Forum Polityka, aktualnościKraj

Zgody w sprawie krzyża nie będzie. Polacy są podzieleni

Zgody w sprawie krzyża nie będzie. Polacy są podzieleni

Wyświetlaj:
tot / 2010-08-13 11:04
chyba jednak za dużo jest w tym kraju sklepików z ,,dopalaczami" ...
królik bags / 195.250.37.* / 2010-08-13 10:59
Też nie chcę POMNIKA w tym miejscu, płyta według mnie wystarczy, chcą pomnik postawic ok, ale gdzie indziej. Dlaczego garstka ludzi wypowiada się w imieniu narodu? Dlaczego garstka skrajnych i fanatycznych ludzi urządza sobie takie szopki? Władza ma u mnie minusa za brak stanowczej reakcji wobec tej sytuacji. Pozdrawiam
mmmm___pol / 195.238.227.* / 2010-08-13 11:44
dlatego że aktualnie w Polsce dzieje się dużo ważniejszych rzeczy i wielu osobą zależy na tym żeby ludzie interesowali się krzyżem a nie np. podatkami, które idą w góre (nie daj Boże chcieli by przeciw temu strajkować) a tak jest krzyż jest zajęcie...nie ma problemów:) a rząd robi co chce.
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-13 11:57
A najlepsze jest to, że PiS (jako największa partia opozycyjna) też zapomniał o wyższych podatkach, wyższej akcyzie, planach podwyższenia wieku emerytalnego itd., a zamiast tego zaczął organizować manifestacje o krzyż i pomnik. Chyba zapomnieli, że pomnik nie zmieni jakości życia Polaków, w przeciwieństwie do planów rządu, który chce wycisnąć ostatnie grosze z obywateli. No ale PiSowi łatwiej znaleźć fanatyków religijnych, którzy będą się przywiązywać do krzyża niż zorganizować manifestacje przeciw wyższym podatkom.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-13 11:07

Też nie chcę POMNIKA w tym miejscu

A może objazdowe mauzoleum z sarkofagiem i izbą pamięci.
I upór osła też można pokonać.
ździcho / 77.255.37.* / 2010-08-13 11:03
Według mnie też, ale trzeba dwie albo nawet trzy. Jedna co upamiętnia miejsce zgromadzenia (już jest) a druga, co upamiętnia "poległych" pod Smoleńskiem (co będzie). Na trzeciej zaś ma być napisane, że to ta druga ma rację, a nie ta pierwsza. Potem oczywiście dołoży się czwartą tablicę...
Zbignieff / 62.148.90.* / 2010-08-13 10:53
Ludzie przeciez pod tym Krzyżem nie ma ani jednego chrześcijanina?

Jest takie przykazanie, "Kochaj bliźniego swego jak siebie samego", jakie to przekazanie ma przełożenie do fanatycznego podejścia do symboli.

Ludzie zamiast bić się o krzyż to może głodnych nakarmić,
spragnionych napoić,
nagich przyodziać,

a nie wydawać na kolejną świeczkę i kolejny różaniec...
no i bardzo biednym księżom na tacę rzucać...
sfera2 / 2010-08-13 10:44 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Po pierwsze nazwanie grupy ludzi sprzeciwiającej się przeniesieniu krzyża do kościoła obrońcami krzyża, sugeruje że ktoś chce ten krzyż zniszczyć, czy ukryć w niedostępnym miejscu. Prawda jest brutalnie prosta, komuś zależy na pogłębianiu podziału, który w brew pozorom kształtuje się 30% do 70% za przeniesieniem krzyża.
Osobna sprawa jest postawienie w tym miejscu pomnika, kiedy już tam jest okazały pomnik wielkiego patrioty, który oddał życie w bezpośredniej walce z carską armią. Stawianie drugiego pomnika jest głupim pomysłem, ponieważ ten pomnik albo będzie mizerny co może nie zadowolić zwolenników PiS-u, albo tak okazały że zasłoni obecny pomnik co znowu będzie żałosne i będzie kolidowało z architekturą.
Stawianie dwóch pomników obok siebie kiedy jest jeszcze tyle miejsca pod pomniki w samej Warszawie świadczy o czysto politycznym konflikcie.
ździcho / 77.255.37.* / 2010-08-13 11:00

komuś zależy na pogłębianiu podziału, który w brew
pozorom kształtuje się 30% do 70% za przeniesieniem krzyża.

Wydaje mi się, że nie jest to jakieś sterowane pogłebianie podziałów tylko tępy, durny, niczym nie uzasadniony HONOR OBU stron za zasadzie: "Co??? Ja mam ustąpić??? Po moim trupie!!!" Niedługo już nikt nie będzie (ba, moze już nie) pamiętał, od czego się zaczęło: od krzyża, od pomnika, od tablicy...Ważne, że trzeba się żreć pospołu, bo my tacy, a wy tacy...
aruro / 193.111.166.* / 2010-08-13 10:36
... ciemnogród i totalne zacofanie pod tym krzyżem - żal komentować
KRRIT / 193.24.203.* / 2010-08-13 09:40
Z perspektywy czasu stwierdzam że pochowanie Lecha Kaczyńskiego na Wawelu było wielkim błedem, apetyt rosnie w miare jedzenia ale winni sa wszyscy po trochu najbardziej media w chwili współczucia zaczeli opowiadac jak dobrym prezydentem był Kaczyński a to nieprawda. Był najgorszym prezydentem jakiego polska miała on nie załugiwał na wawel czy pomnik. Teraz ci ludzie którzy koczuja pod krzyrzem próbuja nas zmusić do dobrych wspomnień o byłym prezydencie. LUDZIE SPOD KRZYŻA NIE MACIE MOJEGO POPARCIA!!!!!!
.rych. / 194.75.129.* / 2010-08-13 10:42
Pochowanie Lecha Kaczyńskiego na Wawelu bylo bledem, ale nie dlatego, ze byl zlym prezydentem. Wawel to miejsce pochowku klorow, ktorzy nie byli tam chowani z powodu swoich zaslug, a tylko dlatego, ze krolami byli. Nie ma juz krolow, nie ma tradycji chowania przedstawicieli najwyzszych wladz panstwoeych na Wawelu, wiec pochowanie tam jednego polskiego prezydenta jest kompletnym nieporozumieniem. To tak jakby zlecic kominiarzowi operacje przeszczepu serca bo to przeciez dobry czlowiek i hobbystycznie interesuje sie medycyna sadowa.
ździcho / 77.255.37.* / 2010-08-13 11:05

Wawel to miejsce pochowku klorow

Przecież on był prawie jak król. Poległ jak Władysław Warneńczyk. Tyle, że nie pod Warną, ale pod Smoleńskiem.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-13 11:10

Przecież on był prawie jak król.

to tak jak prawie dogoniłem autobus
jake / 93.105.64.* / 2010-08-13 09:35
Oczywiście, że zgody nie będzie, poniewaz oszołomami przy krzyżu sterują sfrustrowane pisuary oraz ich przełożony rydzyk, zwany ojcem. A Tusk nie podejmie zadnej decyzji o usunięciu oszołomów sprzed pałacu, poniewaz boi się pisuarów jak przysłowiowy diabeł swięconej wody.
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-13 09:35
Witaszczyk na dziś: Neverending Story
„tablica jest podziękowaniem dla harcerzy za ustawienie krzyża, co dało początek polskiej Neverending Story, czyli niekończącej się historii. Bo Polacy lubią się kłócić bez końca nawet w sprawach najbardziej oczywistych. W każdym razie autor inskrypcji wykazał się wyjątkowym talentem. W tym jednym zdaniu, umieszczonym na tablicy, każdy znajdzie to, na czym mu najbardziej zależy. Rzecz jasna, są tacy, którzy nic nie znajdą. Cztery interpretacje jednego zdania - tego nie potrafił nawet Adam Mickiewicz, narodowy wieszcz. "Pan Tadeusz", chociaż napisany w dwunastu księgach wierszem i jednym epilogu, też rymowanym, nie daje tyle interpretacyjnych możliwości. Może autorowi inskrypcji dostanie się Nobel literacki? Przydałby się, bo od ostatniego polskiego Nobla upływa 14 lat!”
LUMEN111 I POD TYM SIĘ PODPISUJĘ
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-13 10:07

W każdym razie autor inskrypcji wykazał się wyjątkowym talentem. W
tym jednym zdaniu, umieszczonym na tablicy, każdy znajdzie to, na czym mu najbardziej zależy.

Przekaz autora owej inskrypcji jest bardzo prosty "Divide et impera"


LUMEN111 I POD TYM SIĘ PODPISUJĘ

Każdy z nas jest wolnym człowiekiem i może się podpisywać pod tym co uważa za słuszne i stosowne...
żuczko / 83.2.33.* / 2010-08-13 10:26

Przekaz autora owej inskrypcji jest bardzo prosty "Divide et impera"

Dziel i rządź (łac. Divide et impera) – stara i praktyczna zasada rządzenia polegająca na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów na podbitych terenach i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.
jakoś tego w tym przekazie nie mogę znaleźć, możesz mnie oświecić.
rozwado / 2010-08-13 09:23 / Tysiącznik na forum
Mam przed oczami Szczypinkska we wdziecznym kontraposcie na krzyzu, szaty powiewaja a la Wit Stwosz, tatuaz na naodze, pod krzyzme kleczy ksiadz, a po obu stronach ukrzyzowani lotrowie: Ziobro i JK.
t82 / 195.138.211.* / 2010-08-13 09:20

monument na rangę tych ofiar, które odeszły 10 kwietnia 2010 r.


Postawic pomnik w ksztalcie KRASNOLUDKA - bedzie na miare "tych" osob ;p
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-08-13 08:59
Z sieci:
"...Na murze przykręcono naprędce „tablicę upamiętniającą” podobno tragedię smoleńską.

Udział wzięli: Szef Kancelarii Prezydenta, jeden wikary, kilku urzędników, dziewięciu żołnierzy i grupa reporterów.
Zabrakło Prezydenta, Premiera, Posłów, Senatorów, Generałów, Arcybiskupa Nycza, Prezydent Warszawy, reprezentantów Rodzin i wielu, wielu innych osób.
Czyli protokolarnie najniższa możliwa ranga, tak jakby nieprzymierzając odsłaniano pomnik psa Szarika

Czy rzeczywiście tak powinno się uczcić Prezydenta Polski i 95 innych ważnych dla Państwa osób które zginęły w tej katastrofie?

"To jest spełnienie obietnicy Pana Prezydenta Komorowskiego" powiedzial Jacek Wojciechowicz - wiceprezydent miasta Warszawy.

Jaki Prezydent taka realizacja jego obietnicy... przykro, ale trzeba to dziś mocno powiedzieć.

Moim zdaniem to była kpina i parodia uroczystości...

A może dziś już Wigilia, bo nawet Micugow w TVN przemówił ludzkim głosem?

Kto odpowiada za ten skandal z tablicą?
Jeśli to nie jest podsycanie konfliktu, to co innego? ..."
racjonalistka / 193.109.225.* / 2010-08-13 09:50
A ile można pogrążać się w żałobie i epatować bólem i rozpaczą po osobach, które za życia wcale nie były takie wspaniałe, jak to się teraz próbuje pokazazać? Przed katastrofą smoleńska wszyscy narzekali na nieudolność ich rządów i ich poczynania, wyśmiewali się z nich, a nagle po śmierci stali się bohaterami narodowymi i "mężami stanu".
Tragiczna śmierć nikogo nie uszlachetnia, wiec dajcie już spokój z tym fanatyzmem.
dagon77 / 88.111.177.* / 2010-08-13 09:17

Moim zdaniem to była kpina i parodia uroczystości...

A czego oczekiwałeś? Powtórki z zadymy, która miała miejsce 3 sierpnia? Sami sobie zapracowaliście na takie traktowanie. Poza tym nie wydaje mi się słuszne, żeby władza ulegała żądaniom grupki zindoktrynowanych osób, terrorystów (w znaczeniu potocznym) nie potrafiących pogodzić się z przegranymi wyborami. Wybacz, ale głos kilkunastu, czy nawet kilkuset osób, to nie głos "całego społeczeństwa", jak wy byście chcieli. Mamy demokrację, więc uszanuj jej prawa. Hałaśliwa, agresywna mniejszość nie może mieć wpływu na większość.
tade / 83.2.33.* / 2010-08-13 09:08

Zabrakło Prezydenta, Premiera, Posłów, Senatorów, Generałów, Arcybiskupa Nycza, Prezydent Warszawy,
reprezentantów Rodzin i wielu, wielu innych osób.

papieża, koronowanych głów, prezydentów i premierów z innych krajów itp.
Podaj konkretnie czym sobie zasłużyli na najwyższe honory?
Nie pamięta jakiś nadzwyczajnych zasług, tylko może pracowali?
Oszołomowaty. I nie pisz kolejnej epopei narodowej bo to mało. chodliwy towar.
ojro / 91.193.208.* / 2010-08-13 08:50

Joanna Burzyńska, która 3. sierpnia chciała przywiązać się do krzyża i uniemożliwić w ten sposób jego przeniesienie mówiła z kolei, że jak dotąd nie jest spełniona wola narodu.

Nie zgadzam się, aby grupka ludzi pod Pałacem wypowiadała się za wszystkich obywateli, twierdząc że "taka jest wola narodu". Ja osobiście chciałbym przeniesienia krzyża do kościoła, gdzie byłby traktowany z należnym mu szacunkiem, a nie jako element politycznej gry. W szczególności nie zgadzam się na wykorzystywanie krzyża przez jakichś fanatyków do ich własnych celów. Krzyż to nie zabawka, do której można się przywiązywać udając Chrystusa.
Jeśli ktokolwiek chce mówić o woli narodu, to niech najpierw przeprowadzi ogólnopolskie referendum. A jeśli nie, to niech przynajmniej nie wypowiadają się w imieniu wszystkich Polaków. Bo już kiedyś słyszeliśmy hasło, że "wola partii wolą narodu" - nie chcemy powrotu do tych czasów, gdy grupa ludzi decydowała o wszystkim.
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-13 09:19

Nie zgadzam się, aby grupka ludzi pod Pałacem wypowiadała się za wszystkich obywateli, twierdząc że
"taka jest wola narodu". Ja osobiście chciałbym przeniesienia krzyża do kościoła, gdzie byłby
traktowany z należnym mu szacunkiem, a nie jako element politycznej gry.

Krzyż czy w kościele czy też na placu Przy Pałacu Prezydenckim powinien być godnie traktowany. I nie powinno się nasyłać na niego kryminalistów...
Kto nie potrafi szanować krzyża to i w kościele go nie uszanuje.
Czemu Bronisław K wykorzystuje krzyż politycznie, zastanów się nad tym?

Jeśli ktokolwiek chce mówić o woli narodu, to niech najpierw przeprowadzi ogólnopolskie referendum.
A jeśli nie, to niech przynajmniej nie wypowiadają się w imieniu wszystkich Polaków

W tej sprawie referendum jest nie potrzebne gdyż było to wydarzenie które powinno być upamiętnione. Ale w związku z tym że zgiął tam Lech Kaczyński to obecne władze nie widza takiej potrzeby. Gdyby w podobnej katastrofie zgiął Aleksander Kwaśniewski czego mu nie życzę, pomnik stał by już dawno przy Pałacu Prezydenckim a media wychwalały by władzę za wspaniałą postawę w tej sprawie.


Bo już kiedyś
słyszeliśmy hasło, że "wola partii wolą narodu" - nie chcemy powrotu do tych czasów, gdy grupa ludzi
decydowała o wszystkim.

Jak sądzisz z czym mamy teraz do czynienia...?
Czyż nie wola PO jest wolą narodu dzisiaj. Wolą narodu jest wyprzedasz do cna majątku narodowego dla obcych narodów.
Jak sprzedadzą elektrownie i wiele innych zakładów oraz dobra naturalne bo za lasy też się zabiorą by je sprzedać obcym tylko na razie nie mają czasu bo muszą wyprzedać resztki majątku przemysłowego. Z pewnością czynią to z woli Narodu.
A ja sobie takiej woli nie życzę może by tak referendum w tej sprawie zrobili...
wtg / 2010-08-13 19:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Taak. Odwracanie kota ogonem. Jaruś K. milcząc w sprawie krzyża wykorzystuje go do swojej gry politycznej.
sfera2 / 2010-08-13 11:18 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)

Krzyż czy w kościele czy też na placu Przy Pałacu Prezydenckim powinien być godnie traktowany. I
nie powinno się nasyłać na niego kryminalistów...
Kto nie potrafi szanować krzyża to i w kościele go nie uszanuje.
Czemu Bronisław K wykorzystuje krzyż politycznie, zastanów się nad tym?


Mam nadzieje że pisząc "Bronisław K" masz na myśli jakiegoś kryminalistę, a nie Prezydenta Rzeczpospolite, ponieważ tylko kabotyn może uważać demokrację w tedy, gdy jest po jego myśli, a większość narodu to on.
Prezydent Komorowski został wybrany w demokratycznych wyborach i ma mandat do reprezentowania Polski, a ci co go obrażają, obrażają polską demokrację i wszystkich Polaków, nawet tych co na niego nie głosowali.
Garand / 2010-08-13 10:39 / portfel / Bywalec forum

Gdyby w podobnej katastrofie zgiął Aleksander Kwaśniewski czego mu nie życzę, pomnik
stał by już dawno przy Pałacu Prezydenckim a media wychwalały by władzę za wspaniałą postawę w
tej sprawie.

A skąd masz taką wiedzę?
Nie uważasz, że w takim przypadku obecni obrońcy krzyża położyliby się plackiem na placu przed Pałacem i nie dopuścili do postawienia czegokolwiek?
ździcho / 77.255.37.* / 2010-08-13 09:18

Nie zgadzam się, aby grupka ludzi pod Pałacem wypowiadała się za wszystkich obywateli,
twierdząc że "taka jest wola narodu".

Przecież ta grupka twierdzi, że to WŁAŚNIE ONA jest NARODEM. Reszta to hołota, zwierzęta. Z drugiej zaś strony świeżo upieczony prezydent rozpoczął swoją kadencję od butnego uporu i oporu oraz PRZEKORY. A wystarczyło durniom ustąpić i byłoby po sprawie. W końcu przecież nie zastawia mu bramy wjazdowej. Nie chcę krakać, ale to może zakończyć się rozruchami. Amerykanie zaś wiedząc o naszym gazie łupkowym tylko zacierają ręce, aby powstrzymać falę terroryzmu w Polsce, a kraj "wyzwolić"
tade / 83.2.33.* / 2010-08-13 09:00
wczoraj w TVP 3 "Po dwudziestej" była przeprowadzona ankieta SMS udział wzięło około 30 tys telewidzów 70% było za przeniesieniem krzyża natychmiast i to jest chyba wola narodu
a nie głos kilkudziesięciu szaleńców. Jednak Rzymianie to wiedzieli jak takie sprawy załatwiać był............ i były.........
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-13 09:21
Twoja wiara w TV jest przerażająca.
Powiedzą ci że marchewka to owoc a żaba to ryba to pewnie też w to uwierzysz...?
tade / 83.2.33.* / 2010-08-13 09:30

Twoja wiara w TV jest przerażająca.

Czy wierzę to jest moja sprawa ja tylko przytoczyłem dane.
Znowu coś piszesz emocjonalnie!!!!!!
Czytać to jedno interpretować to drugie.
no to komu mam wierzyć Ojcu Toruńskiemu, Tuskowi, Kaczyńskiemu, kościołowi a może Tobie??? przecież to już z kilometra widać że to manipulacja
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-13 09:42

no to komu mam wierzyć Ojcu Toruńskiemu, Tuskowi, Kaczyńskiemu, kościołowi a może Tobie???
przecież to już z kilometra widać że to manipulacja

zawsze możesz wierzyć Napieralskiemu, Komorowskiemu, Tuskowi, TVN, Polsatowi no i wielu innym światłym...

Jak się przekłada te 30 tysięcy w stosunku do 30391450 ludzi uprawnionych do głosowania...
Po za TVP3 to tuba propagandowa SLD co już przekreśla wiarygodność sondażową zwłaszcza w sprawach krzyża gdyż są oni w tej sprawie emocjonalnie zaangażowani.
dfsdsds / 193.109.225.* / 2010-08-13 09:53

Jak się przekłada te 30 tysięcy w stosunku do 30391450 ludzi uprawnionych do
głosowania...

A znasz coś takiego jak statystyka???
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-13 10:14
Jak dokładna jest statystyka jeśli daną stację na przykład ogląda 70% ludzi o poglądach bliskich SLD?
Natomiast poparcie w społeczeństwie dla SLD nie przekracza 20%
Ciw / 83.238.149.* / 2010-08-13 08:43
To nasz wspólny narodowy obowiązek. Uszanujmy Ich pamięć doniosłym czynem, a nie tabliczką.
lenammc / 93.159.16.* / 2010-08-13 11:25
Nie wypowiadaj się w moim imieniu. Absolutnie nie zgadzam się na budowanie pomników Lechowi Kaczyńskiemu z moich podatków, a tym bardziej stawiania ich pod Pałacem. Budujcie pomniki ze swoich emerytur i rent inwalidzkich i stawiajcie je na własnych podwórkach.
zxc12 / 79.191.153.* / 2010-08-13 08:31
Czy my mamy narodową tożsamość czy ten krzyż to taki problem. Minaret wieża z której kapłan nawołuje 5 razy dziennie do modlitwy nie przeszkadza czy my jesteśmy krajem muzułmańskim? Świat patrząc na nas nie wie co sądzić o takim zachowaniu. Wstyd przyznać się do pochodzenia. Toleruje się zachowania chuligańskie. Jaki cel mają władze?
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-13 08:12
Bronisław K w sprawie pomnika upamiętniającego cały czas eskaluje konflikt razem z mediami które mu sprzyjają a tylko po to by chronić kumpla Tuska który to coraz głębiej sięga do naszych kieszeni...
Poco mówić o tym jak się naród ograbia lepiej mówić o krzyżu. Nawet wynajęli kryminalistę by było o czym mówić. Napuszczając kryminalistę na modlących się ludzi pod krzyżem pokazali swoje prawdziwe oblicze...
Wczoraj zaś powiesili tabliczkę "upamiętniającą" o dziwo nie tragedię ze Smoleńska co wskazuje napis na owej tabliczce. Pan Bronisław K ma w pogardzie naród Polski dla niego priorytetem jest służenie Rosji...? Co potwierdza patronat objęty nad budową pomnika dla sowieckich agresorów z 1920roku na nasz kraj. Oraz to że nawet nie było go stać by być obecnym przy odsłanianiu owej tabliczki informacyjnej zamieszczonej na Pałacu Prezydenckim.
A to jeszcze nie koniec haniebnych poczynań Bronisława K.
pchelek / 2010-08-13 08:23 / Tysiącznik na forum
hanbą są poczynania Jarosława Kaczyńskiego Stalina. Ten psychopata nie moze zniesc ze nie jest prezydentem. Ten psychopata poswiecil wlasnego brata by tylko dorwac sie do wladzy. Stalin mial pomnik, Hitler tez, Kaczynski tez chce miec pomnik. Pomnik zdrajcy ojczyzny.
Oszołomowaty / 83.14.48.* / 2010-08-13 08:58
"...Na murze przykręcono naprędce „tablicę upamiętniającą” podobno tragedię smoleńską.

Udział wzięli: Szef Kancelarii Prezydenta, jeden wikary, kilku urzędników, dziewięciu żołnierzy i grupa reporterów.
Zabrakło Prezydenta, Premiera, Posłów, Senatorów, Generałów, Arcybiskupa Nycza, Prezydent Warszawy, reprezentantów Rodzin i wielu, wielu innych osób.
Czyli protokolarnie najniższa możliwa ranga, tak jakby nieprzymierzając odsłaniano pomnik psa Szarika

Czy rzeczywiście tak powinno się uczcić Prezydenta Polski i 95 innych ważnych dla Państwa osób które zginęły w tej katastrofie?

"To jest spełnienie obietnicy Pana Prezydenta Komorowskiego" powiedzial Jacek Wojciechowicz - wiceprezydent miasta Warszawy.

Jaki Prezydent taka realizacja jego obietnicy... przykro, ale trzeba to dziś mocno powiedzieć.

Moim zdaniem to była kpina i parodia uroczystości...

A może dziś już Wigilia, bo nawet Micugow w TVN przemówił ludzkim głosem?

Kto odpowiada za ten skandal z tablicą?
Jeśli to nie jest podsycanie konfliktu, to co innego? ..."
Lumen111 / 95.160.94.* / 2010-08-13 08:37
"Dziś" sowieckim agresorom składa hołd pan Bronek K "jutro" może będzie składał hołd Stalinowi bo od hołdu dla Putina to i do Stalina blisko. Hitlerowi może by i pan Bronek K również hołd złożył ale to pani Merkel by się nie spodobało bo Niemcy próbują zrzucić winę na Nazistów zapominając o tym że duża ich część to byli właśnie Naziści...
Ale czy ty to rozumiesz...?
ździcho / 77.255.37.* / 2010-08-13 09:24

Hitlerowi może by i
pan Bronek K również hołd złożył

Tak jest. On by. Cała kwintesencja jego nikczemności.

Najnowsze wpisy