Forum Polityka, aktualnościKraj

Zespoły satanistyczne - Raport

Zespoły satanistyczne - Raport

Money.pl / 2007-11-03 14:13
Komentarze do wiadomości: Zespoły satanistyczne - Raport.
Wyświetlaj:
.............. / 83.9.167.* / 2013-02-26 17:13
Szatan w muzyce?

Profesor Simone Morabito należy do najwybitniejszych włoskich psychiatrów. Został nominowany do Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny przez Instytut Naukowy w Paryżu. W swojej książce Psichiatra all'inferno pisze między innymi o wpływie satanistycznej muzyki rockowej na psychikę człowieka.
Od przeszło 30 lat prof. Morabito zajmuje się badaniami naukowymi zarówno w dziedzinie psychiatrii, jak i chorób wewnętrznych. Przychodzą do niego młodzi ludzie z prośbą o pomoc i leczenie. Wielu z nich było niegdyś wspaniałymi uczniami, ale w pewnym momencie ich życia nastąpiło u nich duchowe i psychiczne załamanie. Stracili chęć do życia, pracy i nauki, ich wola została osłabiona, a inteligencja przytępiona; stali się znerwicowani, przygnębieni, zarażeni pesymizmem i brakiem wiary w siebie. Nie mają żadnej inicjatywy, są niezdecydowani, szybko się męcząi nie sązdolni do podjęcia codziennego trudu nauki czy pracy. Morabito odkrył, że kryzys w ich życiu rozpoczął się w chwili, gdy regularnie zaczęli uczęszczać na dyskoteki i na okrągło słuchać ciężkiej muzyki rockowej, która zawiera treści satanistyczne.

Profesor stwierdza, że muzyka jest narzędziem komunikacji zdolnym do kształtowania myślenia, zachowań i postaw osób, które jej słuchają. Przekazuje ona do ludzkiej podświadomości nowe idee, które człowiek przyjmuje za swoje, nie zdając sobie sprawy z tego, jak bardzo są one szkodliwe i niebezpieczne. Muzyka o treściach antychrześcijańskich i satanistycznych niszczy w człowieku instynkt samozachowawczy, który jest niezbędny do normalnego życia. Treści wielu piosenek, takich jak np. Highway to heli (Autostrada do piekła), Die young, die pretty (Umrzyj młodo, umrzyj piękny), Destroy yourself (Zniszcz siebie), The suicide solution {Rozwieraniem jest samobójstwo), jawnie zachęcają do popełnienia samobójstwa, do oddania się na służbę szatanowi. Nic dziwnego, że u ludzi słuchających takiej muzyki myśl o samobójstwie staje się czymś obsesyjnym. "Dla nas, psychiatrów - pisze Morabito - [muzyka rockowa o satanistycznych treściach - dop. ks. M.P.] jest jak śmiercionośna trucizna, która działa powoli i skutecznie. W naszych czasopismach medycznych czytamy, że w ostatnich latach w USA 5000 młodych ludzi odebrało sobie życie. Jestem pewien, że jedną z najważniejszych przyczyn tych samobójstw była zachęcająca do odebrania sobie życia satanistyczna muzyka rockowa".

Morabito stwierdza, że naukowego wyjaśnienia śmiertelnych efektów takiej muzyki trzeba szukać na poziomie ludzkiej podświadomości. Chodzi o to, że jeśli umysł człowieka odbierze jakąś ideę poniżej progu słyszalności, przyjmuje ją tak, jakby pochodziła z jego osobowego ja. Demon doskonale zna to psychologiczne prawo i dlatego wykorzystuje je w zwodzeniu i w sprowadzaniu ludzi na manowce. W swej istocie każda szatańska pokusa jest przekazywana w bardzo ponętnej formie również na poziomie ludzkiej podświadomości, a jeżeli człowiek uwierzy złym sugestiom i im ulegnie, wówczas dochodzi do popełnienia grzechu, który dokonuje straszliwych zniszczeń w sferze duchowej człowieka oraz w jego relacjach z Bogiem i innymi ludźmi.

Wiele piosenek rockowych zatruwa naturalną ludzką podświadomość, doprowadzając do pomieszania pewnych podświadomych myśli oraz rytmów, które niszczą osobowe ja i duszę człowieka. Profesor Morabito podkreśla, że osoba ludzka tylko wtedy jest wolna, gdy ma autonomię myślenia, działania, pragnienia i miłowania. Natomiast treści, które przekazują utwory satanistyczne, prowadzą do zniszczenia autonomii osoby i zniewolenia jej przez siły zła. Na przykład w piosence Stairway to heaven zawarty jest przekaz, że to szatan jest bogiem i to on zbawia; w utworze Hot Summer Night wyrażone jest pragnienie naśladowania szatana. I nawet gdy ktoś nie wierzy w istnienie Złego, a słucha tego rodzaju muzyki, to wtedy negatywne treści w niej zawarte kodują się w jego podświadomości, zachęcając go do nienawiści Boga i innych ludzi, do zabójstw, rozwiązłości, prostytucji, kradzieży, samobójstwa... Jeżeli człowiek dobrowolnie odda się pod panowanie sił zła, w jego życiu zaczyna się koszmar zniewolenia przez szatana.

Jedna z pacjentek dra Morabita, która doświadczyła najcięższego rodzaju opętania, wyznała, że to jej straszne nieszczęście rozpoczęło się na dyskotece. Kobieta owa została uwolniona z tej przerażającej niewoli dopiero po czterech latach niewypowiedzianych cierpień, poddaniu się około stu egzorcyzmom, po regularnej spowiedzi, codziennej modlitwie i Eucharystii. Młodzież często jest nieświadoma tego, że twórcami muzyki techno są sataniści i że wiele zespołów śpiewa satanistyczne teksty. W życiu wielu młodych ludzi, którzy dali się zwabić i regularnie chodzą na dyskoteki, gdzie grana jest muzyka satanistyczna, rozpoczął się duchowy koszmar zniewolenia przez złe moce. Obok satanistycznych, negatywnych treści, które są wielkim zagrożeniem dla życia duchowego, w dyskotekach jest niszczona również psych
muah / 86.151.26.* / 2012-08-06 11:30
buehehe manson jako wyznawca szatana! niech sobie pan nowak wygugluje jego teksty i przelozy u pani nauczycielki angielskiego. a co z cradle of filth?przecie ten facet brzmi jak zlo wcielone! haha. dziwi mnie ze nikt nie tepi golych dup w teledyskach hip hopowcow

\m/
DPMS / 217.113.228.* / 2012-07-26 02:33
A gdzie jest Venom?
raven31009 / 178.36.237.* / 2012-07-16 22:11
No niestety brakuje mi na tej liście jeszcze kilku wybitnych wykonawców
To / 77.115.17.* / 2012-06-17 11:13
Nie, no kurcze Marylin Manson to przecież chrześcijański zespół! :D no co wy, nie wiecie?
misiak1990 / 91.149.210.* / 2012-02-29 14:08
Hahahaha zaraz się posikam ze śmiechu. Jeśli kapela Marilyn Manson propaguje przypisany im od samego początku przez ludzi satanizm, to ja jestem papież Benedykt XVI. Najpierw zainteresuj się całą twórczością artysty, a potem dopiero oceniaj. To że ktoś faktycznie wygląda mrocznie (bo taki ma immage i pomysł na siebie) nie oznacza że nawołuje do satanizmu. Tak samo cytaty z tekstów piosenek wyrwane z kontekstu nie świadczą o niczym... Przeczytaj i zinterpretuj tekst i dopiero potem oceniaj. Bo może artysta nie uderza w Boga tylko w Ciebie... Ludzie są opętani jakimiś średniowiecznymi zabobonami. Przypominam, że mamy XXI wiek i swobodę wyrażania siebie. A już największymi hipokrytami są Ci, którzy chodzą co niedzielę do kościoła (myśląc że są święci), a wychodząc za jego bramy, łamią połowę przykazań i stają się bestiami a nie ludźmi. Tak samo jak zbierałem pieniądze na WOŚP. Wiecie ilu ludzi wręcz mnie przepędzało i wyzywało od najgorszych?? Krzyczeli, że zbieram na tego "SZATANISTE" i że lepiej do Caritas dać pieniądze... Raz nawet pewna starsza pani (z 70 lat albo więcej) w moherowym berecie zaczęła mnie odpychać, krzycząc wysoce niestosowne zwroty. Właśnie tacy ludzie wyrażają sprzeciw wszystkiemu co odmienne i dla takich ludzi (żeby im się przypodobać) tworzy się takie listy... Gdybym był artystą typu Marilyn Manson na pewno wytoczyłbym sprawę sądową dla autora takiej listy. on tego nie zrobi bo dzięki takim listą jest właśnie popularny :) I błędne kolo się zamyka :) Pozdrawiam.
eggo800 / 89.75.116.* / 2013-02-14 15:27
Tak jak bronisz MM że każdy ma prawo do wypowiadanie własego zdania, taka samo ta staruszka do tego miala prawo. Way? tak jest że gdy chrześcijanie chcą wypowiedzieć sprzeciw to budzi to bunt i traktuje się ich jak chorych ze szpitala psychiatrycznego, a gdy np. ateista wypowie słowa przeciwko chrześcijaństwu jest to rozpatrywane powszechne jako wolność słowa?! Zespól MM propaguje satanizm i jeśli wczytujesz się w teksty nie rozumiesz ich dokładnie, tylko ulegasz tej intelektualnej zabawie satanistów że to odnosi się do ludzkiej natury, że to wyraz artystyczny, inne ble ble ble
nawiedzony666 / 83.25.222.* / 2012-02-29 08:14
posłuchajcie głosu swego serca, ja już wybrałem
Nasu / 79.173.33.* / 2012-02-28 17:16
O, tym razem ktoś się bardziej postarał przy tworzeniu tych list. A Wolftribe i paru innych nie znam, ale chętnie się zapoznam.
P.S
A lista trochę krótka, ale ukazuje przynajmniej bardziej satanistyczne zespoły niż chociażby AC/DC ;)
MetalMusikIsGood! / 195.88.29.* / 2012-02-09 12:19
Dzięki za spis zespołów od dawna nie miałem czego słuchać bo SOAD mi się trochę nudzi to teraz se ściągnę więcej piosenek \m/
Serio dzięki ci wielkie .
SdeL / 83.20.122.* / 2011-10-01 18:22
Niech najpierw pójdzie na korepetycje co to jest satanizm potem nauczy się języków w jakich śpiewają kapele a potem robi listę czegokolwiek o czymkolwiek a takie chłopki co szlajają się po dyskotekach i ćpają to nie zagrożenie i demoralizacja a gdzie czarna lista disco polo????!!!! jak równość to dla wszystkich!!!!!
jabol / 31.63.23.* / 2011-12-10 22:53
+++zgadzam sie+++
Kristoferson / 80.51.8.* / 2011-09-30 14:27
Nareszcie natknąłem się na artykuł, który podaje prawdziwe zespoły satanistyczne.
Kiedyś widziałem listę, w której byli Scorpions, Guns N' Roses, Metallica a nawet Lady Pank i Myslovitz :D
Atharjatha / 31.63.209.* / 2011-08-20 12:27
Brakuje jeszcze: Satyricon, 1349, Burzum, Darkthrone, Samael, Immortal, Mayhem. Lol mam ubaw czytając tą listę naprawdę :)))
SatanistRyud / 94.246.132.* / 2011-07-27 19:02
Pfff. Jak ktoś czegoś nie rozumie to od razu złoo.
Jeszcze ten świat opanowany przez katolicyzm. ;/
O nie. Słucham zespołów satanistycznych! Muszę odstawić KATa i Mansona. :
abc888 / 217.173.191.* / 2011-09-18 16:54
chyba ty czegoś nie rozumiesz
Gracjan-666 / 82.160.19.* / 2011-03-02 16:25
HAHAHAHAHAHAHAHAHA

SZATAN BRACIA ! HAHA
Ulina666 / 83.8.33.* / 2011-02-24 22:20
Ja p******* od kiedy Manson jest satanistycznym zespołem ? ...
Pozdro dla fanów metalu ... czemu sie przejmujecie katolikami , wierzą bo wszyscy wierzą i tyle ...
abc888 / 217.173.191.* / 2011-09-18 16:57
bo Manson na każdym kroku swej "artystycznej" wypowiedzi (a przecież każdy artysta chce coś powiedzieć poprzez sztukę) daje wyraz swoim upodobaniom satanistycznym. Poza tym jest satanistycznym kapłanem nieprawdaż? Rozumiem, że dla ciebie to mało, cóż logika u ciebie najwyraźniej szwankuje.
misiak1990 / 91.149.210.* / 2012-02-29 14:19
Faktycznie przyjął funkcję honorowego kapłana satanizmu od zmarłego Antona LaVey ale to tylko symbolizm. Z resztą satanizm nie taki zły jak go piszą...(a przypominam że manson we wszystkich wywiadach mówi że jest ateistą!) To nie wiara tylko styl życia. Sataniści nie zabijają nie składają ofiar i nie bestrzeszczą grobów... Kilku p****** tak zrobiło i od razu powiedziano, że satnizm to największe zło świata. Największym złem świata były WYPRAWY KRZYŻOWE!!! PRZEZ KTÓRE PÓŁ ŚWIATA MUSI TERAZ WIERZYĆ W BOGA W KTÓREGO JEGO PRZODKOWIE NIE WIERZYLI!! Banda czterech naćpanych kolesi napisała jakieś opowieści i tyle... Największym złem świata jest O. Rydzyk, który pod przykrywka Radia Maryja, opływa w luksusach (choć formalnie nie ma nic jak się ostatnio dowiedziałem...)
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy