Forum Polityka, aktualnościKraj

Zawadzka: Państwo przyjazne tylko przed wyborami

Zawadzka: Państwo przyjazne tylko przed wyborami

Wyświetlaj:
jur73 / 89.228.247.* / 2011-02-25 14:12
Zgodnie z myślą J. Rigaux." Dla rządu przed wyborami drogi
jest wyborca . Po wyborach drożeje wszystko inne ".
jot-24 / 62.152.159.* / 2011-02-24 23:11
Rząd jest NAJWIĘKSZYM WROGIEM obywatela !!! Nikt mi tyle krzywdy nie wyrządził co rząd.Jednocześnie rząd stanowi największe zagrożenie dla wolności, mienia, bezpieczeństwa i przyszłości ludzi. To samo może powiedzieć każdy Polak!!!
niewierzący ateusz / 83.21.254.* / 2011-02-24 19:14
rząd po niemal czterech latach obiecał spełnić swe obietnice sprzed czterech lat
Drewnis / 212.160.173.* / 2011-02-24 17:44
Powoli zaczynam w PO wątpić. OK nie można było przeprowadzić wielkich reform bo był prezydent hamownik. Teraz też nie można bo się zbliżają wybory to tez rozumiem. Ale nie mogę zrozumnieć dlaczego nie można było przez 4 lata za pomocą rozporządzeń oczyścić prawo w Polsce. Uporządkować pewnych spraw. Usprawnić administrację itd. Można było spokojnie wprowadzić nową ustawę VAT dać 3 miesiące Vacatio legis. A tak wyszedł kolejny bubel prawny. Przecież od czerwca nie ma hamownika. Dlaczego jakość Polskiego prawa jest tak niska? Trzeba podnieść podatki dobrze ale można przy okazji uporządkować prawo. Jestem księgowym rozporządzenie VAT zostało opublikowane tydzień przed końcem roku. Jak w takich warunkach funkcjonować. Nie można było wcześniej? I dlatego uważam że PO jest taka sama jak inne partie. Polscy przedsiębiorcy zamiast walczyć z kryzysem to walczą z przepisami. Co roku jest to samo wszystko na ostatnią chwilę. Kiedy to się wreszcie zmieni? Czy tak trudno dać ludziom czas na zapoznanie się ze zmianami przygotowanie zamiast siedzieć na nartach to trzeba siedzieć i czytać przepisy. Jak by ogłosili to wcześniej to ludzie by wyłapali błędy i byłby czas na nowelizację. Ludzie którzy zawiedli się tak jak ja na PO a jednocześnie boją się skrajnego PIS APELUJE DAJMY szansę PJN. Bo efekt pracy Palikota to widać. A SLD to cwaniaczki które myślą jak się dorwać do koryta bez żadnego kręgosłupa moralnego.
niewierzący ateusz / 83.21.254.* / 2011-02-24 19:16
dlaczego powoli? pospiesz się chłopie a nie powoli
Hej / 89.204.137.* / 2011-02-24 18:11
Odpowiem ci tak. Byłem księgowym (biuro rachunkowe) i jak zobaczyłem co wyprawia jeden po drugim rząd, jak urzędnik, pusty w umyśle, kit wciska, samemu nie znając języka polskiego, karze przedsiębiorstwa za błędy ortograficzne, jak w imię domniemanych luk w prawie, które samo w sobie jest jak szmata, klei je bezmyślnie - dałem sobie spokój. Choć nie jestem mniej golony niż wcześniej, niemniej jednak nie muszę tłumaczyć ludziom, że od jutra, jak sam piszesz, bez koniecznego vocato legis, prawo po raz kolejny zmienia się na ich szkodę, jestem zdrowszy a najlepiej się czuję, gdy mnie na tej "zielonej wyspie" nie ma.
michacel2 / 2011-02-24 15:12 / Tysiącznik na forum
Kazde dziecko juz teraz wie, ze PO to POpulistyczna i fasadowa partia, zaslaniajaca sie tylko z nazw Obywatelska.
zcz2 / 2011-02-24 15:55
Ta partia jest tak obywatelska jak milicja za komuny
Napolleoon / 87.139.103.* / 2011-02-24 13:16
I właśnie za prawdziwie słowa kocham mądre kobiety.
Czy parytet, o który obrończynie praw kobiet walczą pomoże MĄDRYM kobietom, czy raczej utrudni im zaistnienie? Jestem przekonany, że utrudni.
Nawet p.Merkel opowiedziała się przeciwko parytetowi, zapewne głęboko wierząc, że MĄDROŚĆ sama siebie obroni.
nicpon / 62.29.253.* / 2011-02-24 12:32
Tak jest, sama prawda!!!!
: )))) / 194.213.1.* / 2011-02-24 08:26
to się premier ucieszy z urlopu : ))

Najnowsze wpisy