Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zbieżność dat pomogła GPW

Zbieżność dat pomogła GPW

Money.pl / 2006-12-01 17:50
Komentarze do wiadomości: Zbieżność dat pomogła GPW.
Wyświetlaj:
osesek / 2006-12-03 22:17 / Pan Tysiącznik
Prezenty dla akcjonariuszy BRS zapowiedział pan Prezes. Bo idą święta. Z łaski Pana Prezesa i Pana Romana każdy akcjonariusz BRS otrzyma pod choinkę. Bo tak nakazuje tradycja.
Już w piątek kurs akcji ni z gruszki ni z pietruszki podskoczył w górę. W poniedziałek podskoczy zapewne także. Bo wola Pana Prezesa i Pana Romana telepatycznie kreuje kurs akcji BRS. Im wystarczy intensywniej pomyśleć by zmaterializować zamiary. Szlachetene zamiary obdarowania akcjonariuszy.
A mnie to, kulwa, zalatuje szwindlem !
Jaką tutaj można zastosować wycenę i czego ?
Łaski ? Miłosierdzia ? A może wielkopańskich gestów tak modnych w okresach przedświątecznych ? Doprawdy nie wiem ale wiem, że takie traktowanie wyceny spółki ( wartość akcji ) to kpina !
Longterm / 2006-12-04 00:02 / Mostek Zwyciężymy!
A ja Cie Osesku powiem że coraz bardziej mnie ten borek kusi
warren buffet / 2006-12-03 22:24 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
osesku, kpina nie kpina, albo sie dostosujesz, albo stajesz z boku. i mozesz tylko patrzec. nie warto narzekac ;-)
osesek / 2006-12-03 22:28 / Pan Tysiącznik
Alboś nie zrozumiał albo idziesz w zaparte (:
warren buffet / 2006-12-03 22:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
;-) doskonale rozumie. swoja droga, moze roman zamiast dywidendy planuje mikołaja brs zrobic :) ?? tylko jak tu policzyc dywidende od straty :D
dominik 30 / 2006-12-03 22:01 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
WARREN! typuję i dobranoc.
chris / 2006-12-03 21:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Moje przemyślenia:
Spodziewam się kontynuacji wzrostów ale ...
Jeżeli nie wyjdziemy szybko z bocznego ... to spodziewam się zakończenia wzrostów i niestety zjazdu ..a to mnie smuci bo 95% mam w akcjach
nadal wierzę w przebicie conajmniej 3350 ... a to nie zadowoli wierzących w rajd św.Mikołaja
warren buffet / 2006-12-03 21:59 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiesz, do mikołaja mamy tylko 3 sesje :) index sie musi spieszyc :pp
chris / 2006-12-03 22:07 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no tak ;))) to fakt ...
ale 3350 nie jest aż tak daleko ;))))
nie sądzisz
chris / 2006-12-03 23:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czekuś ;))
chris / 2006-12-05 19:31 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a jednak ;))
bolus / 83.21.228.* / 2006-12-03 21:51
Tak do rozważenia na najbliższe dni.
Przytoczę kilka fragmentów z papierowego "Parkietu" art.T.Hońdo,ktory pisze że rynki wschodzące sa znów w dobrej formie indeks MSCI Emerging Markets jest o krok od pokonania majowego szczytu./kiedy walneło/ Roczna stopa zwrotu z indeksu MSCI obecnie wynosi 30% a wtedy była pow.60%.O braku przegrzania rynku swiadczy też porównanie rocznej stopy zwrotu z indeksu dla rynków wschodzacych z roczna stopą zwrotu z indeksu MSCI dla rynków rozwinietych.Obecnie wynosi 10 i 15 pkt a w maju wynosiła 40pkt.Roczna stopa zwrotu z indeksu MSCI dla rynków wschodzacych obecnie wynosi 33% wobec 97% w maju.
Wynika z tego,że jeszcze jest sporo miejsca i czasu na wzrosty,mimo że po drodze mogą być korekty ale nie takie jak w V-VI
Jak Wy widzicie tą analizę.
topol2 / 2006-12-03 21:28 / Tysiącznik na forum
Ja mam portfel który może się wydać dziwny, ze względu na małą płynność. Ale przywiązany jestem od dawna szczególnie do jednej firmy:
Mediatel-60%
Hutmen
14Zach-stare i nowe
Unima-częściowo z emisji
Qumaksek
Impel
TrasIntur
Mispol
chris / 2006-12-03 21:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Impel na +?
zakup przed infem o developerce?
topol2 / 2006-12-03 21:57 / Tysiącznik na forum
Impel to ostatni zakup na małym minusie. Minus też minimalny mam jeszcze na Trasie. Lecz za to Mediatel mam już od roku.
chris / 2006-12-03 22:12 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
z Impelem to jest dziwnie
dużo spółek w grupie (główne to ochrona i sprzątanie) ale i dużo kolejnych pomysłów
Zagłębiałeś się w strukturę? warto chociaż wiedzieć
topol2 / 2006-12-03 22:33 / Tysiącznik na forum
Tę inwestycję trzeba traktować na trochę dłużej, aż do momentu projektu budowy miasteczka we Wrocławiu . Te 15 hektarów posiadają w centrum Wrocławia na Rychtalskiej. Kolega dał mi odpowiedz, że ten terez był zalany podczas powodzi, ale to raczej nie ma znaczenia.
chris / 2006-12-03 21:21 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dla posiadaczy i chcących zakupić akcje Kredyt Banku

W przyszlym roku (nie znam daty) z grupy KB ubędzie jedna społka, ktorą jest Żagiel.
Jakie będzie to miało przełozenie na wyniki KB?
Zagiel przynosi przychody, wykazuje zysk, daje KB oprocentowanie za pożyczone pieniądze (Wibor + co nieco), dzienną akcję kredytową ok. 4-5 mln zł kredytu ratalnego i gotówkowego.
Ile KB dostanie za Żagiel? ... no własnie
KB jest w grupie kapitałowej KBC, a Żagiel ma z grupy kapitałowej KB (do której należy) przejść do grupy KBC ... ile więc KB może dostać za Żagiel od KBC? hmm : -?
Po co ten zabieg? nie znam szczegółów, ale kombinuję tak
KB ma placówki w większych miastach i w nich skupia się sieć ich placówek.
Żagiel ma sieć jednostek terenowych rozsianą i w większych miastach i w mniejszych.
KBC musiałoby dużo zaiwestować w KB żeby rozbudować jej sieć placówek, dla osiągnięcia większego udziału w rynku.
KBC może wykorzystać do tego celu Żagiel ... korzystając z jego sieci sprzedaży ... doinwestując ją a także "dając" licencję bankową ... wiadomo

To się rozpisałem ... Do przemyślenia
Osobiście akcji KB nie mam i nie naganiam na ruchy w którąkolwiek stronę zakup/sprzedaż

Z drugiej strony KB robi ostatnio co może ... wczesniej jakoś nie bylo go w TV i innych mediach ... a po zmianie loga poszli jak na nich ostro
slaw / 2006-12-03 21:08 / Uznany Gracz Giełdowy
warren powiedziałbym że jestemy rozsądnie ryzykowni a nie zbyt ostrożni. ale to zalezy od strategii. naromiast Ci ktorzy graja wyłącznie na DT pozbawiaja sie dobrodziejstw procentu składanego a ponadto nie nanaizują spolekw kontekście dlugo lub srednioterminowego potencjału wzrostu.
Sam_Kancik / 2006-12-03 21:07
Rzadko udzielam się na forum ale czytam codziennie, analizuję i wyciągam wnioski. Inwestuję w akcje od ponad roku, czyli od niedawna. Mój aktualny portfel to:
- Duda (25%) kupiona już ok. rok temu po 11zł (najlepsza inwestycja) - wierzyłem w tę spółkę
- Getin (15%)średnia cena zakupu 9,8zł (już 3/4 roku temu) - moim zdaniem będzie konsekwentnie stabilnie szła do przodu,na pewno szybko nie spzedam
- Rafako (11%)średnia cena zakupu 39,95 - póki co mały zysk ale już widać że wychodzi z dołka
- Gino Rossi (9%) na razie zysk tylko 2% przez ok. 2 miesiące, ale wyniki za 3kwartał były dobre, kurs się jeszcze kisi, czekam na wybicie
- Dwory (9%) - świeży zakup - tydzień temu, wstrzeliłem się bardzie udanie - 16% w zeszłym tygodniu, każdy dzień na zielono
- GTC (9%) - cena zakupu 31zł, zysk 30%przez niecałe 2 miesiące, spółka moim zdaniem o bardzo dobrych perspektywach, będę trzymać równie długo jak Dudę i Getin
- Cersanit (8,5%) - patrz wyżej, również spółka do potrzymania przez długo, ostanio mało się na niej dzieje ale ma przed sobą jeszcze dobre czasy myślę, kupiona po 34,48
- Mostostal Warszawa (8,5%) - po niecałych 2 miesiącach ponad 40%, ale chyba długo nie potrzymam już, mam wrażenie że w branży budownictwo są ciekawsze (np.Echo)
- Koelner (6%) - póki co po 1,5 tyg. na "0" ale jakoś przeczucie mi mówi że może być na niej wkrótce gorąco (duże obroty ostatnio)
Pozdrawiam:)
chris / 2006-12-03 21:28 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Gratuluję Dudy ... przyznaję że to jest jedna z moich kiepskich decyzji, po pół roku nudy sprzedałem (z zyskiem chyba 10%) a ta po miesiącu up i teraz obserwuję jak poszła 130% up
Sam_Kancik / 2006-12-03 21:57
a mnie świerzbiło już w wakacje i chciałem sprzedać bo ilemoże się kisić, powstrzymałem się bo zaczęło się w kuluarach mówić że Duda będzie miałą dobre wyniki no i potem zaczął się rajd...i dziś jestem happy. Nauczyłem się, że w inwestowaniu trzeba być cierpliwym:)
chris / 2006-12-03 22:05 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja mam tak Getin i Mci ... ale to grupa wzrastająco / opadająca ... odpałów na 50% brak
a jak są mocne to i mocne po nich zjazdy ...
Co mnie zniechęciło do Dudy ... chyba Nudy ;)) ... a to błąd ... nie straciłem na sprzedazy (10% zysk) bo kupiłem np. Fon i w części wyszedłem z 105% zyskiem ... dokupywałem i sprzedałem za kasę z dudy ... teraz zaryzykowałem w Els ... czy nie za wcześnie ... pożyjem uwidim
powodzenia
topol2 / 2006-12-03 20:37 / Tysiącznik na forum
Jeszcze jedna ciekawa rzecz: na giełdzie jest 51 firm które spadają, lub są w horyzoncie przez ostatnie 2 lata. Kolejne 24 firmy były w tej samej sytuacji, lecz w tym roku się wybiły.Większośc tych ostatnich doznała wybicia w ostatnich tygodniach. Jeśli odjąć debiutantów, to okazuje się, że papierów które doznały dłuższego trendu wzrostowego nie jest tak dużo. Natomiast większość debiutantów w zasadzie jest w horyzontcie.
warren buffet / 2006-12-03 20:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wygralem udar z Black Deckera !!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaa
charmag / 2006-12-03 20:19 / Bywalec forum
Ty to chyba masz jakis uklad z tymy od debowego ;)
dominik 30 / 2006-12-03 20:14 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
POGRATULOWAĆ! Warren pracuję na hurtowni piwa i u mnie chłopaki co jakiś czas ślą sms-y z dębowego i nic, a jak im powiedziałem że mam takiego netowego znajomego i że tyle już wygrał to aż mi nie wierzyli i pokazywałem im twoje wpisy na forum. Wszyscy mówili że masz farta-pozdro.
warren buffet / 2006-12-03 20:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no powaznie :) 12 razy pisalo zestaw narzedzi ( mam nadzieje ze nie miarki ) a dzis WIERTARKA :)) mam systema ;-)

pytanie jest jedno. czy to nie jest zlodziejska firma i wszystko posle :) ale koledzy z I edycji wszystkie nagrody przyznane dostali, choc troszke czekali :)
dominik 30 / 2006-12-03 21:09 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
chłopaki z firmy nawet dzwonili na infolinię bo nie wierzyli że nie wygrywają mówią sms puszczony o 19:59 z sekundami i d... jeden nawet się zapytał czy aby wygrać to ma puścić sms o 19:30
warren buffet / 2006-12-03 21:13 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
mozna wygrac, naprawde. tylko ja codziennie puszczam po 3 smsy... i czasem wygram a czasem nie. coz zrobic. pic - a potem na odwyk :)
dominik 30 / 2006-12-03 21:24 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
ja po twoich postach wiem że można wygrać, ale wiesz myślą że raz wyślą i wygrana pewna, nawet już mi powiedzieli że skoro nie wygrywaja to nawracają się na tyskie-na zdrowie
warren buffet / 2006-12-03 21:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
;-) tyskie to jedna stajnia z dębowym :) ps. jutro znow ide w podbój melin. mozna jednorazowo znaleźć 10 kapsli :)
dominik 30 / 2006-12-03 21:38 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
dokładnie (mam na myśli jedną stajnie)już przypominam sobie czego ostatnio tychy tak szły bo była jakaś tam promocja ze szklankamino i chłopaki trochę tego nakosili ja jestem ostatnio fanem henika-wiesz inna stajnia, a ona nie cieszy się uznaniem u dystrybutorów
warren buffet / 2006-12-03 21:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
szklanek juz wygralem 6 :-) tylko kapsli z tyskiego na ulicach pełno. i nawet nie pije tyskiego a mam tego pełno. z debowym nie ma tak lekko ;-)

konkursik :) czekam na twoj glos :)
dominik 30 / 2006-12-03 21:44 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
czyżby strategia odnośnie konkursu ja właśnie sobie obejrzałem punktację i nie mam jakiegoś szczególnego faworyta na ten tydzień
warren buffet / 2006-12-03 21:45 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja chyba police. tez nie mam. ostatni tydzien to jedno wielkie pudło :D
dominik 30 / 2006-12-03 21:48 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
chyba jak u większości, myślę że po tym tygodniu to już nie wiele się może zmienić, cały czas się zastanawiam nad PONAREM
warren buffet / 2006-12-03 21:48 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no wiele sie nie zmieni. jeszcze pomysle.
dominik 30 / 2006-12-03 21:51 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
właśnie sobie zerknołem na typowania i zobaczyłem że Jack wytypował BUDOPOL i micoś takiego mówi że ta spółka może mieć w niedługim czasie odpał
Jeck / 2006-12-03 22:05 / "Poławiacz perełek"
:-)

no...jak sie chesz podczepić , to zimny Żywiec, a 10 pkt i tak do mnie :-)
warren buffet / 2006-12-03 22:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
moze ja sie podłącze. ale to wtedy bedzie tylko zimne dębowe mocne :-))
Jeck / 2006-12-03 22:28 / "Poławiacz perełek"
mocne...to muszą byc zamki w drzwiach ;-)
powiedzcie mi jak można pic piwo chrzczone spirytusem...???wczoraj widziałem w sklepie "piwo" Wojak super mocne: ekst. 15.8% alc 9%, prawie jak piwo, prawie robi niewlką różnicę...no comments
warren buffet / 2006-12-03 22:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ooo przepraszam. debowe ma 7 procentów. i smakuje wybornie. wybornie jeszcze smakuje tatra mocne. to z mocnych. reszta to gówna
Jeck / 2006-12-03 22:42 / "Poławiacz perełek"
nie piję, nie znam. Kiedyś tylko jakieś skosztowałem. ale nie ma jak zimny Żywiec (oczywiście opórcz tego z jesieni `96
)
warren buffet / 2006-12-03 21:52 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale czy w tym tygodniu ? ciezko powiedziec.
dominik 30 / 2006-12-03 21:54 / Uznany Gracz Giełdowy - II miejsce w Konkursie giełdowym
wiesz takie to tylko moje przeczucie i tak samo mam z HYPERIONEM i od dłuższego czasu go trzymam
warren buffet / 2006-12-03 21:56 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiec do zobaczenia na typowaniu :-))
Lumpex / 2006-12-03 20:06 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Zobaczymy co się stanie jutro czy w górę czy w dół - z jednej strony każdy oczekuje Mikołaja bo
przecież przez ostatnie lata był 2003 - wig +5,05%, 2004 wig-tele +13,34%, 2005
wig-budownictwo +12,51% co się stanie w tym roku ciekawe, jak branża będzie
najsilniejsza? I co da nam największy zysk w tym miesiącu może budowlanka a może rynek
pierwotny po wyczynach z PP Spray w 2 dni 800 % wszyscy pilnie będą obserwować i
liczyć na ile można je wyciągnąć a w przyszłym tygodniu czekają nas zapisy na PP Dudy
a za 2 tygodnie PP Hutmenu. W tym roku było już szaleństwo na NFI, hutnictwie no to
może nadchodzi era PP???
anna. / 2006-12-03 22:16 / Uznany Gracz Giełdowy
Jest szaleństwo związane z przejęciem firm, ciekawe jak długo to będzie trfało.
topol2 / 2006-12-03 20:00 / Tysiącznik na forum
Chciałem zwrócić uwagę na ważny temat. Mówi się o przewartościowaniu akcji, a nikt nie mówi o ocenie fundamentalnej.Kieruję się głównie analizą techniczną, szczególnie na początku i na końcu hossy, lecz analiza fundamentalna ma dla mnie bardzo duże znaczenie.
Oceniając poziom cenowy i perspektywy, uważam, że akcje są trochę tańsze aniżeli w 2003 r. Akcje rosną, a poziom wskazników jest prawie taki sam, jak w 2003. Niektóre spółki wzrosły nawet 100 razy, a wskazniki poszły w dół. Nie twierdzę, że nie będzie spadków. Uważam że jest wiele firm jest bardzo przewartościowane, lecz jest wiele firm bardzo tanich. A w dłuższym terminie wszystko idzie w kierunku fundamentów i to jest podstawowe prawo rynku. Co o tym myślicie?
warren buffet / 2006-12-03 20:05 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
http://www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1694&Itemid=48
topol2 / 2006-12-03 20:28 / Tysiącznik na forum
Nie mam uprawnień do tej strony.
warren buffet / 2006-12-03 21:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jest darmowa. wklej porzadnie.
slaw / 2006-12-03 19:53 / Uznany Gracz Giełdowy
Longterm te ponad 100% to zysk tym roku wpłaciłem bardzo niewiele w zaadzie ten rok to dla mnie kompletny brak oszczednosci ale to dzieki giełdzie. z fuduszy obligacyjnych mam fundusz bph, skarbiec obligacje, pko obligacji ing obligacji ing gotówkowy seb obligacji - chyba tyle
Longterm / 2006-12-03 20:06 / Mostek Zwyciężymy!
dzięki za odpowiedź slaw. Coraz częściej się zastanawiam co może być alternatywą inwestowania na ciężkie czasy .Ja stawiam na fundusze nieruchomości jako defensywa przed załamaniem giełdy. Mam już sporo bphfizsn. pozdr
slaw / 2006-12-03 20:09 / Uznany Gracz Giełdowy
musze poszperac w tych funduszach nieruchomosci bo glośno sie o nich zrobiło a ja nic takiego nie mam. tylko co sie bedzie działo jak pzrestana drozeć neruchomosci ale to nam cgyba na razie nie grozi.
Longterm / 2006-12-03 20:30 / Mostek Zwyciężymy!
one kupują nieruchomości komercyjne - centra handlowe, biurowce i czerpią zyski z wynajmu a na koniec działania funduszu sprzedają te nieruchomości. myśle że w obecnej sytuacji na naszym rynku ryzyko inwestycji w taki fundusz bliski zeru.
A2 / 2006-12-03 19:45 / Spekulantka
Przeczytalam , ze planujecie spotkanie)) Mam prosbe , wybierzcie miasto , do ktorego dojedziemy autostrada)) Wroclaw tez mi sie podoba. Prosze tylko abyscie wczesniej podali jakas date bo w styczniu zamierzam poleciec na urlop))
warren buffet / 2006-12-03 19:53 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
no, od nas to fruuu do wrocławia :) tylko sennie sie jedzie :)
Lumpex / 2006-12-03 20:03 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
A może Kraków ładnie uroczo kupę knapek i mają autostradę o nr A2 :) tylko Ci z pólnocy Polski nie będą zadowoleni....

Można również wynająć jakiś ośrobek szkoleniowy np. NBP ale to wymaga już organizacji i na chura nie da się tego zorganizować
oll1 / 2006-12-03 22:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Kraków to swietny wybor!!! :)
chris / 2006-12-03 20:48 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
money.pl mogłoby się do tego włączyć, ale z tego co widzę to nici z tego
prędzej zorganizują jakies płatne forum ... a szkoda
Panie DANIELU przyjechalby Pan na spotkanko?????
Pietrucha Pan nielog / 62.29.135.* / 2006-12-03 19:24
Mam konkretne pytanko. Może ktoś mi odpowie?
Przykład: Mam gotówkę na koncie wystarczającą na pokrycie depozytu jednego kontraktu.
Otwieram pozycję a nastepnie zamykam i chcę ją odwrócić od razu więc powinienem dać zlecenie na dwa kontrakty(jeden zamknie pozycję a drugi otworzy nową przeciwną).
Czy mogę tak zrobić mając depozyt na jeden kontrakt, czy muszę mieć depozyt na dwa??
Za odpowiedź z góry dziękuję.
P.S. Redakcja nie chce mi pomóc w odzuskaniu hasła :(
topol2 / 2006-12-03 20:24 / Tysiącznik na forum
Pietrucha, chciałem Ci zwrócić uwagę na taki niuans: jeśli zamkniesz otwartą pozycję i przez to wyzerujesz stan kontraktów, to w tym samym dniu nie będziesz mógł otworzyć kontraktów, gdyż cały depozyt idzie wówczas do rozliczenia po sesji i jest niedostępny. Aby się zabezpieczyć przed tym, musisz złożyć jakieś nierealne zlecenie na 1 chociaż kontrakt, a pózniej zamykać otwarte pozycje.To zlecenie spowoduje, że depozyt będzie utrzymywany i cały czas dostępny.
Pietrucha Pan nielog / 62.29.135.* / 2006-12-03 20:59
Topol2, coś mi się nie zgadza, gdyż otwierałem i zamykałem pozycję kilkakrotnie podczas jednej sesji mając niewiele więcej kasy niż na jeden kontrakt. Odliczali tylko od ręki prowizję a resztę udostępniali do dalszych transakcji. To nie jest teoria, serio.
Mnie chodziło o ten moment kiedy przez ułamek sekundy a może dłużej trwa zlecenie na dwa kontrakty i czy na to potrzeba dwóch depozytów.
Pozdrawiam,
Pietrucha Pan nielog / 62.29.135.* / 2006-12-03 20:59
Topol2, coś mi się nie zgadza, gdyż otwierałem i zamykałem pozycję kilkakrotnie podczas jednej sesji mając niewiele więcej kasy niż na jeden kontrakt. Odliczali tylko od ręki prowizję a resztę udostępniali do dalszych transakcji. To nie jest teoria, serio.
Mnie chodziło o ten moment kiedy przez ułamek sekundy a może dłużej trwa zlecenie na dwa kontrakty i czy na to potrzeba dwóch depozytów.
Pozdrawiam,
topol2 / 2006-12-03 21:12 / Tysiącznik na forum
Widocznie twoje biuro działa wg innych zasad. Ja podaję tylko przypadek kolegi, który reklamował taką sytuację i tak mu wyjaśniono. Ja nie miałem takiego przypadku, gdyż kontrakty kupuję na długie terminy. Na ogół półroczne z rolowaniem pozycji.
Pietrucha Pan nielog / 62.29.135.* / 2006-12-03 21:02
Nie wim dlaczego wrzuciło dwa razy?
warren buffet / 2006-12-03 19:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jesli chcesz 1L odwrocic na 1S musisz poprostu 2S wystawic i zrealizowac. moim zdaniem depozytu styknie. bo suma sumarum dalej bedziesz miał 1 pozycje.
myszka / 2006-12-03 19:47
Witam.
Warren czy mógłbyś mi przesłać te e-booki, które wysyłałeś parę dni temu?
mmsawicka@poczta.onet.pl
snooker / 83.28.212.* / 2006-12-03 19:51
Jeśli można to również podłącze sie do prośby koleżanki. hania102@wp.pl
Fireman / 2006-12-03 20:49 / Bywalec forum
tez bym prosił e-booka ... pst@vp.pl Bylbym bardzo wdzieczny
Pietrucha Pan nielog / 62.29.135.* / 2006-12-03 19:42
Dzięki. Nie pozostaje zatem nic innego jak jutro spróbować...
Pozdrawiam,
do początku nowsze
1 2 3 4 5
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy