Forum Forum prawneZmiany w prawie

zerwanie umowy z nordea

zerwanie umowy z nordea

kasi3k / 2009-07-17 18:02
Mam 19 lat, jestem po liceum ogólnokształcącym, chcę studiować zaocznie i od trzech dni jestem stażystką w pewnej firmie. wczoraj przyszedł do mnie pewnie pan, który stwierdził, że wysłali go z urzędu... w kązdym razie, nigdy w życiu nie podpisywałam takich umów, a słyszałam, że dla stażystów fundusz emerytalny jest losowany. przyszłam do domu, porozmawiałam z rodzicami i wyszło na to, że niepotrzebnie podpisałam tą umowę. Znajome z pracy stwierdziły, że któreś prawo konsumenta mówi o tym, że można zerwać umowę, do 10 dni od jej podpisania, czy coś w tym stylu...
nie wiem dokładnie o co chodzi, więc tu piszę...
Umowę z Nordea podpisywałam w tej firmie.
Jest możliwość zerwania umowy bez pokrywania jakichkolwiek kosztów ?
Wyświetlaj:
kkarina / 193.111.236.* / 2009-07-21 14:21
w każdym momencie fundusz emerytalny można zmienić, tylko pytanie czy to faktycznie byl zły wybór?
kasi3k / 2009-07-21 15:51
tak, ale umowe mam na dwa lata. pod umową jest napisane, ze w razie zerwania umowy musze im zaplacic 160 zl jak sie nie myle. a ja chcialabym sie dowiedziec czy mozna to zrobic bez takich kosztow...

hmm. a sadzisz ze to dobry wybor? toche sie nasluchalam o noredi...
alcia19 / 87.96.17.* / 2009-08-11 19:38
Ja znalazlam sie dokladnie w takiej samej sytuacji... tez mam 19 lat i niedawno rozpoczelam staz... teraz tez kombinuje jak zerwac ta umowe

Najnowsze wpisy