Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zatrudnienie w Polsce. "Będzie brakowało pracowników"

Zatrudnienie w Polsce. "Będzie brakowało pracowników"

Wyświetlaj:
NowaPrawica / 89.76.104.* / 2014-05-03 10:02
...a tak, wszysko jasne, przecież plemiel (premier) mówił, że za 6 lat będziemy 5 gospodarką w europie...
andrzej560114 / 77.252.22.* / 2014-05-02 14:39
Dziennikarz piszący ten artykuł jak i specjaliści, na których powołuje się w artykule są całkowicie oderwani od życia. Gdzie są te miejsca pracy?
W urzędzie pracy w Kluczborku odbywały się rozmowy kwalifikacyjne na 2 stanowiska: dyspozytor i pracownik administracyjny (sektor wywozu śmieci). O godz. 9,30 (rozmowy były od 10,00)kolejka do drzwi pomieszczenia na I piętrze była od tych drzwi, przez kondygnację piętra, klatkę schodową i parter, orientacyjnie licząc 250 osób. Zrezygnowałem z oczekiwania, przyjechałem o 14,45 - trochę poczekałem, wchodziłem jako ostatni, starty dokumentów aplikacyjnych były bardzo duże.
Proponuję każdemu, który ma zamiar napisać taki artykuł, żeby dał znać, przynajmniej do urzędu pracy w Kluczborku, że takie miejsca gdziekolwiek są (można i obstawiać że za 6 lat,być może część z tej kolejki poczeka) - unikniemy wszyscy zbędnych emocji
humer / 89.229.28.* / 2014-05-02 13:16
A gdzie są wróżby tego jasnowidza z poprzednich lat o bezrobociu dzisiejszym? Są, czy on dopiero teraz jest taki prorok?
dgen / 2014-05-02 11:53 / Tysiącznik na forum
wreszcie spełni się sen gangu trampkarzy o zielonej wyspie: bezrobocie spadnie do zera bo wyjedzie kolejne 2 mln, emeryci wymrą a zus będzie mógł spokojnie (bez zapożyczania się) wypłacać "nowe" emerytury w kwocie 100-200 zł, w szkołach co prawda liczna nauczycieli nie spadnie ale klasy bedą góra 5-cio osobowe.....żyć nie umierać
albo do klasztoru se idź / 178.36.251.* / 2014-05-02 11:15
Ech, powiedzieli by od razu,że FIKSACJUM na przejęcie terytorium mają a tu kombinują jak koń pod górę, albo poborowy co mu się z jednym kojarzy każdy problem.To ja też myśl matrony wam dla przejaśnienia mózgu zacytuję:jak mu będziesz dawała, to po innych nie będzie chodził.

Najnowsze wpisy