Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zdzisław Kręcina na głowę pobije prezesa PiS

Zdzisław Kręcina na głowę pobije prezesa PiS

Wyświetlaj:
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-27 09:12
Panie POredaktor - dwa dni temu premier Rosji a byly prezydent podpisał dekret wg. kórego ceny gazu z Rosji do Polski wzrosnąc maja o prawioe 100 dloarów na tonie (około 130%). To wszystko uderzy w tych najbiedniejszych Polaków jeżdżących na gazie. Wiadomośc o tym tylko na Salonie 24 gdzieś tam i na niezależnej. n WP.pl wciąż słub oleńki Skawoszonej, w TV wywiady Olejnik na temat śłyubu Oleńki skwaszonej, na Monej zero o tym , tylko o Kaczyńskim. Napisałby Pan coś o tej sprawie, zainteresował się co teraz Tuskowy rząd zrobi

-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
pomo dore / 2012-09-27 10:40 / Tysiącznik na forum
własnie sobie o tej podwyżce doczytałem na Onecie- szlag człowieka trafia
pomo dore / 2012-09-27 07:50 / Tysiącznik na forum
proponuje tematy następnych artykułów:
" PIS a wydobycie rud żelaza na Księzycu"
" Kaczyński z problem braku powierza w lewym kole autobusu PKS w Boćkach Wielkich", " PIS blokuje założenie bazy wydobywczej na Alfa Centauri" "Kaczyński znowu mruga lewym okiem z czestotliwością 6 mrugnięc na minutę- czy to prowokacja?" " Kaczyński destabilizuje gospodarkę- kupił 2 kilo cukru. Możliwa gwałtowna zwyżka cen" itp itd. będzie miał pan prace na dłuuuugoe lata panie "redaktorze"
jam to ekonomista / 2012-09-27 08:04 / Bywalec forum
dajesz się robić w bambuko jak i pozostali. Za pewne redakcja ma polewę jak wielu takich jak ty narzeka na treść artykułów a mimo to wchodzi tutaj nawet częściej bo więcej wtedy można się na forum poobrażać.
Najlepszym wyjściem byłby bojkto, jeśli nie strony, to chociaż rubryki komentarze. Jak spadną wejścia to może i treść się zmieni.
Ale póki co zasada jest taka, że jak jest coś bardziej konkretnego napisane, to wpisów na forum (i tym samym pewnie wejść) niewiele, a jak się walnie w tytule coś z PISem to od razu zjawia się cała chmara głodnych krwi forumowiczów.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-27 09:18
Nie daje sie robić w bambuko - ci dziennikarze tak myśla i sa o tym przekonani. Są osrani na samą myśl o Kaczyńskim przy władzy. To sa artykuły skierowane własnie dla takich jak ty i tacy jak ty własnie dali zrobić siebie w bambuko - widać to po waszych wyPOwiedziach. A teraz zaintersuj się sukienkami Oli Kwaśniewskiej (nawet Olejnik z POdziwu wysc nie może) albo problemami Figur - tutaj Lis sie udziela za terapeutę.
POredkatorzy maja POelektorat za idiotów skończonych, a sądząc po wyborze na swego prezydenta ułoma intelektualnego, maja oni w 130 % rację. Temu nie możesz nijak zaprzeczyć.
jam to ekonomista / 2012-09-27 09:28 / Bywalec forum

Nie daje sie robić w bambuko

hehe dajesz i nawet o tym nie wiesz, to jest żałosne, bo napędzasz kabzę tym dziennikarzom, dzięki twoim wejściom tutaj.

To sa artykuły skierowane własnie dla takich jak ty i tacy jak ty własnie dali zrobić siebie w bambuko - widać to po waszych wyPOwiedziach.

chyba po twoich, wszak o oleńce nikt tyle nie pisze co ty, niemal w każdym poście musisz o tym pisać - jakies problemy emocjonalne masz? Właściwie nie odpowiadaj bo odpowiedź znam.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-09-27 09:49

hehe dajesz i nawet o tym nie wiesz, to jest żałosne, bo napędzasz kabzę tym dziennikarzom, dzięki twoim wejściom tutaj.

- bo robactwo i gnoi trzeba tępić! Trzeba tępić i rozgniatać, bo gdy się rozmnoży to ci do zupy nawali i w końcu z domu wygna. Dlatego mam nadzieję, że mój komentarz otworzy niektórym oczęta albo da jakis impuls do przemysłenia spraw z innego punktu widzenia. Ciebie to oczywiście już nie dotyczy - Kaczyński diabeł i oszołom, a tusk święty i ekspert od wszystkiego - mózg ugotowany i koniec.

jakies problemy emocjonalne masz

Mam problemy z żoładkiem - otwieram trzy najwieksze portale internetowe i widzę Oleńkę i okrągła mordę niedoszłego magistra, przypadkiem rzucam okiem na TV - widzę to samo. Nawe na Money (!!) mam ślub Oleńki. I RZYGAC mi się chce!! Rozumiesz mój problem? A POelektorat to tylko "ochy i achy" na to (na własne oczy to widziałem kilka razy)i reszta nieważna. POziom prezydencki utzrymyawny cały czas ....
jam to ekonomista / 2012-09-27 10:03 / Bywalec forum

Ciebie to oczywiście już nie dotyczy - Kaczyński diabeł i oszołom, a tusk święty i ekspert od wszystkiego - mózg ugotowany i koniec.

znowu kłamiesz i manipulujesz? Widzę że sam należysz do tego robactwa, które trzeba tępić. Nie może być tak, że takie kłamliwe oszołomy jak ty mogą sobie mówić co im pasuje, niezależnie czy to prawda czy kłamstwo.

Mam problemy z żoładkiem - otwieram trzy najwieksze portale internetowe i widzę Oleńkę i okrągła mordę niedoszłego magistra, przypadkiem rzucam okiem na TV - widzę to samo. Nawe na Money (!!) mam ślub Oleńki. I RZYGAC mi się chce!! Rozumiesz mój problem?

mnie takie rzeczy nie interesują więc nie wchodzę tam. Ale skoro ktoś na to wchodzi to autorzy widzą, że da się na tym dobrze zarobić - proste! Nie podoba ci się onet, money itp. - nie wchodź, zostań przy salonie czy czymś tam. A tak to wejdziesz i dzięki swoim wpisom wygenerujesz jeszcze sporo wejść na te strony a ich właściciele bardziej się ucieszą.
pomo dore / 2012-09-27 08:16 / Tysiącznik na forum
jestem na etapie załatwiania sobie dostępu do bankier.pl ale musze chyba zrobic loda naszemu informatykowi ;(
jam to ekonomista / 2012-09-27 08:26 / Bywalec forum
tam już nie ma takiego ruchu na forum, no chyba że na forum giełdowym przy konkretnych spółkach to tam można sobie poużywać ;)
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy