Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zelmer dogadał się z bankiem ws opcji

Zelmer dogadał się z bankiem ws opcji

Money.pl / 2009-02-21 11:53
Komentarze do wiadomości: Zelmer dogadał się z bankiem ws opcji.
Wyświetlaj:
darkowo / 2009-02-21 20:29
Opcje walutowe to "zasługa" Lecha K. Lech K w 2008r nie podpisał ustawy która uchroniłaby Polskę przed negatywnym wpływem opcji walutowych. Dziś Polacy i firmy Polski odczuwają skutki działalności PiSowskiego Lecha K., straty zawinione przez PiSowskiego Lecha K. wyniosły wiele miliardów złotych Zadłużanie Polski i drukowanie pieniądza jak w Zimbabwe, oto Recepta PiSokomuszków na Kryzys. Zadłużenie Polski gdy PiS oddawał władzę przekroczyło 500 mld zł! (prawie 600mld przy uwzględnieniu całego zadłużenia sektora publicznego). Narastające długi uderzają w możliwości rozwoju Naszej Ojczyzny. To PiSowski Lech K jest dziś Głową Państwa. Wszędzie to podkreśla, że to on jest najważniejszy w Polsce, że to on ma tu najwięcej do powiedzenia. Skoro tak, to ponosi największą odpowiedzialność. A z pewnością blokuje Naprawę Finansów Polski. Zawetował już kilkanaście ustaw. Takie ustawy jak komunalizacja szpitali (ograniczenie permanentnego zadłużania się państwowej służby zdrowia), ograniczenie wcześniejszych emerytur czy ustawa o rentach, będące częścią Naprawy Finansów Polski zostały zablokowane przez PiSowskiego Lecha K. Więc nie rządzi? Blokując tyle najważniejszych rozwiązań PO, PiSowski Lech K bierze odpowiedzialność za obecną sytuację, za brak zmian korzystnych dla Polaków.
sceptyk / 2009-02-23 13:20 / Tysiącznik na forum
Lech K. odpowiada też za tajfuny, koklusz i trzęsienia ziemi.
Osobiście wytwarza, rozwija i wysyła w świat.
scorpion1 / 195.38.12.* / 2009-02-23 08:14
Co ty baranie bredzisz, dług Polski nie urósł ot tak hoc za rządów prezydenta tylko w czasie poszczególnych rządów komuszych (mniej lub bardziej) od 89r. To prezydent jest odpowiedzialny za finanse państwa czy rząd, walnij sie w łeb!
xxxxl / 83.10.212.* / 2009-02-22 16:50
no to bank "dogadał" się z Zelmerem

w ten sposób
że ta firma istnieje juz tylko na papierze
MADOFF / 2009-02-21 21:19
do tego wszyskiego zapewne ściska kciuki aby kryzys był jak najwiekszy,strajki,niezadowolenie społeczne zmiecie Donka a On jako obrońca ludu, zasiądzie ponownie na tronie.
mZawiedziony / 83.242.73.* / 2009-02-21 11:53
BRE odbja sobie na klientach indywidualnych. Nie obniżył oprocentowania na kredytach w CHF jest ich ok 20 000 osób. Każdego rocznie tnie średnio po 3000 PLN czyli 60 000 000 PLN w skali roku. Na szczśście UOKiK zajął się tym. Zarząd mBanku i Multibanku mam nadzieję odpowie za to, a całość odbije się na BRE. Mam wpływ na ok 70 rachunków w mBanku. Zostaną zlikwidowane.
sceptyk / 2009-02-23 13:21 / Tysiącznik na forum
To się nazywa "wyleszczanie"
radsz / 2009-02-21 12:04 / portfel
Witam,

Mam rachunek w Multibanku. Do tej pory wydawalo mi sie ze jest to naprawde dobry bank. Im wiecej czytam tym wiecej mnie to denerwuje. Czy ktos zna inny bank o rownie szerokiej ofercie? (kupowanie funduszy bez oplat, bilansowanie kredytu oszczednosciami, ...). Jesli znajde taki bank bardzo mozliwe ze tez zlikwiduje rachunek. Trzeba naprawde sie zebrac i pokazac ze robienie z ludzi idiotow nie poplaca.

pozdrowienia,
Radek
aaa4 / 83.7.126.* / 2009-02-22 21:55
Nikt z nikogo ni robi idioty. Idiotą albo się jest z urodzenia, albo się nie jest. Można tylko wykorzystywać idiotów po prostu istniejących, robić się ich nie da.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy