Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zdrojewski: Dziwi nas entuzjazm Prawa i Sprawiedliwości

Zdrojewski: Dziwi nas entuzjazm Prawa i Sprawiedliwości

Wyświetlaj:
Aborygen / 83.21.224.* / 2007-08-22 22:09
Ktoś tu napisał, że nie zyczy sobie ograniczania prawa i jeśli on wyborca chce, to i tak będzie głosował na przestępcę. O dziwo, ja się z nim zgadzam, ale pod jednym warunkiem, ze na liście wyborczej albo w propagandzie wyborczej, taka pani Begerowa, poda, że jest oszustką i na liście wyborczej znalazła się dzieki martwym duszom, chcę również wiedzieć jakie ma wykształcenie - ale uczciwie, bez dotychczasowego kłamstwa. Nie jest mi obojętna wiedza do jakiej partii kandydat należał i gdzie do tej pory pracował, abym nie głosował na kogoś kto tak jak Tusk, przed kierowaniem partią, zajmował się myciem okien i malowaniem kominów. Również, jeśli już mówimy o Tusku, skąd się wywodzi, kim byli jego rodzice i wcale nie będzie mi przeszkadzało jeśli otwarcie stwierdzi swoje sympatie pro niemieckie. Nie będzie mi również przszkadzało jesli Pan Geremek otwarcie powie, ze jest synem rabina, a Kwaśniewski poda, że jego ojciec nazywał się Stolcman i za radą NKWD przyjął, bardziej swojskie, nazwisko, ale on, już Kwaśniewski, odciana się od tego co robił jego tatuś.
Do tej pory, jesteśmy jak niewidomi. Nie wiemy nic o kandydatach. Kiedyś,, komitet wyborczy jednego z kandydatów na posła, brygadzisty portowego, zbierał, na ulicy stosowną ilość podpisów. Zatrzymano mnie i zaproponowano podpis, udając, że nie znam tego pana zapytałem: kim jest ten pan Józef? Dostałem odpowiedż, ze jest technikiem pracującym w Dziale Eksploatacji. Znając tego pana, że jest robotnikiem - brygadzistą z podstawowym wykształceniem, powiedziałem tym ludziom:
gdybyście nie kłamali złożyłbym swój podpis, ale znam tego człowieka, więc wiem, ze i wy kłamiecie. W tamtej kadencji, ten człowiek został posłem, nigdy nie słyszałem jego wypowiedzi, bo mówić nie umiał, ale śledząc jego losy wiedziałem, że był w komisji morskiej - pożal się boże, fachowiec od worków z cementem.
Podsumowując, jeśli będę miał uczciwą informację o kandydacie, to również zagłosuję na przstępcę, który np
odpokutował swoją winę, ale w tej chwili, na 460 posłów,
jak obserwuję, 3/4 to przestępcy różnego radzju, którzy nie przyznają się do tego kim są. Tak jak to robią żydzi, zrozumieć nie jestem w stanie dlaczego wypierają się swego pochodzenia i zmieniają nazwiska, a taka czynność już stwarza złe domysły.
historyk / 83.5.160.* / 2007-08-23 12:52
nie będziesz tego wiedział biedny człowieku gdyż tacy posłowie są potrzebni sferą gospodarczym łatwo ich przekonać do głosowania w interesach których nie rozumieją, w każdym sejmie będą tacy inaczej nie powstałoby wiele fortun, wystarczy obserwuj dokładnie przez cała kadencje takich posłów jak głosują i zrób zestawienie tylko spokojnie gdyż możesz przeżyć szok
wybiórca / 83.10.126.* / 2007-08-21 18:33
Przypominam, że np. pan poseł Łyżwiński w dalszym ciągu pozostaje niekarany. Ergo, żada ustawą nie zadeklaruje się, że poslami nie zostaną zboczeńcy, bandziory, jełopy, idioci, osoby z niepełnym wykształceniem podstawowym [albo średnim pielęgniarskim ], stanowiący jednocześnie rezerwuar [:)))] kadr do rady ministrów. Tylko okręgi jednomandatowe zapewnią poprawę jakości klasy panującej
quraq / 83.5.110.* / 2007-08-21 18:22
Pozbawia bowiem reprezentacji parlamentarnej sporego odłamu polskiego społeczeństwa.
outlook / 2007-08-21 17:54
Ale tak ogólnie rzecz ujmująć to stan zdrowia pacjenta uległ znacznej poprawie.
zmartwiony / 83.24.225.* / 2007-08-21 17:46
razi w SB-poczucie wrażliwości?
Byś / 83.26.209.* / 2007-08-21 19:28
A od kiedy w PIS-ie mają jakiekolwiek poczucie wrażliwości.
MN2 / 80.51.231.* / 2007-08-21 16:19
Ale dałeś do pieca.
Tylko jakoś tych 700 mld trudno mi sie doliczyć. Pewnie nie jesteś ani ksiegowym, ani inżynierem.
suweren / 79.187.37.* / 2007-08-21 10:13
natomiast panie Zdrojewski ja tez jestem zdziwiony dlaczego miasto Warszawa chce z naszych I T I , która jest właścicielem Legii, nowy stadion ? Wykorzystując gorączkę EURO chcecie dać kolejny prezent aby mieć wiekie okno w TVN w czasie nadchodzącej kampanii wyborczej. Parę miesięcy temu było głośno o działce wartej miliony złotych, sprezentowanej żonie właściciela ITI, przez Onyszkiewicza na jej klinikę medycznę. Jak zwykle nic, schował sie Onyszkiewicz za plecy Olejniczaka a teraz już wali z pierwszej linii. Komorowski znał sprawę protestów Szefa Sztabu WP w sprawie tej darowizny ale co tam, trzeba dobrze żyć z TVNem.
gapa5 / 83.23.118.* / 2007-08-21 23:49
suweren ty 'wiedzmo' nie uwłaczając,a co pisiaki z tym zrobiły.
Cspostrzegawczy / 2007-08-21 09:49 / Tysiącznik na forum
Jestem przeciwny ograniczaniu mojego prawa wyboru.
Jeśli będę chciał, to mogę zagłosować na przestępcę i to tylko mój wybór. Ważne by o tym WIEDZIEĆ i w oficjalnej liście kandydatów powinno być podane oprócz nazwiska , zawodu i wieku także to czy i za co osoba była karana.
Jestem pewien, że żaden kryminalista wtedy nie przejdzie, a uniknie się prowokacji mającej administracyjnie wyłączyć niektórych nieprzychylnych kandydatów.
tomix / 89.171.88.* / 2007-08-21 11:27
Mylisz demokrację z " demokracją szlachecką"...chyba
tomix / 89.171.88.* / 2007-08-21 11:22
......a skąd ta pewność się bierze, że kryminaliści nie przejdą...Ty możesz uważać , że ten kryminalista jest dobry a ktoś inny że jednak ten drugi :)
Cspostrzegawczy / 2007-08-21 13:44 / Tysiącznik na forum
wierzę w mądrość wyborców, ale jeśli przejdzie to widocznie miał takie zasługi, że winy jego były nieistotne, a amninistracyjne ograniczanie demokracji nie powinno być celem pierwszej nowelizacji konstytucji.
outlook / 2007-08-21 18:17
Przykro mi, ale z tą " mądrością wyborców" to bez zbytniej przesady. Coś nam ostatnio szwankuje ta zbiorowa "mądrość narodu " i nie tylko nam. Wszak niejaki p.Hitler wygrał demokratyczne wybory, a i p. Łukaszenka również. Ludzie kochają "kandydatów" , co to z nich zrobią "młodych, zdrowych i bogatych" - a niestety im niższy poziom tym łatwiej "kandydatom".
nijaki / 62.40.81.* / 2007-08-23 01:54
popieram to stwierdzenie -
Wyborca / 80.53.15.* / 2007-08-21 09:14
Gdyby nie prywatyzacje i Unia Europejska to dzis bylibysmy takim krajem jak BIALORUS.
pluto / 79.187.37.* / 2007-08-21 09:11
wraca Lewandowski ze swoim programem prywatyzaqcji !
UWAGA
MN2 / 80.51.231.* / 2007-08-21 09:46
A ty pracujesz na państwowym czy u prywatnego?
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-21 09:26
wlasnie ze nie wraca, a szkoda. Im mniej panstwowego, tym mniej posadek dla kolesi.
pak / 84.234.0.* / 2007-08-21 09:47
Nie rozumiesz KAP, że kolesie wtedy się uwłaszczają i jest kapitalizm państwowy czyli totalitaryzm gospodarczy i nie tylko zwany republiką bananową?
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-21 12:16
jasne, najmniej sie uwlaszczali za komuny. wszystko bylo panstwowe. Idac dalej tym tokiem rozumowania najmniej uwlaszczajacym sie krajem jest Korea Polnocna. Gratuluje.
pak / 84.234.0.* / 2007-08-21 13:13
Dalej nic KIAP nie rozumiesz, Jak komuniści kolaborujący z okupantem sowieckim mogą być dopuszczeni do rozkradania (prywatyzacji) majątku narodowego! Komuniści, którzy za pomocą zbrodni stają się kapitalistami. To doprawdy przerasta nawet Mrożka.
outlook / 2007-08-21 18:48
Zapomniałeś Waść , że w pierwszej kolejności powinniśmy "rozliczyć" imperialistów amerykańskich bo to oni nas "wkolaborowali" w tę komunę. Miast podniecać się komunistami , co to za pomocą zbrodni !!!!???????? stają się kapitalistami , polecam parę książek do historii i zrobi się jaśniej, a dla większej "spokojności" kilka lektur z zakresu podstaw [ a i historii też ] ekonomii.
Aborygen / 83.21.224.* / 2007-08-22 23:32
outlook, nie doradzaj nikomu czytanie ksiązek,skoro sam niewiele ich przeczytałeś. Udajesz mądrego, bardzo nietrafnie używając określenia wkolaborowali. Rozliczenie zwycięskiej koalicji za sprzedanie nas moskalom nie jest możliwe, zaś
rozliczenie żydokomuny, która roztrfoniła majątek narodowy, powinien być naszym obowiązkiem. Rozliczenie Lewandowskich i Kaczmarków, którzy pozbywali się, za łapówy, nasze fabryki z argumentem, ze sprzedają za tyle, za ile ktoś chce kupić, musi kiedyś nastąpić. To była sprzedaż tylko dla sprzedania, tylko dla poozbycia się kłopotu, bo do władzy dorwali się tumani pokroju Wałęsy, którzy nie umieli niczym kierować, ale umieli brać łapówki.
I dziś, będąc kiedyś dziadami, organizują przyjęcia imieninowe dla tysiąca osób, natomiast inni mając w Zachodnich bankach pieniądze gwiżdżą na wszystko.
To ty, outlook, poczytaj trochę, a jeśli nie umiesz po pooglądaj świat wokół siebie - no chyba, że też jesteś złodziejem, któremu nie w smak rozliczanie.
KAP / 162.27.160.* / 2007-08-21 13:57
kazda prywatyzacja to ryzyko zew z nieprawidlowosciami. alternatywa jet 100% panstwa = Korea Polnocna lub stara dobra Albania albo Kampucza - tam komunisci byli wlasnegop chowu. Wiec albo dzialac dla usprawnienia albo robic nic i wytykac kazdy blad. Obecna ekipa jest z tych narzekajaco recenzujacych. Zauwazam ze ty tez. Zapraszam pod budke z piwem. tam takich jest na peczki. Wszyscy mowia ze zostali oszukani przez panstwo, zone, pracodawce, policjanta, sedziego, lekarza, sasiada, sasiadke, urzednika,..., ze wszedzie kradna wiec trzeba zapalic i sie napic. To jest wspanialy fundament nowej moralnej IV RP.
Zdzich / 2007-08-21 19:57 / Bywalec forum
Dobrze dałeś czadu i jeszcze jedno czy któryś z tych piszących coś zrobił dla siebie nie mówiąc, że dla sąsiada, kolegi, na pewno nic a szczekać potrafi jak burek sołtysa
pak / 84.234.0.* / 2007-08-21 18:16
Komunę trzeba rozliczyć KAP z okresu od 17 09 1945 do 1989roku. Natomiast szczególnie należy rozliczyć komunę i żydokomunę z okresu od 1989 do teraz. Następnie można budować kapitalizm. Nigdy odwrotnie bo wtedy wlewasz wodę do kwasu i ambaras gotowy. Wysrarczy rozejrzeć się dookoła.
outlook / 2007-08-21 18:41
Racja. Ale komunę to proponuję zacząć od Waryńskiego , a o żydokomunie to zapewne coś bliższego dowiem się u wielebnego ojca dyrektora ?
pak / 84.234.0.* / 2007-08-21 18:52
Nie udawaj durnia outlook, chyba, że jesteś z tych co to o Katyń Niemców posądzali.
pak / 84.234.0.* / 2007-08-21 18:18
Sorry, ma być od 17.09.1939r.
MN2 / 80.51.231.* / 2007-08-21 10:03
Wierzysz w świat bez przemocy i rządy bez złodziei. A przecież złodzieje zarabiają na prywatyzacji mniej niż na upaństwowieniu, a przemoc podczas upaństwawiania jest większa niż podczas prywatyzacji.

Najnowsze wpisy