,tylko głupie.
hryniu / 2010-06-14 15:25 / Bywalec forum
jak to już was n ie obchodzi ... Jarek od dawna chce kontroli skąd ludzie majętni mają kase. I jakoś jego obchodzi na co kto inny wydaje.. PRAWDE PISZCIE CHŁOPAKI Z PIS
hryniu / 2010-06-14 14:49 / Bywalec forum
no wiesz co generalnie mam w d... co ze swoimi wypłatami robi "NIEOMYLNY" Jarosław. Tylko fakt ,że nie ma konta osobistego świadczy o nim, o jego wizerunku, o stosunku do tworzonego przez niego Państwa.. Wiem wiem zaraz pisowcy napiszą ,że bankami rządzi KGB,FSB,GRU i inni im podobni i ,że jego eminencja Jarosław "KRÓTKI" Kaczyński nie bedzie ryzykował utraty oszczędności całego życia... Ciekawe ile dla Rydzyka wysyła co miesiac!!
Człowieku,czy Ty się zastanawiasz o co pytasz?.Co Ciebie obchodzi co kto robi ze swoimi
pieniędzmi?.Martw się o swoją kasę.
AntyTusek / 82.143.151.* / 2010-06-18 16:08
Utrzymywanie przez platformę, że ludzie PIS to ludzie od Rydzyka jest skrajnie bezczelne, jeśli Rydzyk popiera PIS to jego sprawa taka sama jak to , że straszeni Kaczyńskim kryminaliści poparli w wyborach Tuska.
AntyTusek / 82.143.151.* / 2010-06-18 15:57
Następny ciekawy co ktoś robi ze swoimi pieniędzmi, na twoim miejscu jak masz takie problemy, to pomartw się na co wydaja zlodzieje typu Sawicko -podobne??
jt / 78.8.59.* / 2010-06-14 15:05

Tylko fakt ,że nie ma konta osobistego
świadczy o nim, o jego wizerunku, o stosunku do tworzonego
przez niego Państwa..

A więc w/g Ciebie ten co ma konto osobiste jest kimś lepszym od tego co nie ma takiego konta?.Ciekawe rozumowanie.I to ma być wyznacznik czy ktoś będzie dobrym czy złym prezydentem?.
Ciekawe ile dla Rydzyka
wysyła co miesiac!!

A gówno Ciebie powinno to obchodzić.

generalnie mam w d... co ze swoimi wypłatami robi
"NIEOMYLNY" Jarosław.
hryniu / 2010-06-14 15:22 / Bywalec forum
jt.. może nie świadczy o jego przyszłej prezydenturze ale o jego zacofaniu!! rozumiem,że gdzieś na zabitych dechą dziurach nie korzystają z banków bo brak bankomatów i placówek i Jaro tam powinien mieszkać i tam żyć bo to w jego stylu... Tylko dziwne ,że nigdy oficjalnie nie wytłumaczył dlaczego nie ma karty do bankomatu... Pewnie za trudne to dla niego. Ja wiem ,że to nic zdrożnego nie mieć konta.
Pol^^ / 213.158.197.* / 2010-06-14 16:09
coś POkrętnie kombinujesz hryniu. Jaki jest związek logiczny między wyjaśnianiem pochodzenia pieniędzy "majętnych ludzi" - a konkretniej fortun wyrosłych na styku polityki, biznesu i agentury, z dociekaniem co kto robi ze swoimi poborami?

Nie bądź śmieszny hryniu i opanuj się nim zaczniesz nas straszyć najściem CBA o 6:00
telewidz / 79.191.103.* / 2010-06-14 12:32
Bronek zają ostatnie miejsce w tej debacie.

Pomijając poziom i meryorykę tekstów które jakoś tam mieli wszyscy przygotowane i mieścili sie w czasie do 1-2 ,sek,
Bronek w drugiej turze wypowiedzi poczuł się pewnie i odsrzelił tak płynnie swoją wypowiedż ,że zaoszczędził 17 sek ,bo dalej już nie miał tekstu.
Za to już w 3-ciej tercji przekroczył 23 sekund bo wywołać chciał pyskówkę.

Ogólnie Bronek , 4-te miejsce.

3-cie Napieralski ,który wypada lepiej od moich spodziewań ,a do tego ciekawa zagrywka na koniec z krytyką IV RP ,i jednoczesnym apelem o niegłosowanie na Bronka .

2-gi Pawlak ,całkiem fajnie w swoich minutach umieszczał najwięcej merytorycznych i zrozumiałych treści.

1-miejsce Kaczyński ,duże szanse na wygraną w pierwszej turze 20 czerwca.
niepopisowa / 2010-06-14 12:45

1-miejsce Kaczyński ,duże szanse na wygraną w pierwszej turze 20 czerwca.
Akurat o wypowiedziach Kaczyńskiego ani słowa komentarza nie dałeś. Wygrana w pierwszej turze to chyba żart. Nikt nie ma na to szans.
KRRIT / 188.146.56.* / 2010-06-14 12:42
Wydaje mi sie że ogladaliśmy jakieś inne debaty he he
hryniu / 2010-06-14 12:41 / Bywalec forum
to chyba inny Monolog Wyborczy oglądaliśmy...
Belwaw / 217.153.189.* / 2010-06-14 12:29
Wczorajsza debata pokazał,że najgorszy był Napieralki, który odpowiadał sztucznie i jak uczeń w szkole kjończąc zawsze tym głupim uśmieszkiem MASAKRA. Jednak stwierdzam, że w tych wyborach nie ma na kogo głosować, bo każdy jest nijaki, bez silnego przebicia. ZERO EMOCJI i nikt nie wzbudził dreszczu emocji. Zagłosuję na Komorowskie, ale nie z tego powodu że jest dobry, ale tylko aby nie głosować na Kaczyńskiego, bo to już klapa na maksa.
enthusiasums / 20.133.1.* / 2010-06-14 12:07
Agent KomoRUSKI zbrukal swoja hrabioska osobe, zstepujac z piedestalow i pojawiajac sie w pisowskim gniezdzie os.
hryniu / 2010-06-14 12:44 / Bywalec forum
bo ma odwage - coś czego Jarusiowi brakuje, brakuje mu przede wszystkim optymistycznego podejścia do życia - czyli wszyscy są fe i coś knują - tylko w tym kraju to on najwięcej knuje ze swoimi koleszkami. Jarku kto weżmie stery w PISie jak cie zabraknie - nie rób tego swojej partii - nie skazuj jej na niebyt, na wiekszych jeszcze idiotów od ciebie...
KRRIT / 188.146.56.* / 2010-06-14 12:14
Dzisja juz sie to zmieni gniazdo os zostanie odwołane. Zostanie wam tylko gazeta polska i artukuły z życia wziete pod tytułem ,, TO mógł być wybuch,, albo ,,Powodzianie na wałach pobili TUSKA,, CIekawe tylko ze zadnej z tych rzeczy nikt nie potrafi potwierdzic ale dla was to oczywiscie jest obiektywne dziennikarstwo.
enthusiasums / 20.133.1.* / 2010-06-14 12:48
Za to bedzie mozna bez problemu ogladac calodniowe relacje z obchodow zakonczenia wojny ojczyznanej prosto z Moskwy. Nie wiem o kim mowisz was, ale ja sie z tym was nie utozsamiam.
yuki / 150.254.212.* / 2010-06-14 11:27
Nietsety, każdy kto chce, aby Polska ruszyłą do przodu musi zagłosować na Komorowskiego.
Kaczyński jeszcze do 2 tury nie wszedł, a już wetuje.
niepopisowa / 2010-06-14 11:39
"Musi" zagłosować dopiero jeżeli w drugiej turze będzie Komorowski i Kaczyński. A wszystko na to wskazuje. Kaczyński już w debacie palucha nie mógł opanować, żeby nim nie wygrażać. Trudno się pozbyć nawyków retorycznych.
yuki / 150.254.212.* / 2010-06-14 11:48
Ton "księżowski" i grożenie paluszkiem to naprawdę ciekawy sposób wypowiedzi.
yuki / 150.254.212.* / 2010-06-14 11:47
Boję się tylko, żeby w drugiej turze była odpowiednia frekwencja, bo szkoda kolejne 5 lat z wetami walczyć.
niepopisowa / 2010-06-14 12:06
Na wygranie w pierwszej turze to niestety nie ma już szans...
niepopisowa / 2010-06-14 11:15
Prawda jest taka, że w debacie najlepiej pokazał się Napieralski. Jak patrzyłam kiedy Kaczyński się wije przy odpowiedzi na pytanie o in vitro to aż szkoda było patrzeć. Pawlak zawsze mówi jak robot, a Komorowski chyba się nie przygotował bo głównie zaczynał wypowiedź od tego co inni zrobili albo co PO zrobiła co nie było odpowiedzią na pytanie.
AntyTusek / 82.143.151.* / 2010-06-18 15:49
Sprawa in vitro jest b. kontrowersyjna więc nie dziwię sie gdy nie można określić sie natychmiast jednoznacznie...
yuki / 150.254.212.* / 2010-06-14 11:25
Chyba oglądaliśmy inne debaty.

Napieralski - gadał jak 7 latek na apelu. Wystukany był jak sie patrzy.
Pawlak - brak słów. Ta, ta , ta , ta ,ta itd.
Kaczyński kombinował jak by tu ie powiedzieć co myśli. In vitro, zamiast uczciwie powiedzieć co uważa, to się ślizgał. Norwegia, koń by się uśmiał.
Komorowski - niepotrzebnie na końcu zaatakował SLD i Napieralskiego. Trochę za dużo gadania o innych za mało o sobie.
Jedno jest pewne, ta debata pokazała, że spośród tych 4 jest tylko 2. Pawlak i Napieralski to nie ta liga.
niepopisowa / 2010-06-14 11:36
Nie zauważyłam, żeby Napieralski był "wystukany". Za to mówił konkretami i przykładami. Czego nie można powiedzieć o Komorowskim ani Kaczyńskim. Dwóch kandydatów to pokazują sondaże a nie ta debata. A z twojego powyższego komentarza nie wynika, że dwóch kandydatów się pokazało jako jedyne możliwe opcje.
KRRIT / 188.146.56.* / 2010-06-14 12:07
Napieralski zachował sie dzwiwnie atakujac PO. Głównym wrogiem SLD jest PIS i to sie niema szans zminic jedni chca komunizacji kraju drudzy dekomunizacji tu niema zadnych szans na porozumienie, przez głupie ataki na PO pomaga tylko Kaczynskiemu. CIekawy jestem czy bedzie z siebie zadowolony gdy wygra Kaczyński bo ja bardzo w to watpie.
yuki / 150.254.212.* / 2010-06-14 11:47
Naprawdę nie zwróciłaś uwgi na sposób mówienia Napieralskiego? Myślałem, że potrafi być bardziej przekonujący, a zachowuje się ostatnio jak Pawlak w latach 90. Jakby się bał.
niepopisowa / 2010-06-14 12:05
Napieralski ma styl "na czarusia". Uśmiech, dołeczki, "jestem blisko Was, wyborcy", jestem przyszłościowy. Akurat wygląda jak człowiek, który idzie do kampanii bez stresu, bo w sumie może zyskać tylko.
telewidz / 79.191.103.* / 2010-06-14 11:03
Bronek nie wypadł dobrze ,nie żartujcie ,wypadł najgorzej.
Wyszukaj "Osip Szczynukow" to zrozumiesz więcej.

Ruskie korzenie Bronka ,tłumaczą te wpadki.
Bronek z coraz większym trudem poprawnie składa myśli i zdania.
Typowy zanik bystrości po używaniu przez dekady mocnych trunków.
U zwykłego Polaka nie było by to tak postępujęce i widoczne.
Ale Bronek mając ruskich przodków ,posiadł już podmęczone geny.
Z takim rodowodem i życiorysem ,w wieku Bronka zostaje się już tylko rubasznym i poczciwym kamratem w kółku myśliwskim.
Czesto nawet żona musi takim rano znajdować lacze ,a wieczorem chować strzelb
hryniu / 2010-06-14 12:49 / Bywalec forum
czegoś ty się człowieku najarał
bulba1 / 2010-06-14 10:56 / Bywalec forum
. i ktoś taki jest Marszałkiem Sejmu. A do tego jeszcze zastępuje Prezydenta :O
bardzo słuszne pytanie - on przecież JEST marszałkiem Polski - teraz widać jaki POziom prezentuje partia, która rządzi.
Można się śmiać, wygłupiać, ale to NAPRAWDĘ nie są żarty!
wos / 95.49.14.* / 2010-06-14 10:46
ZE strony PIS ataków nie było natomiast była prowokacja ze strony PO prowokowana zaczepkami pana k........, a .
ńina / 83.8.251.* / 2010-06-14 10:19
piszą inrernauci-wyborcy wszyscy pójdzmy do urn i zagłosujmy na J.KACZYŃSKIEGO w I turze wyborów,w ten sposób przerwiemy :żenujący,cyniczny, ...,cyrk,błazenadę PObolszewi-dość anarchi,totalitaryzmu ,...POmatołków? i PRZYPILNUJMY ,aby ZAOSZCZĘDZONE pieniądze z II tury DODATKOWO POWIĘKSZYŁY PIENIĄDZE POWODZIANOM i żeby NIE CZEKALI TAK DŁUGO NA PIENIĄDZE bo :rząd i marszałek nie mają CZASU opracować i uchwalić ustawy,które pozwolą na szybkie DANIE NALEŻNYCH PIENIĘDZY POWODZIANOM,a zajmuje się GŁOWNIE zawłaszczaniem kolejnych stanowisk państwowych i wyborami prezydenckimi i ZAPOMNIAŁ? CZYM RZĄD i MARSZŁEK powiniensię zajmować,tj.służyć społeczenstwu?
MN4 / 78.8.35.* / 2010-06-14 11:30
dość anarchi,totalitaryzmu ,...POmatołków

Zaszalałeś.
wesołek / 83.17.250.* / 2010-06-14 10:57
To chyba lepiej w ogóle zlikwidować urząd prezydenta i zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na dalekosiężną ochronę przeciwpowodziową.
andi_1212 / 195.20.110.* / 2010-06-14 10:43
idzmi wszyscy do urn i sprawmy by wybory zakończyły się w I turze, ale głosować na KACZYŃSKIEGO? To nie tylko obciach, to kolejne 5 lat zmarnowane. Niestety obawiam się że lud może go wybrać, wystarczy ciągląc "katastrofę", "chorą mamą" a ciemna masa powie jaki on boiedny i dlatego musimy na niego głosować. Osobiście jestem przekonany iż dzień po katastrofie kombinował jak wypłynąć na tych niewątpliwie tragicznych wydarzeniach.
Jak można głosować na człowieka, który nadal mimo swojego wieku mieszka z mamą, a jego cały dorobek życiowy to "kot". Nie jest dla mnie wzorem ktoś kto w życiu swoim nic nie osiągnął, nie ma konta i prawa jazdy (sorry już ma, bo PR trzeba podreperować) a internauci to wg niego pijacy i zboczeńcy (sorry, zmienił zdanie, znów ktoś mu powiedział że taka ocena nie jest fe i może stracić na niej, sam by tego nie wymyślił). Ile Polaków jeszcze da się nabrać na głoszone przez niego bzdury.
Jeśli go wybierzemy to współczuje sobie i całej Polsce... Wróci stary Jarek i znów 5 lat rozwoju w place.
Rossi / 91.189.73.* / 2010-06-14 10:53
PełO wykorzystała tragedię smoleńską do obsadzenia wszystkich stanowisk w Państwie.
Komorowski jako jako P.O. prezydenta z cała świadomością nadużył swych kompetencji.
hryniu / 2010-06-14 12:55 / Bywalec forum
a wy dalej te same bzdury - macie tam jakiś prawników ikonstystcjonalistów to niech wam w końcu wytłumaczą.
yuki / 150.254.212.* / 2010-06-14 11:49
Niczego nie nadużył. Miał prawo to z niego skorzystał.
artur xxxxxx / 188.147.166.* / 2010-06-14 10:25
Zmiana nick'u nic nie daje, masz cały czas to samo IP. Słabo was szkolą w tym Pisie....
~kora / 83.8.251.* / 2010-06-14 10:04
TVN,tvn24 zaprasza pof.różnej MAŚCI(psedo:socjologów,psychologów,dziennikarzy,...),którzy opluwają PIS,a sami zachomi zachowują się jak:nawiedzeni?,błazny?,śmieją się sami nie wiedzą z czego,cyniczni,żenujący, ZACHOWUJĄ SIĘ jakby im potrzebny był psychiatra?(nie dopuszczają drugiej strony do głosu,śmieją się durnowato przez cały czas,cały czas PRZERYWAJĄ każde zdanie,...-czy brak im kultury?,czy są chamami?,czy brak etyki zawodowej?(krzemiński?,wołek?,żakowski?,rolicki,...,wybiórcza?,polityka?trybuna?,...),nie mówiąc o programach LAKIERÓW PObolszewi?-plotkują ludzie -kto im za to płaci?,aby zajmowali się tylko plotkami,pomówieniami,słucaniem społeczeństwa,...CZY PARANOJA?
~kamil / 83.8.251.* / 2010-06-14 09:44
czy tabletki przestały działać?,czy za MAŁO się NAŁYKAŁ?-rząd i marszałek zamiast, zająć się USTAWAMI ,aby jak najszybciej powodzianie dostali pieniądze,to zajmuje sę zawłaszczaniem kolejnych stanowisk państwowych oraz BRUDNĄ kampanią komorowskiego,-cały RZĄD ,który pojawił się na koncercie i PRZYWIÓZŁ AUTOKARAMI SWOICH POPLECZNIKÓW Z CAŁEJ POLSKI-niby 15 tys. ludzi przyszło SAMOWOLNIE?-ale jaja?-po prostu ZWIEŻLI ich z CAŁEJ POLSKI-czy to niie jaja?-śmieją się i plotkują ludzie
~jzn / 83.8.251.* / 2010-06-14 09:27
