Forum Polityka, aktualnościKraj

Zespoły satanistyczne - Raport

Zespoły satanistyczne - Raport

Money.pl / 2007-11-03 14:13
Komentarze do wiadomości: Zespoły satanistyczne - Raport.
Wyświetlaj:
rzydek_22 / 62.87.230.* / 2011-02-01 08:21
A ja wam ludzie po przeczytaniu wszystkich komentarzy powiem tak:
Słuchać słucham i muzyki elektronicznej i troche HH oraz Death metalu i jemu podobnych jestem np: fanem Nightwisha i Metallicy ....
Co do wiary to do kościoła chadzam żadko ale wierzący jestem uważam ze skoro wierzysz w Boga to kościół jest tylko dodatkiem do twej wiary (komunia swieta,spowiedź jedynie te obrzędy kościelne uwarzam za potrzebne i ważne w kościele) gdyby ich nie było to bym w ogóle nie chodził do kościoła....
Co do samego pytania dla nie zdecydowanych,zawziętych ateistów etc.
jak to mówia kij ma 2 końce ,więc skoro jest szatan reprezontujacy zło musi być Bóg reprezentujący dobro i teraz tylko cała zmyłka polega na tym że dla tych przeciągniętych na ciemną stronę mocy kij się obrucił o 180 stopni ,wedle nich pewnie jest tak ze szatan jest dobry a bóg zły (czarna biblia - lustrzane obicie bibli chrześcijańskiej)...
Co do tej całej czarnej listy to z doświadczenia wiem że wszystko co nie legalne ,zakazane,nie bespieczne etc. przyciaga o wiele lepiej do siebie niż to co jest normalnie dostępne ,dobre itp. Tak więc myslę ze taka czrna lista to nic innego jak reklama a nie ostrzeżenie.....
Dla przykładu podam problem Dopalaczy,niby pozamykane,nie legalne a dostęp do tego gówna jest o wiele łatwiejszy niż do normalnej np: marichuany bynajmniej w moim mieście....
A co do tematu ogólnie muzyki to pozwólcie że coś zacytuję:
"Ja osobiście słuchałam przez
krótki czas takiej muzyki lecz byłam tego nieświadoma, a gdy się
dowiedziałam trudno było mi się oderwać. Więc co dopiero jest
gdy ktoś jest od niej uzależniony? Ja znalazłam sobie zespoły,
które na pewno nie są satanistyczne są w moim stylu i ich
słucham.
Jestem chrześcijanką i nie chce służyć szatanowi. To tylko
następna pułapka zastawiona na ludzi przez szatana. Słowo
słuchać ma dwa znaczenia słuchać muzyki i słuchać, czyli
wykonywać polecenia. Takie jest moje zdanie." kawałek postu usera "zaskoczona"
Pozwół że zadam ci pytanie...Słuchałaś nie rozumiejąc tego czego słuchasz?....
Dodam na koniec że z tymi zmianami o których wspomniała ww osoba to prawda tylko że w moim przypadku wyszło mi to na dobre (bynajmniej tak twierdzą moi rodzice i znajomi i wcalenie nie nie namawiam do satanizmu,antychrześcijanizmu czy innego syfu po prostu w moim przypadku całe zło że tak powiem zamykam w muzyce której słucham bo kiedy słuchałem tylko techno to ćpałem,chlałem na umur,balangowałem do upadłego,wstrzynałem burdy etc. a odkąd słucham właśnie black metalu,death metalu etc. wszyscy twierdzą oraz sam nawet to zauważam że jestem spokojniejszy,mniej wszystkto mnie irytuje,denerwóje itp. tak więc?...
Ale to tylko moja opinia oparta o fakty zyciowe....
Pozdrawiam .......i tych co Wierza i Kochają Boga i tych co ave satan ...
Józef / 91.94.85.* / 2011-10-20 23:56
NIECH MICHAŁ ARCHANIOŁ MA WAS WSZYSTKICH W SWOJEJ OPIECE!!!!!
-.-''' / 83.24.132.* / 2011-08-17 10:14
Też tak myślę. Ja też słucham Metalicy i Nightwisha
Metalhead / 89.231.204.* / 2011-01-31 17:28
lol xD kto to tworzyl? na poczatku powinien byc venom.
\m/ / 81.190.115.* / 2010-12-30 15:42
i tak pewnie wiekszosc bedzie sluchac behemotha.
we. / 87.206.145.* / 2010-12-20 17:10
Manson? Kat? XDDD
Osoba, która to pisała nie ma pojęcia o Black Metalu, o życiu - IDŹ SIĘ ZAMKNĄĆ NA CAŁE ŻYCIE DO ZAKONU, A NIE PISZ BZDUR !
zaskoczona / 91.94.99.* / 2010-10-06 18:54
Może przeczytajcie sobie "Pamiętnik narkomanki"
Ona też nie chciała stać się ćpunką. Na początku była pewna, że tak nie będzie przecież jest silna, a ćpanie w małych dawkach nie jest ryzykowne to tylko zabawa, a jednak się wciągnęła w to świństwo. Została zniewolona, choć chciała nie mogła przestać. Wiele razy była na odwyku.
Tak samo może być ze słuchaniem muzyki satanistycznej nawet się nie zorientujemy jak ta muzyka nas zniewoli i zmieni. Więc lepiej nie zaczynać słuchać tej muzyki albo zaprzestać jej słuchania. Lepiej nie ryzykować. Ja osobiście słuchałam przez krótki czas takiej muzyki lecz byłam tego nieświadoma, a gdy się dowiedziałam trudno było mi się oderwać. Więc co dopiero jest gdy ktoś jest od niej uzależniony? Ja znalazłam sobie zespoły, które na pewno nie są satanistyczne są w moim stylu i ich słucham.
Jestem chrześcijanką i nie chce służyć szatanowi. To tylko następna pułapka zastawiona na ludzi przez szatana. Słowo słuchać ma dwa znaczenia słuchać muzyki i słuchać, czyli wykonywać polecenia. Takie jest moje zdanie.
autor bez skafandra / 212.91.17.* / 2010-07-29 13:01
A gdzie Danzig, który otwarcie mówi o swoim satanizmie, gdzie Mercyful Fate, gdzie Immortals? A właśnie Vadera nie wsadzili, aczkolwiek wokalista sam powiedział , że Vader nie jest zespołem satanistycznym;p
eee tam, do dupy z taką listą.
satanstic / 188.33.61.* / 2010-04-16 23:22
koles wcale sie nie zna na satanizmie a fanaberie stwarza,te zespoły to chyba on od gimnazialisty dostał
satanistic / 188.33.61.* / 2010-04-16 23:19
jedna niewierna sie wypowiadała ,ok wiara góry przenosi,ale wiesz jaka ma siłe opetany? no własnie ,przeczytaj ksiązke `niewolnicy diabła` i pogadamy o sile naszej a twojej wiary,a z CAŁĄ RESZTĄ sie zgadzam,nie tłumaczcie tym tępakom nic bo on i tak nic nie zrozumieja,AVE NIECH WAS PROWADZI!
\m/Kasia\m/ / 213.199.193.* / 2010-04-06 16:57
O ku*wa..mwahaha..xdd
To ma być to lista zespołów satanistycznych?!
Widać ze ten kto ją tworzył nie ma zielonego pojęcia o satanizmie itd.
Taką liste to se w dupe wsadźcie..;/
Nie ma tutaj zespołów które ja umieściłabym w czołówce grup satanistycznych..
Gdzie jest Cradle of filth albo Black sabbath (nazwa tego ostatniego zespołu w przekładzie na język polski brzmi CZARNA MSZA )
Od razu widać że ludzie którzy tworzyli tą liste mają źle poukładane w głowie ;/..
tomekgggdansk / 83.9.130.* / 2011-03-11 05:58
demon kakaka demona
Alex. / 83.16.142.* / 2010-04-04 20:24
Po pierwsze ta lista tu jest niepełna więc nie doszukujcie się na tej stronie swoich zespołów. A po drugie każdy słucha co chce .. Tu jest jedynie ostrzeżenie przed tą muzyką.. chcesz słuchasz ale czy ze świadomością że ryzykujesz ? Twoja sprawa Twoje życie Twoje ryzyko...
Jeśli chodzi o Jezusa to widać już jak wam ta muzyka namieszała w głowie ale też wasza sprawa. Ja wierze że On jest wśród nas i nas kocha i za nas umarł ! Wiara nie polega na udowadnianiu.. Wiara to chodzenie po ciemku nie pytając dokąd zmierzamy i wierząc że idziemy dobrze... Wiara to chodzenie po morzu ! Wiara góry przenosi ! ! AMEN.
i / 178.37.28.* / 2011-08-26 11:28
W pełni się zgadzam !!
???? / 178.56.160.* / 2010-06-23 17:44
jedyny mądry komentarz
Bakan666 / 83.4.16.* / 2010-01-21 20:11
Zajefajna muzyka a gdzie VADER??
elvisatan / 85.222.79.* / 2009-10-24 18:34
Ta lista to zbiór dobrej muzy ! J**** drętwiaków anty satanistów, anty pedałów, anty anty...
qwertyu / 89.174.125.* / 2009-11-04 21:02
Tyś drętwy nie jest mocarzu ?
Zło / 87.206.67.* / 2009-09-17 11:34
hahaha! widac ze ludzie ktorzy tworzyli ta liste nie maja pojecia o satanizmie! satanizm nie nawoluje do zabojstw, gwaltow, przemocy, bezczeszczenia zwlok czy innego syfu. Jaki debil to wymyslil?
landrynka / 77.253.40.* / 2009-09-06 10:54
ja pier*ole od kiedy manson jest satanistycznym zespołem!?to jest gotyk!!a gdzie cradle of filith i slayer!??taki raport to do ch*ja wsadzić!
daniel1992220 / 194.152.46.* / 2009-08-20 13:22
hahaha! Qrwa, a gdzie Mayhem, Possessed, Bathory? I Dimmu Borgir jest!Przecież ten zespół to gwiazdorzy! Ta lista jest niepełna, albo gówno warta.

Najnowsze wpisy