Forum Forum prawneGospodarcze

Zawieszenie Konta Allegro PILNE

Zawieszenie Konta Allegro PILNE

asta56 / 2009-09-19 17:55
Witam
Mam problem z allegro a mianowicie
Posiadam tam 2 konta jedno prywatne 2gie firmowe
nie opłaciłam prywatnegi i zblokowali mi tez firmowe
Pani napisała ze jak zapłace odblokuja
Zapłaciam to zaległe i nawet to na ktorym jeszcze rachunku nei musiałam płacic napisałam do Pani aby odblokowali a tu odpisała inna Pani ze mam jeszcze oplacic 2 inne konta ( nie naleza do mnie!) Napisałam Pani ze to nei moje konta ze moze to sprawdzic przeciez Pani na to ze dane sa inne ale ona wie ze to ja bo to samo Ip
Wytłumaczyłam Pani ze mam siec wifi niezabezpieczona i ze kady moze meic takie ip. Pani na to ze pozowli sobie pozostawiac moje meile bez odpowiedzi.
Pomijam juz fakt ze Allegro na forum napisało ze w trakcie korespondowania z 1 pracownikiem nie ma mozliwosci zmiany go na innego a tu prosze zmienili!
Pytanie jest takie Czy allegro moze zadac ode mnie opłaty za konta ktore do mnei nie naleza ( nawet jezeli te konta np sa osoby ktora korzysta z mojego internetu) ta osoba ma napewno 18 lat wiec od niej powinni zadac zapłaty a nei ode mnie dlaczego mam płacic cudzy rachunek skoro osoba jak ma 18 lat odpowiada sama za siebie! prosze o pomoc co im napisac bo juz nie mam siły
Ze sprzedazy na allegro zyje a w tym momencie zostałam bez srodków do zycia wiem wiem moja winia ze nie opłaciłam ale jednak prosze o pomoc (dzisiaj rano sie jeszcze okazało ze nie moge nic wysłac za pomoca formularzy allegro - nawet wybrac tematu czyzby Pani az tak bardzo chciała mnie wykonczyc i boi sie ze napisze do kogos innego?a co jezeli bym nie otrzymała przedmiotu za ktory zapłaciłam przed blokada i jeszcze nie doszedł tez nie mam prawa napisac)
Były Allegrowicz / 79.163.37.* / 2009-09-29 16:23
Mi też zablokowali konto twierdząc, że sprzedaję podróby! Nie wiem na jakiej podstawie zostało to stwierdzone... Zdalnie?! Chamstwem jest również i stałą praktyką "pracowników" Allegro, że usuwają aukcje artykułów dość mocno odbiegających od normalnych cen sklepowych. Mamy wolny rynek w naszym "pięknym" kraju i możemy sprzedawać wszystko w dowolnej cenie. Zgodnie z konstytucją mogę kupić w sklepie szminkę za 100 PLN i wstawić ją na Allegro za 10 PLN!!! Czy to znaczy, że jest produktem nieoryginalnym? Absolutnie nie ale jest to konkurencja dla sprzedawców wystawiających w "normalnej" cenie czyli jak w przypadku przykładowej szminki 10 PLN! Beznadziejne praktyki serwisu Allegro pozwalają na rozwijanie się konkurencyjnego Świstaka- bardzo polecam. Tam aukcje wystawia się bezpłatnie i nie ma żadnych prowizji od sprzedaży! Jak dalej Allegro będzie tak traktować swoich klientów i będą usuwać aukcje i zawieszać ludziom konta, na podstawie zgłoszeń innych sprzedawców oferujących ten sam towar w dużo wyższej cenie, to obudzą się pewnego dnia i zostanie im garstka "Allegrowiczów" a "Świstakowo" będzie opływać najbardziej atrakcyjnymi ofertami czego bardzo Nam życzę:)

Najnowsze wpisy