-żenujące,cyniczne ,ośmieszające wypowiedzi marszałka-to KLAPA,KOLEJNY SKANDAL,przykro,że taki człowiek kandyduje na prezydenta wszystkich POLAKÓW-on nie nadaje się na marszałka,a co dopiero na prezydenta-plotkują studenci-TO OBCIACH-wycofaj się WAŚĆ
hryniu / 2010-06-14 12:58 / Bywalec forum
dziwne jedno IP a aż trzech różnych ludzi (~kora,~kamil,~jzn,...) ilu was tam jeszcze
hihi / 212.69.47.* / 2010-06-14 09:50
Zgadzam sie Komorowski skompromitowal sie calkowicie: brak elementarnej wiedzy i 2 nowe gafy!!!!
St. / 77.252.247.* / 2010-06-14 09:36
Piszesz o studentach w szkole tego waszego idioty ojca dyrektora? Bo wśród normalnych studentów przyznanie sie do jakichkolwiek sympatii z PiSokomuną jest traktowane na równi ze zboczeniem
wos / 95.49.14.* / 2010-06-14 10:49
z KOMUNĄ TO JEST PLATFORMA
joe 777jo / 84.141.164.* / 2010-06-14 09:54
Ojciec dyrektor może jest i dziwny, ale w porównaniu z marszałkiem, czy Kaszubem to geniusz. :)!!!
hryniu / 2010-06-14 13:04 / Bywalec forum
tak to rzeczywiście geniusz tworzenia czegoś na emocjach i wierze biednych starszych ludzi którym można wszystko wmówić manipulując informacjami. Czyż radio nie jest czymś na kształ piramidy finansowej bez możliwości wygrania... Obiecuje się zbawienie wieczne tylko płacić trzeba na radio - i babcie płacą...
janiszek72 / 2010-06-14 09:49 / Tysiącznik na forum
Czy mówisz o pseudorenomowanej uczelni SGH - wylęgarni szopenfeldziarstwa i największego badziewia jakie może chodzić po naszej pięknej polskiej ziemi? Takich szopenfeldziarzy później wstawia się na wyższe stanowiska i mamy po trzech latach rządzenia w kraju totalną katastrofę ekonomiczną. Scenariusz grecki, to w przypadku Polski pikuś. Od połowy roku wszystkie wskaźniki makroekonomiczne zapikują w dół w czarną bezkresną dziurę. I to będzie ten obiecany cud Donalda Tuska. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam. P.S. A tak nawiasem mówiąc, to współczuję Ci towarzystwa o takich poglądach. Wydawało mi się, że wszystkie platfusy to pedały, które są strasznie tolerancyjne, a tu proszę nie tolerują zboczeńców. To dziwne. Wszyscy z PO to jedna rodzina pedałów i pederastów. Trzeba ich co do jednego powycinać, a wówczas do Polski zawita spokój i ekonomiczna harmonia.
B_7 / 195.35.80.* / 2010-06-14 09:55

Wydawało mi się, że wszystkie platfusy to pedały

Też słyszałem,że Jarosław Kaczyński ma platfusa...
: )))))) / 194.213.1.* / 2010-06-14 09:39
Ty pewnie jesteś jednym z tych studentów ,którzy wpóacali po 10 tys zł na kampanię palikota,zgadłem?
Rossi / 91.189.73.* / 2010-06-14 09:34
W TVN Komorowski w sobotę 12 czerwca o 23,15 powiedział;
cytat:
... jest szansa wygrać wybory więc można zrobić coś dobrego nie tylko
- dla Siebie
- dla Partii
- ale również i dla Polski .... .
Cytat)
Hrabia Potwierdził w TVN wg jakich priorytetów będzie podejmował decyzje,
Sprawując obecnie urząd marszałka i PO prezydenta dał dowody że interes PełO jest stawiany wyżej niż dobro Polski.
: ))))))) / 194.213.1.* / 2010-06-14 09:43
Prawdopodobnie spin doktorom wyszło z badań,że większość widzów TVN ma POdobne priorytety, dla siebie dla partii ...., więc się nie dziw,bo przekaz był do tej grupy
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy