Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zbliża się wojna komórek

Zbliża się wojna komórek

Money.pl / 2007-03-12 12:54
Komentarze do wiadomości: Zbliża się wojna komórek .
Wyświetlaj:
ekonom2 / 217.153.241.* / 2007-03-12 15:05
Posiadam telefon komórkowy w sieci, która nie dawno miała w nazwie cztery literki, jednak teraz już nie jestem zadowolny z ich usług (niestety, zawiodłem się). Umowa kończy mi się za rok. Może P4 wymyśli ofertę dla osób takich jak ja??? Fajnie by było...
:-( / 157.158.191.* / 2007-03-12 16:01
tak samo jak Orange i inni zamiast te 250 mln. wydawać na reklame to mogliby obnizyc ceny!! Orange pochłonęło taką kasę na reklamę że ich ceny wzrosły po zmianie nazwy :-(
ooooo7 / 195.116.182.* / 2007-03-12 15:28
nie spodziewalbym sie wiele. to co zaoferowali osobom testujacym telefony nie rokuje nic pozytywnego. no trudno najwyzej beda mieli zwrot 20.000 uzywanych telefonow.
Jarekson / 212.76.50.* / 2007-03-12 18:04
Podobne odczucia.
Telefon (Motorola) bardzo mizerny.
Obsługa wołająca na ty, brak jakiejkolwiek alternatywy dla klienta biznesowego.
testerP4 / 217.17.40.* / 2007-03-12 17:09
A jakie warunki zaproponowano testerom, sam testuje i jestem ciekawy. Choc mnie osobiscie ani kampania reklamowa ani otoczka jaka tworza spece od marketingu wokol PLAY nie odpowiada. Ceny pewnie tez beda nie duzo mniejsze a siec oprze sie na Klientach pokroju /bez ujmy/ Heyah. Ja oddaje fon bo niczym mnie nie urzekli a bloga to i tak sobie moge pisac majac net szerokopasmowy w domu :) Nie widze dla nich wielkiej przyszlosci bo zapomnieli o klientach biznesowych i ludziach wymagajacych biznesowego i powaznego wizerunku firmy. Fajnie wolaja do mnie na TY na infolini, kolezanki :) aha... mnie to kojarzy sie z oparciem telefoni 3 Generacji nie na UMTS tylko na sexie...
pozdr
Mały / 81.18.199.* / 2007-03-12 17:49
Ja też biore udział w testach p4. Niczym mnie nie powalili. Prowadze własną firmę, aktywnie spędzam czas i nie mam czasu na takie p******* jak czaty blogi dzwonki i ikonki. Telefonu używam głównie do dzwonienia i smsowania. Dostałem marną motorolkę z jeszcze bardziej marnym oprogramowaniem. Nie wiem jeszcze czy podpiszę z nimi umowe. Z całą pewnością będzie to zależało od tego czy będą mieli w ofercie telefony noki. Tej puderniczki co dostałem do testowania nie chce nawet gratis :(
derby / 82.139.8.* / 2007-03-12 21:45
jeśli to takie dno to po co uzywasz,oddaj ten sprzęt operatorowi,a najlepiej załóż własna firmą telekomunikcyjną
zzima / 87.206.163.* / 2007-03-12 17:47
To fakt, niczym nas - testerów - nie zaskoczyli. Dali telefon, 150 zł miesięcznie i co? i nic :-) Serwis nadchodzi4.com - totalnie do bani, dla nastolatków, którzy nie mają co zrobić z czasem. Telefony, które nam zaproponowali - ten Samsung jest żałosny pod każdym względem i nie jest wart 450zł - jeśli to będą ich sztandarowe telefony, to powodzenia!
Infolinia nazywa się OK (obsluga klienta) - że niby są ok. Jak tam zadzwonilem i uslyszalem "siema" to sie zastanowiłem czy aby na pewno w dobre miejsce się dodzwoniłem. Zresztą to co zaprezentowali ludzie na spotkaniu dla testerów nie było ani profesjonalne, ani ciekawe, ani śmieszne. Jedyne co z tego zapamiętałem, to to, że się dobrze bawili zeszłego wieczoru i dzisiaj mają kacaaaa - do tego ledwo wstali, żeby nam cokolwiek przedstawić.
życzę im jak najlepiej, ale jeśli dalej to ma tak wyglądać, to szybko upadną.
Robaczek2903 / 83.17.73.* / 2007-03-14 09:05
Masz rację .... a jak ja tam zadzwoniłem a paniena na infolinii do mnie od razu na Ty, to ja do niej na Pani... Nie zorientowała się nawet, gdy ze trzy razy tak mówiłem... Dopiero po mojej uwadze czy zna mój wiek albo mnie osobiście, że tak mówi przeprosiła :D:D:D GIMNAZJUM ....:(

Ja za MOTO w abonamencie nie dam więcej niż 15pln miesięcznie na 2 lata :D:D:D:D
GB / 83.25.65.* / 2007-03-12 12:54
..., która szybko sie skończy ugodowym podziałem rynkowego "tortu". Jak dotąd bywało...
Juliusz / 83.11.214.* / 2007-03-12 17:00
Czyli Netie będą bujać............
p4 / 82.139.8.* / 2007-03-12 19:25
zapraszam na www.playmobile.pl
testerP4 / 217.17.40.* / 2007-03-12 19:33
strona jak dla mnie chyba nie dziala... czytajac opinie wyzej i czytajac swoja widze ze odczucia nasze sa podobne. Co do telefonu to fakt nie przepadalem nigdy za motorola i mysle ze fon to odczucie subiektywne i mnie rowniez nie powalila V na kolana no moze procz sluchawek po B. Ja tam wiem ze najwiecej to chyba Plus zarobi na poczatku a z bajerkami, blogami, gadzetami i innymi odblaskami skoncza po max 0,5 roku bo bez biznesu wizerunku i tylko na "malolatach" nie pojada zbyt dlugo. Oferte to trzeba miec dla wszystkich taka by kazdy sie w niej znalal tu w PLAY znajda sie tylko moze Heyowcy ale pewnie i to nie bo raczej cen nizszych nie dostana... wiec do blogowania nie zdzwonienia rusz...
Gargamela / 83.30.133.* / 2007-03-13 02:40
O tym, że kazdy kto chce wejśc na rynek telekomunikacji w Polsce musi "wejśc w uklad" z cała resztą juz działających na rynku przekonało mnie porównanie pierszej ofertya ACN, operatora, któryz od listopada próbuje w ejśc na rynek telefonii stacjonarnej, z tym co zaproponowano polskim klientom w ostatecznej ofercie. Jesteśmy bezsilnym baranami, których strzyga równo i do golej skóry, przy pełnym gry pozorów aparacie państwowym walczacum ponoc o prawa klientów i konkurencji. Kto nie wierzy nich porówna, co ACN oferuje klinetom na przykład w Szwecji, a co i z jakie ceny zaproponował - pewnie pod presją argumentów monopolu TPSA- na polskim rynku. To samo dziejej się w komórkach, więc o jakiej wojnie mowa...Bjau, baju, choć pociecha jest z tego taka, że jednak jakis ochłap spadnie dla nas - klientów najdroszszych taryf telefonicvznychw Europie.
Daria / 83.18.27.* / 2007-03-13 08:42
No nie spieszyłabym sie tak bardzo ze stawianiem opini na temat ACN. Ktoś chyba źle przedstawił ci ich ofertę bo jak do tej pory ja jeszcze nie spotkałam sie z złą opinią na ich temat. A tak na marginesie czy znasz wszystkie plany taryfowe ACN?Bo chyba nie. A jeśli tak to chyba rzeczywiście ktoś źle przedstawił Ci ich oferte. Jeśli chcesz wiedzieć więcej to chętnie podziele sie informacją na ich temat, bo moim zdaniem ta firma odniesie sukces na Polskim rynku. Chociażby dlatego, że wybrali inny sposób prowadzenia działalności niż inni operatorzy.No i jest to firma z 14 letnią tradycja, działająca na różnych rynkach i ciągle wprowadzająca nowości.Więcej info: daria_mac@go2.pl
neo0192893 / 83.18.98.* / 2007-03-13 10:10
ouuu, i marketing sieciowy sie wlaczyl... budujemy piramidki, budujemy ;)

a w nawiazaniu do glownego watku - poczekalbym na to co P4/Play zaproponuje, opinie testerow sa rozne, start-up'y sa zawsze trudne, szczegiolnie na naszym rynku, a jezeli wejscie P4 sprawi, ze pozostala trojka Era/Plus/Orange obniza ceny i beda musieli zaczac sie starac (na czas jakis chociazby) to i tak fajnie ;) skorzystaja na tym uzytkownicy
Daria / 83.18.27.* / 2007-03-13 21:21
chyba ktos nie jest doinformowany.Akurat marketing bezpośredni nie ma nic wspólnego z piramidą.Piramidy są nielegalne a marketing bezpośredni to jedna z form działalności.To tak na marginesie.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy