Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zbliżamy się do ważnych poziomów

Zbliżamy się do ważnych poziomów

Money.pl / 2009-09-02 13:41
Komentarze do wiadomości: Zbliżamy się do ważnych poziomów.
Wyświetlaj:
rob12 / 83.6.138.* / 2009-09-02 20:56
Stępień ponownie wyciąga upiory z szafy strachu. Kiedy ty z tym skończysz chłopie.
zakLadka / 2009-09-02 13:50 / Bywalec forum

Liczyłem na większe spadki dzisiaj,

nie chwal dnia przed zachodem.moze się jeszcze doczekasz:))
Pilsener / 2009-09-02 13:41 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Liczyłem na większe spadki dzisiaj, no ale nie można mieć wszystkiego - tak silny trend wzrostowy nie zostanie zdławiony pierwszą lepszą korektą, dopóki wyprzedaż nie ma znamion paniki będą chętni, którzy zechcą taniej dokupić akcji.
Dariuszba / 85.221.174.* / 2009-09-02 15:01
Na panikę to chyba jeszcze poczekamy. Zbyt szybko skończyłaby się ta niby korekta.
www.profesjonalnyinwestor.blogspot.com
Chudymakler / 78.16.23.* / 2009-09-02 16:50
Hmm wg mnie to ameryka juz dzisiaj wyjdzie na + i jutro juz koniec korekty ;) To wszystko napedzane jest checia kupienia taniej . Dane ze swiata sa dobre a nawet wiecej ! Nasze PKB wzroslo wiecej od najsmielszych oczekiwan . Obecna wyprz to tylko lekka korekta . Ma na celu wywolanie paniki i spedzenie kursu akcji na nizsze poziomy tak aby mozna bylo wiecej ich dokupic i potem sprzedac na wyzszych poziomach . Nie moze caly czas isc na Polnoc - wtedy nie bylo by zabawy !
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy