Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zbrojenia Polski. MON chce kupić pociski manewrujące Tomahawk

Zbrojenia Polski. MON chce kupić pociski manewrujące Tomahawk

Wyświetlaj:
rezystor / 94.42.189.* / 2015-03-12 11:05
i przez wojnę usa się odbuduje ! a tymi tomahawkami będzie sterował przeszkolony Kraśko ?
PO&PSL razem z komorowskim doprowadzą kraj do ruiny ! chyba takie mieli zadanie >
kicha / 62.108.168.* / 2015-03-12 10:17
Następne pudła z dolarami przyjechały z USA do naszych rządzących, żeby nas wpędzić w wojnę z Rosją. Mamy propagandę prowojenną coraz większą. Potem rząd z prezydentem się ewakuują a my zostaniemy pod obstrzałem rakiet, deptani butami żołnierzy amerykańskich i rosyjskich.
Wacieńka / 178.36.91.* / 2015-03-12 11:01
Ty prowokatorze. Nie nabierzesz nas!
Gustloff / 87.205.37.* / 2015-03-12 10:08
Dawno jakiegoś "powstania" nie było dla wyciągania cudzych kasztanów.Ja bym poprosił o wstępny rachunek kosztów dla Polengebiet konfliktu zbrojnego Rosja - Europa. Chyba jest już business plan.:))) Osobiście ubolewałem bardzo na likwidację Polskich Sił Zbrojnych, bo z wyjątkiem może starych politruków ,taki jeden majorzyna chciał mnie zastrzelić w Chorzowie, :))) mieliśmy kadry w sumie patriotycznie myślące.
manieknwo / 94.254.198.* / 2015-03-12 09:14
Tomahawki powinno sie instalowac na okretach podwodnych i wyposazac je w ladunek jadrowy.
Nie mamy infrastruktury ani na okrety podwodne ani na atomowki.
Chuba ze skorumpoeany nierzad wpadnie na pomysl aby Polska kupila Tomahawki i wyposazyla w nie niemieckie okrety podwodne pozostajace pod niemieckim dowodztwem.
A co nie takie numery w Polsce przechodzily i krzeslowy prezydent podpisze.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-03-12 09:05
przypomina mi się scena z "Potopu" z tekstem Radziwiłła o "wykrawaniu jak największego kawałka sukna". Właśnie PO coś takiego robi- nieważne co będzie po nas, czy Polskę będzie stać na spłatę zadłużenia, co stanie się z Polakami w razie konfliktu nuklearnego na terytorium Polski- ważne żeby ogłosić jak najwięcej przetargów i dostać z nich jak największe łapówki. Potem ewakuacja rodzinki na bezpieczną odległość a wy lemingi róbcie co chcecie. Czy ten Ukrainiec na czele naszego MON naprawdę uważa że jak kupimy już te Tomahawki to Rosja w razie wojny będzie biernie czekać aż wystrzelimy je na Kreml??? Przecież oni nas zmiotą z powierzchni ziemi atomowym uderzeniem prewencyjnym a Ameryka palcem nie ruszy w naszej obronie bo to oznaczałoby wymianę ciosów atomowych i śmierć milionów Amerykanów. A na to z kolei nie pozwolą żydowscy bankierzy- bo kto będzie brał kredyty w ich bankach? Co Rokefelerowi przyjdzie z tego że stanie się absolutnych władcą całej ziemi na Ziemi kiedy będzie to atomowa pustynia?
pit800 / 46.113.224.* / 2015-03-12 08:54
Tylko ciekawe czy znowu nie skończy się na "chceniu" polskiego rządu,i czy aby znowu nie będzie przy okazji jakaś nowa afera?
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-03-12 08:54
Amerykanie już wygrali konflikt ukraiński. Zamówienia na broń z durnego kraju nad Wisłą płyną szerokim strumieniem. Proponuję podnieść VAT do 27%, dochodowy do 50% i katastralny- 5% wartości nieruchomości i za pozyskaną kasę zamówić w stoczniach amerykańskich z 5 lotniskowców. No i jakoś pozbyć się chorych na raka i cukrzycę- ich leczenie za drogo kosztuje a przecież "wróg u bram" ;D
pit800 / 46.113.224.* / 2015-03-12 09:01
poczytaj trochę historii proszę. Bo jak ruskie wejdą, to wyleczą wszystkich nas przy zerowych nakładach na służbę zdrowia!Mają taki wielki szpital co się nazywa Syberia! Nie możliwe? Nie te czasy? Nie takie układy?We wrześniu 1939 r też tak myśleli i mówili.
Bogdann / 83.12.121.* / 2015-03-12 09:13
myślę że znam historię lepiej niż ty. Przez ostatnich 25 lat jakoś nie weszli. Różnie się układało między nami ale ogólnie był to sąsiad przewidywalny. Wiadomo było że jak za bardzo fikniemy to nam wprowadzą czasowo jakieś embargo i nic więcej. Robili na nas ekstra interes sprzedając nam ropę w cenie złota. My mieliśmy rynek zbytu. Tusk i Komorowski twierdzili wszem i wobec że Rosja to nasz przyjaciel. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
mrówka123 / 83.28.116.* / 2015-03-12 08:41
Po kiego grzyba nam broń ofensywna? Mamy kogoś napadać? w czyim imieniu? Przecież z Polski zostanie szkło atomowe w razie konfliktu.. Czy nami rzadzą idioci? Przecież koszt zakupu i utrzymania to potężne sumy...a wiadomo jak zadłuzony jest nasz kraj... czy nasi rządzący to idioci?
Gustloff / 178.37.245.* / 2015-03-12 08:27
No, okręty odegrały w konflikcie jugosłowiańskim i syryjskim ogromną rolę.
7 8 9 10 11 12
na koniec starsze

Najnowsze wpisy